aurora20

Regisztráció dátuma: 2021. július 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. július 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea Clean Deeper Daily Wash Scrub

Nivea Clean Deeper Daily Wash Scrub
2021. augusztus 5.

Sajnos nem vált be mint radír, emellett nekem nagyon habzik és olyan érzést kelt mintha eltömítené a pórusaimat. Próbálkoztam vele kb 2 hétig hátha jobb lesz de csak az arcom járt pórul, mert pattanásos lett tőle. Sajnálom ezt a terméket mert nagyon reményekkel indultam neki.

Avon Planet Spa Blissfully Nourishing Testvaj

Avon Planet Spa Blissfully Nourishing Testvaj
2021. augusztus 5.

Testes az állaga aminek nagyon örülök, a bőröm nagyon hamar beszívja, és megfelelően hidratál is. Az már csak ráadás, hogy az illata is nagyon jó!

Manna Fluoridmentes Fogkrém Fodormentával és Zsályával

Manna Fluoridmentes Fogkrém Fodormentával és Zsályával
2021. augusztus 5.

Próbálok mindig vegán termékeket vásárolni de ez nagyon nem jött be. Ugyan ad egy komfortérzetet ha habzik a fogkrém (mintha jobban tisztítana, persze nem így van), ezzel még nincs akkora baj de borzasztó az utóíze.

Revox Just Hyaluronic Acid 5%

Revox Just Hyaluronic Acid 5%
2021. augusztus 5.

Kb 1 hónapja a reggeli rutinomban használom, perceken belül látom a változást, frissebbnek és teltebbnek tűnik az arcom.

Revox Just Salicylic Acid

Revox Just Salicylic Acid
2021. július 6.

Ugyan vagy 12 hét kéne hogy valóban hasson, de 3. hét után látok változást. A pórusaimat kitisztította, azonban a pattanásokkal nem igazán tud sikeresen elbánni, legalábbis eddig nem sikerült. Ár-érték aránya úgy gondolom megfelelő. Állagát tekintve számomra kellemes, de nehezen szívja be, és olykor az arckrém ragad rajta.

Isana Sheavaj & Kakaó Testápoló Krém

Isana Sheavaj & Kakaó Testápoló Krém
2021. július 5.

Mióta rátaláltam azóta ezt használom, néha próbáltam ki újakat de mindig visszatértem. Ár-érték arányban a legjobb, nagyon puhítja a bőrömet, gyorsan beszívódik. Az állaga mellett az illata is fantasztikus.

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask
2021. július 5.

Nagyon szeretem, heti egyszer használom, ugyan lemosni igen nehézkes de látványos a változás. Mindig újraveszem.

Eveline Cosmetics Sun Napvédő Arckrém SPF30

Eveline Cosmetics Sun Napvédő Arckrém SPF30
2021. július 4.

Szeretem az állagát a bőrömön, de néhány hidratálót nem tűr el, így ha egy adott krém után használom nem akar beszívódni, ragacsos lesz, arról nem is beszélve, hogy kb nem tudom magamról leszedni így mehet utána újból az egész folyamat. Azonban ha "megfelelő" hidratáló van alatta akkor jól beszívódik.

Helia-D Botanic Concept Nappali Hidratáló Krém Tokaji Bor Kivonattal Normál/Kombinált Bőrre

2021. július 4.

Ár-érték aránya megfelelő. Már korábban is használtam Helia-D termékeket, de ez lett a kedvencem. Rendkívül kellemes az állaga, a bőröm hamar beszívja, az illata pedig leírhatatlanul jó!

Dr. Konopka's Tápláló Arckrém

Dr. Konopka's Tápláló Arckrém
2021. július 4.

Már többszöri alkalommal veszem, mert bevált, ettől függetlenül más márkákkal felváltva használom. Nagyon jó az állaga, hamar beszívja a bőröm, télen-nyáron egyaránt előkerül. Emellett számomra plusz pont, hogy vegán!