aurum

Regisztráció dátuma: 2012. január 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. január 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea Fresh Comfort Golyós Dezodor

Nivea Fresh Comfort Golyós Dezodor
2018. október 8.

Nagy nagy csalódás. Semmi jót nem találok benne. nem szárad meg, nem csökkenti az izzadást.

Nivea Winter Moment Deo Roll On

Nivea Winter Moment Deo Roll On
2018. október 8.

Illata nem volt rossz. De mintha ragasztót kentem volna fel. Ragacsos volt a bőröm, a nap végére a ruháim is.

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Nappali Krém

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Nappali Krém
2018. október 8.

Van valami fura az illatában, amit nem tudok hova tenni. Túl nehéz, ragacsos. Szemben az éjszakai változatával ami minden téren tökéletes.

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Éjszakai Krém

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Éjszakai Krém
2018. október 8.

Leszögezném, hogy nagyon érzékeny bőröm van. De ez nagyon bejött, se pattanásokat se más problémát nem okozott. Finom nivea illat, nem ragacsos, nem fullasztó. Tényleg jóérzés a bőrömön. Érdekes, hogy a nappali változatában semmi pozitívat nem találok.

Nivea Fresh Flower Deo Spray

Nivea Fresh Flower Deo Spray
2018. március 19.

Nekem tetszik az illata, de párom megkérdezte mit fújtam magamra, mert majd meg fulladt. :D Az illatával nem is lett volna baja, de nagyon erős. Egyébként sokáig tart. Elhasználom, de nem tudom újra veszem e.

Balea Sensitive Krémtusfürdő

Balea Sensitive Krémtusfürdő
2018. március 19.

Kellemes kis tusfürdő. Lágy illattal. Nem habzik erősen. Tud annyit amennyit egy tusfürdőnek tudnia kell. Mindenképp újraveszem.

Yves Rocher Plaisirs Nature Málna-Borsmenta Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Málna-Borsmenta Hab- és Tusfürdő
2017. március 8.

Ajándékba kaptam. Az illata finom, de nem maradandó. És rettentően szárít. Hihetetlenül erős, tényleg csipogós lesz a bőr, érzem, hogy lemos mindent. Mint egy szappan. Nem venném meg, de nem utáltam.

Garnier Fructis Wunder-Öl Hajolaj (régi)

Garnier Fructis Wunder-Öl Hajolaj (régi)
2016. december 26.

Meg vagyok vele elégedve. Nem nehezíti el a hajam. Nem laposodik vagy tapad össze. Nem marad meg sokáig az illata (ami egyébként nagyon finom, lágy. De jobban szeretem ha a parfümöt érzik rajtam, ezért nálam az a pozitívum, ha nem erős és tartós illatú). Elképesztően lágy lesz a hajam. A napokban egy régen látott ismerős megdicsérte a hajam, hogy milyen fényes, és élettel teli. Akkor jöttem rá leginkább, hogy milyen jó vétel volt :)

Garnier Mineral Protection5 Golyòs Dezodor

Garnier Mineral Protection5 Golyòs Dezodor
2016. december 26.

Kényszer helyzet miatt vettem meg. A sok-sok éve használt kedvencemet nem találtam. És gondoltam ha annyi mindenben ragaszkodom a garnier-hez, akkor egy próbát megér. De viszketek tőle. Pár napig próbálhattam, de miután abbahagytam kellett 2-3 nap mire már nem vakaróztam. Sajnálok a kukába dobni ilyet. :( Egyre több mindenre érzékeny a bőröm és nem tudom, hogy az én hibám-e, vagy egyre mesterségesebbek ezek. De tesztalanynak biztosan jó lennék. :D
Nemhogy nem veszem újra, de még a közelébe se megyek.

Nivea Pearl & Beauty Golyós Dezodor

Nivea Pearl & Beauty Golyós Dezodor
2015. december 29.

Imádom. Az illata Isteni. Megvan a magam véleménye arról, hogy meggátoljuk-e az izzadást. Így arról ennél a terméknél az a véleményem, hogy "átlagos". De nincs semmilyen illat keveredés. Nagyon sok éve már ezt használom, csakis ezt az illatot.