Avicky

Regisztráció dátuma: 2013. június 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. június 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Estée Lauder Signature Selymes Arcpirosító

Estée Lauder Signature Selymes Arcpirosító
2013. november 10.

3 színem van belőle, mindegyik gyönyörű. Az egyetlen pirosító amit szeretek. Egyszerűen tökéletes.

Estée Lauder Gentle Eye Makeup Remover

Estée Lauder Gentle Eye Makeup Remover
2013. november 10.

Ez a sminklemosó amit minden hónapban megveszek. Gyakran megcsaltam, de jobbat még nem találtam.

Giorgio Armani Eyes To Kill 4 Color Eyeshadow Palette

Giorgio Armani Eyes To Kill 4 Color Eyeshadow Palette
2013. november 10.

3 Armani palettám van, de nem lesz több. Nappali sminkhez jó, természetes hatású, szépen összeolvad a 4 szín. De vannak jobbak más márkáktól.

Giorgio Armani Eyes To Kill Szempillaspirál

Giorgio Armani Eyes To Kill Szempillaspirál
2013. november 10.

Szép szempillát varázsol, de az arany Helena Rubinstein jobb ennél. Mínusz egy csillag a gyors beszáradás miatt van.

La Roche-Posay Fiziológiás Szemfestéklemosó

La Roche-Posay Fiziológiás Szemfestéklemosó
2013. november 10.

Én is nagyon szeretem ezt a szemfesték lemosót, nekem jobban bevált mint a Bioderma lemosó. Könnyű és gyors vele a szemfesték eltávolítása, az én szememet nem csípi. Majdnem annyira jó, mint az Estée Lauder Gentle Eye Makeup Remover.

Tom Ford Tobacco Vanille EDP

Tom Ford Tobacco Vanille EDP

NUMBER ONE.

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP
2013. november 10.

Névnapomra kaptam egy ismerősmtől, aki nem tudja, hogy egy ideje már csak niche parfümöt használok. Ez egy tipikus szintetikus virágillat, amitől migrénem lesz. Még szobaillatosítónak sem használom épp emiatt.

Yves Saint Laurent La Laque Couture

Yves Saint Laurent La Laque Couture
2013. november 9.

Jó körömlakk, de nem éri meg az árát. Egyszer életmentő volt, egy esküvőre mentem Kanadába, és mire kiértem, lekopott a lábkörmömről a lakk. Egy ilyet vettem, bordó árnyaltaban. Abban az évben még használtam párszor, valamiért mindig csak a lábamra. Nem venném újra, annyira nem volt jó...

Chanel Allure

Chanel Allure
2013. november 8.

1999-től 2001-ig használtam, akkor tetszett és elegánsnak tartottam, egészen addig míg minden második nő el nem kezdte használni. Máig az a dömping jut eszembe róla, mikor ez volt az ügyeletes egyen-parfüm. Sajnos szerintem nem egy örök darab. Vécéillatosítónak használtam el a Dior J'Adore-jával együtt.

Chanel Levres Scintillantes Szájfény

Chanel Levres Scintillantes Szájfény
2013. november 8.

Tényleg szép színek, pár éve vettem 8 darabot belőle, de lassan elajándékoztam mindet. Nekem ragacsos volt és minden csillámossá vált tőle. Férjem külön kérte, hogy dobjam ki, mert egy puszitól is csillogott-villogot.