Audreylicious

Regisztráció dátuma: 2012. július 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. július 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30
2019. szeptember 30.

Tesztelésre kaptam a Mineral Booster 89-el együtt. 4 napja használom, így ez alapján írom a véleményemet. Nagyon kellemes illata van, számomra abszolút nem tolakodó. Állagra nagyon sűrű, viszont ennek ellenére nagyon könnyű eldolgozni, viszonylag hamar beszívódik. Nagyon puha, hidratált érzést hagy maga után. A Mineral Booster 89-el együtt használva ennyi idő alatt is jelentős javulás látszik az arcbőrömön: feszesebb, simább, teltebb, kipihentebbnek tűnök. A bőröm száraz-problémás, de irritációt, pattanásokat nem okozott.

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2019. szeptember 30.

Tesztelésre kaptam a terméket a Slow Age nappali krémjével együtt. Még csak 4 napja használom, így a véleményemet ez alapján írom. Kellemes, vizes-géles állaga van, könnyű eloszlatni. Reggeli és esti arclemosós tisztítás után használom, 2 pumpálásnyi elég az arcomra és a nyakamra. Felkenés után minimális ragacsos érzést hagy, de ez pár perc múlva - ahogy beszívódott -megszűnik. Ekkor kenem rá a Slow Age-t. Önmagában az én száraz bőrömet nem hidratálta, de nem is erre lett kitalálva. Irritációt, pattanásokat nem okozott.

Yves Rocher Öregedésgátló Fényvédő Arcra SPF50+

Yves Rocher Öregedésgátló Fényvédő Arcra SPF50+
2018. május 10.

Az arcomon megjelenő szeplők és barna foltocskák miatt vettem, ez az első ilyen magas faktorszámú krémem. Egy kellemes hegymászós-bicajtúrás hétvégére tartogattam, és nem okozott csalódást. Az illata nagyon kellemes, felkenve csillog a fejem, mint a diszkógömb, viszont nekem nagyon hamar beszívja a bőröm, és a csillogás is átmegy egy egészséges "fénylésbe", és viselni sem kellemetlen, nem érzem, hogy fuldoklana alatta a bőröm.. Az arcom épp, hogy egy picit barnult, de égésnek sehol nem volt nyoma. Kíváncsi leszek, hogy a strandon hogy teljesít majd...?!

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Krémes Arclemosó

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Krémes Arclemosó
2018. január 5.

Főleg az itteni vélemények miatt esett rá a választásom. Valóban krémes, gazdag állagú arclemosó, kellemes használni, én alig nedves bőrre viszem fel. Kellemesen hűsít használat közben :). Pár perc masszírozgatás után langyos vízzel lemosom. Tisztának, frissnek érzem a bőröm utána, nem húzódik, nincs kellemetlen utóérzés. Az illata is nagyon kellemes, szeretem használni!

Yodeyma Seducción

Yodeyma Seducción
2017. december 27.

A volt főnökömnek volt ilyen, folyton szimatoltam, annyira "Én-illat". A Celebrity-vel együtt rendeltem (Lancome - La Vie Est Belle), és kaptam hozzá egy pici mintát is (Adriana - Giorgio Armani - Sí). Annyira tartós, hogy elmondani nem lehet. Reggel befújom magam és még este is illatozom tőle. A kabátomat, a sálamat is úgy "beillatozta", hogy mosással sem tűnt el teljesen az illat. Maga az illat pedig egy az egyben megegyezik az eredetivel.

Yodeyma Celebrity Woman EDP

Yodeyma Celebrity Woman EDP
2017. december 27.

Fenntartásokkal rendeltem meg a 15 (vagy 10?) milis kiszerelést. Úgy voltam vele, hogy ha másra nem, a mosdóba jó lesz, ennyi pénzért (és a pozitív vélemények miatt) kíváncsi voltam rá. Az üvege teljesen egyszerű, átlátszó, kis arany színű kupakkal, márkajelzés és típus diszkréten ráírva. Először nem magamra fújtam, hanem a szobába egy fújásnyit, hát mit ne mondjak, tartós...kb. 30 perc múlva tisztán lehetett érezni, pedig a levegőbe fújtam. Bőrön is extra tartós, reggel 2 fújás, és még este is illatfelhő kísér :). Az illata egy az egyben megegyezik az eredetivel. A másik választottam a Chloe-nak a koppintása volt (Seduccion a neve), plusz kaptam ajándékba egy pici, talán 5 milis Armani Sí utánzatot.

Diadermine 3D Ránctalanító Hatású Nappali Krém

Diadermine 3D Ránctalanító Hatású Nappali Krém
2017. december 27.

Fél áron sikerült hozzájutnom, DM-es kupon által. Az illata nagyon megfogott, rendkívül kellemes, lágy illatú. Állagra sűrű, testes krém, ebből kifolyólag megfelelően hidratál. A ránctalanító hatásáról még nem tudok nyilatkozni, pár napja használom csak.

Alverde Körperbutter Bio-Kokos

Alverde Körperbutter Bio-Kokos
2017. december 13.

Mennyei illata van :)! Számomra nem teljesen a kókusz jut róla eszembe, hanem valami tejszínes-krémes-kókuszos csodasüti. Kicsit sűrű, sokáig kell masszírozni, mire rendesen beszívódik! De a hatása kárpótol: pihe-puha bababőr! Az összetevők elég szépek, az ára is nagyon jó, az illata is tartós.

Aroma Bőrápoló Olaj Kókusz

Aroma Bőrápoló Olaj Kókusz
2017. december 4.

Ez az olaj egy kis CSODA!!! Mennyei az illata, bár nem tipikus kókusz, inkább vaníliás-krémes! A hatása is tökéletes, a nagyon száraz lábszáraimat nagyon szépen rendbehozza!

Alverde Testápoló Olaj Minden Bőrtípusra

Alverde Testápoló Olaj Minden Bőrtípusra
2017. december 4.

A Mixa kék kupakos krémjével keverve használom. Az illata eleinte nagyon tetszett, de napról napra erősebbnek, émelyítőbbnek éreztem. A hatása valóban nagyon jó, nekem pillanatok alatt beszívja ezt a kis keveréket a bőröm. Csak fürdés után, félig nedves bőrre használom.