AVP

Regisztráció dátuma: 2018. március 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2018. március 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok
Korcsoport: >54

Avon Far Away Deo Spray

Avon Far Away Deo Spray
2018. június 9.

Édesanyám csak ezt használja évek óta! :)

Avon Advance Techniques Hajlakk Az Erős Tartásért

Avon Advance Techniques Hajlakk Az Erős Tartásért
2018. június 9.

Extra erős tartást biztosít. Mindenképp előnyére szolgál, h az illata kellemes. A legtöbb hajlakk "szagától" megőrülök, annyira zavaróan büdös és intenzív, ezzel semmi ilyen gondom nincs. :)

Avon True Gyors Száradást Kölcsönző Spray

Avon True Gyors Száradást Kölcsönző Spray
2018. június 9.

Leginkább csak akkor használom, ha nagyon siettetném a száradási időt, nem állandóan. Nekem nagyon gyorsan megszárítja a lakkot, de az is igaz, h nem provokálom ki utána, h milyen mélységben lett hatásos, hanem picit óvatos vagyok továbbra is (sokkal kevésbé, mint nélküle). Elégedett vagyok vele, amire vettem, azt hozza. Valóban olajos és szóródik, de ez egy háztartási papírtörlővel kivédhető kéz/lábfej alá helyezve, engem nem zavar. :)

Avon Anew Reversalist Regeneráló Többfunkciós Nappali Krém SPF20

Avon Anew Reversalist Regeneráló Többfunkciós Nappali Krém SPF20
2018. június 9.

Egy éve használom, elsősorban nyárra vettem. Teljesen elégedett vagyok vele, nem fénylik az arcomon (más krémek szoktak), inkább mattít, és tapintásra is komfortos érzést kelt a bőrömön. A színezettségét elsősorban akkor veszem észre, amikor vattakoronggal letisztítom este az arcom, de ha sminkelni akarok, akkor másik krémet használok. Ez arra tökéletes, h felkenem és már szaladok is el itthonról. Jobb lenne, ha picit magasabb lenne a fényvédő faktora, de ez is megfelelő, emiatt tuti nem vonok le tőle csillagot. :)

Avon Far Away Golyós Deo

Avon Far Away Golyós Deo
2018. június 9.

A parfümöt már lassan húsz éve használom, de ezt a golyós dezodort eddig sosem mertem/akartam kipróbálni, valahogy nem volt bizodalmam benne. Két hónapja rászántam magam, és megvettem, gondoltam, annyira olcsó, egy kísérletet megér. Azóta folyamatosan használom! Az illata nem tolakodó (sőt, annyira nem, h más parfüm mellett is használható), nekem nem hagy fehér foltot, és bármennyire is tartottam tőle, tényleg izzadásgátló! Az ára már csak hab a tortán! :)

Avon Far Away

Avon Far Away
2018. június 9.

Lassan húsz éve használom. A még kapható régi avonos illatok közül ez az örök kedvenc, bár én alapjáraton szeretem a vaníliás parfümöket. Határozott, intenzív és tartós illat, ami számomra szintén fontos. Másik kedvenceimmel felváltva használom, így sose unom meg, és mindig meglep, h még mindig mennyire jó. :)

Avon Tomorrow EDP

Avon Tomorrow EDP
2018. június 9.

A termékcsalád legjobban eltalált illata, nagyon szeretem! A tavaly megjelent testvérillata is különleges, azt is szívesen használom, de mint általában mindig, az elsőként megjelent a legtökéletesebb. A tartóssága nagyon jó! Ez az egyik parfüm, amiből mindig van a szekrényemben is, nem csak a polcon, h nehogy ne legyen itthon. :)