Audreylicious

Regisztráció dátuma: 2012. július 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. július 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
2017. március 13.

Télen kezdtem el használni, de hozta, amit ígér. Meglepően könnyed állagú, nagyon selymesen kenhető kis krém. Az illata valóban borra hajaz, de elillan pár perc múlva. Nekem Garnier Pure BB krém alatt is tökéletesen működött!

Balea Dusche & Ölperlen Tusfürdő Makadámdió és Méz Ilattal

Balea Dusche & Ölperlen Tusfürdő Makadámdió és Méz Ilattal
2017. március 13.

Nagyon finom illata van, édeskés, de mégsem mű. Nekem is a gyöngyöcskékkel van baj, nem oldódnak fel :(. Én extra hidratálást sajnos nem érzek, de plusz pont, hogy az ekcémámat nem irritálja!

Boots Baby Sensitive Moisturising Head To Toe Wash

Boots Baby Sensitive Moisturising Head To Toe Wash
2016. augusztus 5.

A kezemen levo ekcema miatt vettem meg. Allagra kicsit geles, illata nincs. Nem igazan habzik, de kellemes vele furdeni, "tisztasag" erzest hagy maga utan, es pihe puha bort!

Boots Baby Sensitive Conditioning Shampoo

Boots Baby Sensitive Conditioning Shampoo
2016. augusztus 5.

Szerettem volna egy szinte "minden mentes" sampont hasznalni, igy erre esett a valasztasom. Kicsit geles allagu, nem tul folyos sampon, illata abszolut nincs, nem is habzik. A hosszu (majdnem derekig ero) hajammal sajnos nem tudott megbirkozni, mansapra olyan volt a hajam, mintha meg sem mostam volna :(. Nekem nagyon nem valt be, de talan rovid hajuaknak jo lehet.

Manna Organikus Ghánai Sheavaj

Manna Organikus Ghánai Sheavaj
2016. július 14.

Az ekcemas kezeimre hasznalom (a shea vajas es az olivas szappanal egyutt). Alig 1 het alatt nagyon szepen rendbehozta a gyulladt, helyenkent kisebesedett kezeimet. Amikor eloszor kibontottam a kis dobozkajat, meglepodtem, hogy egy teljesen szilard, massza szeru "valami" van benne, de borrel erintkezve azonnal kenhetove valik! Az illataval semmi gond nincs, natur illata van. Napi 4-5szor is bekenem a kezem vele es meg alig hianyzik a kis tegelybol, nagyon gazdasagos.

Revolution Tan Orange Power

Revolution Tan Orange Power
2014. február 11.

Régebben használtam szolizáshoz, imádtam, nagyon szép és tartós színe volt az amúgy iszonyú sápadt bőrömnek! Egy ideig nem jártam szolizni, most ismét rávettem magam, így az első dolgom volt, hogy beszerezzem ezt a szuper kis szert :). Amikor magamra fújtam, nagyon meglepődtem...Ha emlékeim nem csalnak, régen (2-3 éve) olajos állagú, bőrre kenve selymes, olajos érzetet hagyó, kellemes illatú termék volt. Most pedig...iszonyú alkoholos illata van, az olaj pedig eltűnt belőle, pedig jó ideig ráztam, mielőtt magamra fújtam :(!

Csak nekem ez a tapasztalatom, vagy más is járt így mostanában?

The Body Shop Hemp Hand Protector Kézkrém

The Body Shop Hemp Hand Protector Kézkrém
2012. július 30.

Imádom :)! Jó néhány éve atópiás dermatitiszem van, ezer és ezer krémet kipróbáltam már (a gyógyszertári keverttől kezdve az olcsóbb kategóriás kézkrémeken keresztül a felső kategóriásig mindent). Ezt a krémet egy barátnőmtől kaptam, próbáljam ki, bajom nem lehet belőle. Nem igazán hittem benne, úgy voltam vele, miért is tudna többet, mint az eddigiek? Egy egész kis "szettet" kaptam, van benne testápoló, kézkrém, lábkrém, ajakápoló. Csak jókat tudok róla mondani!!! Este bekentem, reggelre a sebes, száraz kezem nem égett, nem húzódott. Az illata valóban nem a legcsábítóbb, de valamit valamiért :)! Nagyon gazdaságos, nem kell sokat kenni belőle. Max.pont!!!