Audreylicious

Regisztráció dátuma: 2012. július 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. július 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Testvaj Füge Illattal

Alverde Testvaj Füge Illattal
2017. december 4.

A sima fügés illata számomra nagyon erős, már-már émelyítő. A levendulásban csak nyomokban érződik a füge, inkább a levendula dominál, viszont a narancsos-fügés valami álom-illat :). Tipikus friss, narancsos, kicsit karácsonyi illat. A hatása pedig hozza az elvárhatót, könnyen felszívódik, nem hagy ragacsos utóérzetet, az illata pár órán át megmarad.

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon
2017. április 30.

Már nagyon régen ezt a sampont használom a festett szőke hajamra. A "sima" samponommal szoktam összekeverni, nem egyből a hajamra teszem, kellemes színt ad a szőkének, frissen festettnek néz ki hónapokig. Régen teljesen szőke voltam, most balayage. Én felfedezni vélem, hogy a világosbarna, nem festett hajamnak is ad egy plusz hamvas árnyalatot. Próbáltam a Kallos hasonló termékét, de visszatértem ehhez. Az én hajamat nem szárította, bár mindig balzsamozok hajmosás után.

Mixa Intensive Care Dry Skin Body Balm Regenerating Surgras

Mixa Intensive Care Dry Skin Body Balm Regenerating Surgras
2017. április 27.

Valahol olvastam, hogy ekcémás bőrre ezt a márkát ajánlják, a DM-ben akciós is volt, gondoltam teszek egy próbát! Harmadik napja használom, eddig semmi negatív :)! Számomra nagyon kellemes, virágos-púderes-tisztaság illata van, az állagával is nagyon elégedett vagyok; könnyű kenni, de mégsem folyik szét. Gyorsan beszívódik, én szinte krémezés után azonnal ugrok a ruhába. Abszolút nem irritálja a bőrömet (annak ellenére, hogy valamiféle illatanyag van benne), aminek nagyon örülök a sok "semmi-illatú' krém után :)!

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Arctisztító Tej

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Arctisztító Tej
2017. április 18.

Reggel és este használom, este habzó lemosó és micellás víz után, reggel pedig csak micellás víz után. A smink maradványokkal is szépen elbánik. Első alkalommal csípett egy kicsit az pofimon, de azóta ez nem fordult elő. Ránctalanítást nem tapasztaltam (még), de szépen hidratál. Az illata nagyon finom, olyan púderes "tisztaság" illata van :)!

Rimmel Scandaleyes Vízálló Szemhéjtus

Rimmel Scandaleyes Vízálló Szemhéjtus
2017. április 18.

Nagyon jó kis termék, bár nekem elsőre nehéz volt eltalálni, hogy mennyi festéket vegyek fel az ecsettel. Könnyű a kis ecsettel dolgozni, a tusnak nagyon szép, intenzív fekete színe van. Egyetlen dolgot hiányolok: az ecsetkéről egy műanyag/szilikon kupakot vagy fedőt.

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex
2017. április 18.

Már a második levél végén tartok, de szerencsére csak jót tudok mondani. Majdnem derékig érő, félig-meddig szőkített hajam rohamosan elkezdett hullani, gondoltam teszek egy próbát (az itteni vélemények alapján esett erre a választásom). Nekem szerencsére semmilyen mellékhatást nem okozott, viszont a babahajaim úgy nőnek, mint a gomba :)! A szempillámon és a szemöldökömön és észrevettem, hogy erősebbek, gyorsabban nőnek. Csodaszernek én sem nevezném, de ennyit bőven megér, már ha csak a pluszban bevitt vitaminokat is nézzük benne!

Pár napja vágattam le a hajam (long bob), nagyon ramaty állapotban voltak a hajvégeim, nem volt más választás :(. Kíváncsi vagyok, hogy így, rövid hajon mennyire lesz látványos a hatása, majd updatelek :)!

Update: Továbbra is burjánzanak a babahajak :)! A fejem búbján, a tarkómnál, a füleimnél...hajszárítás után úgy nézek ki, mint akibe villám csapott :D! A hajvégeim egészségesebbek (bár ez köszönhető a vágásnak is), a hajam egésze puhább, selymesebb. A szempilláim is mintha vastagabbak, hosszabbak lennének. Pattikat továbbra sem okozott!

Maybelline Colossal Go Extreme! Szempillaspirál

Maybelline Colossal Go Extreme! Szempillaspirál
2017. április 12.

Pont elég festéket visz fel, nem csomósít, nem kenődik felvitelnél. A kefe elvékonyodó vége tökéletes a belső szemzugban lévő pillák kifestésére. A micellás víz könnyedén leszedi. Mindenképp újravevős!

Balea Med Ultra Sensitive Totes Meer Testápoló

Balea Med Ultra Sensitive Totes Meer Testápoló
2017. március 13.

Az ekcémám miatt vettem meg, bár csak a kezemen van, nyilván semmi illatosított testápolót nem tudok használni. Nagyon szép az INCI-je, valóban nem irritál, hidratál is elég szépen, viszont én már nem bírom elviselni az "illatát". Valami gyógyszertári-műanyagos akármicsoda, tényleg gyomorforgató számomra. Elsőre sem voltam odáig érte, de ekcémásként az ember nem válogathat a finomabbnál finomabb illatok között, így tűrtem, ameddig bírtam. Muszáj leszek mást keresni :(!

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém
2017. március 13.

Nekem nem vált be sem a mitesszerekre, sem a pattanásokra, bár szerencsére az utóbbi évente kétszer van. Könnyű állagú krém, pont elég nappalra, egyszerű eloszlatni. Kényelmes viselni, nem kelt maszk hatást. Valóban a legvilágosabb szín is elég erős, de nekem felkenés után kb. fél órával "idomul" a bőröm színéhez, de bőrhibákra, szem alatti karikákra kevés (arra ott a korrektor :)).

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Száraz Bőrre (régi)

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Száraz Bőrre (régi)
2017. március 13.

Nagyon-nagyon kellemes állagú, könnyen kenhető krém! Reggel bekenem az arcom vele, 3 perc múlva már mehet is rá a BB krém. Nincs ragacsos érzés, nem folyik el, tényleg nagyon hamar beszívódik. Az illata nekem külön tetszik, olyan "igazi kence" illata van :). A tetejét viszont nekem nehézkes rátekerni, valahogy nem illeszkedik egyből rá...más is tapasztalt ilyet, vagy csak én vagyok kétbalkezes?