austenland

Regisztráció dátuma: 2018. február 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. február 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Frudia My Orchard Peach Hidratáló Kézkrém

Frudia My Orchard Peach Hidratáló Kézkrém
2024. január 17.

Nem tudom, mi van a kezemmel, ez az egyetlen krém, ami a kicserepesedett állapotból is visszaállítja. Nagyon illatos, de ez nekem pozitívum, másnak zavaró lehet. Kis mérete ellenére sokáig kitart, nem is kell gyakran újrakenni.

Skin1004 Madagascar Centella Air-Fit Suncream Light

Skin1004 Madagascar Centella Air-Fit Suncream Light
2024. január 17.

Csodás formula, az én arcomon tökéletesen működik. Nagy kár, hogy csak 30 faktoros létezik belőle.

Balea Med Ultra Sensitive Szövetmaszk

Balea Med Ultra Sensitive Szövetmaszk
2021. november 24.

Borzasztóan csípett, azonnal le is mostam. Csak tudnám, melyik összetevőjére lehetek allergiás...

Garnier Ambre Solaire Anti Age 50 Faktoros + Super UV Krém

Garnier Ambre Solaire Anti Age 50 Faktoros + Super UV Krém
2021. július 18.

Update 07.18: Le kell pontoznom, mert egyre zsírosabb és irritáltabb lett a bőröm a használata után. Valószínűleg nálam is az oktokrilén a hibás, mint az átlagnál... Nem kell démonizálni az összetevőt, de tény, hogy sokszor okoz irritációt.

Körülbelül egy hete használom, eddig szuperül működik. Nem okoz irritációt, nem zsírosít (persze púderezni utána kell), szépen tudom kenni akár BB krémre is. Az persze jó kérdés, hogy a vitaminok meg a hialuron benne csinálnak-e valamit, de nekem már az is elég, hogy nem veszi a bőröm atomtámadásnak a felkenést :)

Frudia Tone Up Base Sun Cream SPF50+ PA+++

Frudia Tone Up Base Sun Cream SPF50+ PA+++
2021. július 18.

Nálam csak alkohol- és parfümmentes fényvédők jöhetnek szóba, így nehéz jót találni. Ez a krém könnyen kenhető, elég tápláló, így nem hidratálok alá. Pici adagokban kenem fel, így nem hagy nagyon fehér réteget, de a BB krémet is teljesen jól el lehet dolgozni rajta. Nem irritál és az eddigi pár hetes tapasztalatok alapján a fénytől is véd, így ajánlom bárkinek. Nem utolsósorban az ár-érték aránya is csodás :)

Klorane Peony Nyugtató Kondicionáló Érzékeny Fejbőrre

Klorane Peony Nyugtató Kondicionáló Érzékeny Fejbőrre
2021. május 31.

Száraz korpás fejbőröm nyugtatására vettem. Szuperül bevált, abszolút nyugtatta a fejbőröm, el is múlt a korpa.

IUNIK Propolis Vitamin Sleeping Mask

IUNIK Propolis Vitamin Sleeping Mask
2020. január 12.

Nagyon tetszik! Hetente kétszer használom, szépen feltölti a bőröm, a pattanásnyomokon is segít. Ár-érték aránya is szuper, főleg, hogy sokáig el fog tartani.

Balea 6in1 Szárazsampon

Balea 6in1 Szárazsampon
2019. december 11.

Már másodszor fordul elő, hogy a használata után megfájdul a fejem, ez nem lehet véletlen. Valószínűleg allergiás vagyok valamelyik összetevőre, de másnak még jó lehet, ezért nem adok 1 csillagot. Az illata egyébként kellemes, számomra egyáltalán nem volt tömény, és a hajamat is frissíti. Csak kell mellé Panadol...

L' Erbolario Rózsa Ajakbalzsam

L' Erbolario Rózsa Ajakbalzsam
2019. december 5.

Az illata csodálatos, odavagyok érte, szuper érzés volt felkenni. Sajnos kb egy hónap után megváltozott, az állaga darabos lett és nagyon olvadós. Felkenéskor túl zsíros, kényelmetlen érzés. Kár, mert nagyon szerettem az elején, lehet, hogy a nyári meleg nyírta ki (májusban vettem).

Lush 7 To 3 Arctisztító Korong

Lush 7 To 3 Arctisztító Korong
2019. december 3.

Ígéretes termék, tök jó, hogy csomagolásmentes és a vattakorongot is kiváltja. Szépen tisztít és nem szárít egyáltalán, ami ritka az én vízhiányos bőrömnél. Az én szememet csípi, ezért nem tudom magában használni, így arclemosó tejet használok utána (ennyit a vattakorong kiváltásról :D )
Az ylang-ylangot viszont utálom, szerintem rettenetesen büdös, sajnos miatta le kell vonnom egy csillagot. Ha valaki kedveli az illatát, az vegye bátran.