ayer02

Regisztráció dátuma: 2012. március 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. március 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Testápoló Tej

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Testápoló Tej
2020. január 25.

Nem vagyok egy testapoló őrült de ez a termék szerintem isteni! Az illata miatt vettük meg párom unszolására viszont abszolút nem okozott csalódást! Kellemesen viselhető, nem ragacsos, gyorsan beszívódik aztán puha és hosszantartó kókusz illatú bőr a végeredmény! Már újra vettük. :)

Yves Rocher Kókuszdió Kézápoló Krém

Yves Rocher Kókuszdió Kézápoló Krém
2020. január 25.

Ahogy az ajakápoló tesójánál, így nála is a kókusz illat fenséges! Imádom mert cuki a külalak, gyorsan beszívódik s puha lesz a bőr tőle! Kedvenc! ajándékaim! egyike, kapni szívesen kapnám újra bármikor de nem venném mert az árhoz képest kevés a mennyiség! Ezért a -1

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Kókuszdió

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Kókuszdió
2020. január 25.

Imádom! Kellemes viselet, a fenséges 🥥 illat miatt nálam jár a max csillag!

L'Oreal Magic Skin Beautifier BB Krém

L'Oreal Magic Skin Beautifier BB Krém
2013. május 25.

Imádom!! Most teljesen véletlenül de totálisan L'Oreal termék használó s imádó lettem! :) Ő és a pillangós szempillaspirálom a 2 állandó kis csodám a mindennapokban :) imádom h illeszkedik az arcbőröm színéhez s mattít!! S ez a matt hatás egésznap tart s egységesen szép tőle az am eléggé zsírosodásra hajlamos, s mostanában foltos :( arcbőröm... Jó bele nézni a tükörbe a nap közepén h még mindig olyan mint reggel mikor felvittem az arcomra s absz nincs maszk v porcelán hatás tőle! :)

L'Oreal False Lash Wings Szempillaspirál

L'Oreal False Lash Wings Szempillaspirál
2013. május 25.

Először is: IMÁDOM!! :))

Nálam nagyon sikeres volt már maga csak a marketing is, a reklám már megfogott....s gondoltam a Joy napokon beruházok 1re, hisz az nem lehet h nekem ilyen spirálom nem lesz :) hát így is történt s leg a $tárcám sem sínylette meg így annyira :) mondjuk ez az 1. ilyen drága szempillaspirálom...de ő még a teljes árát is megérte volna azt mondom! :) Nagyon szép pillákat csinál az am sem rövid csodáimból :) s abszolút jól lehet vele alkotni csak kis megszokás kérdése eleinte, s +válni sem nehéz tőle a nap végén még akár csak simán vízzel is lemosható ha nincs épp sminklemosó nálam. A szempilláim is bírják nem hullik tőle egyeltalán s nem is nehezíti el a festék....pedig 12órákat viselem majdnem mindennap egy héten... Szóval azt hiszem nincs nála jobb s nekem valóbb!! <3
Talán amit hiányoltam h de az is csak külső és részletkérdés h lehetne valami hozzá illő mutatós csomagolása, doboza v valami. De tényleg csak ennyi s ez is már csak kötekedés... :)) 5***** <3

Essence Nail Art Körömbélyegző Készlet

Essence Nail Art Körömbélyegző Készlet
2012. december 22.

:) wíí, végre megvettem, bár nem essence hanem vmi noname de uolyan csak 400ft.al kevesebbért ami nem mind1 m abból a 400ft.ból veszek mellé még 1sablont/lemezkét! :D ilyet akartam, de a sors s a karácsonyi őrület nem tette lehetővé m sehol sem találtam már csak hűlt helyüket a drogériákban :D így máshol leletem rá s még jobban is jártam! :) a lényeg h uugy sz*r ennek is a lehúzója ugyh példa követés = KUKA 1ből! s 1 régi kártya pl diákig. v bmien plasztik elő s lehet is gyakorlatozni, nekem a lehúzójával 10.alkalommal se, a régi diákommal meg elsőre sikerült a minta felvitele a nyomdázóra! A lakk is mind1 sztem, nekem pl most csak 1 gagyi noname volt szolgálatomra s tökéletesen 1ütt működött vele...a pontos felvitelt kell még gyakorolni a körmömre s határ a csillagos ég!! Szal semmi elkeseredés...csak előre! Hasznos kis cucc!! :)

1999 EDP

1999 EDP
2012. szeptember 8.

Tini korom parfümje :) fogalmam sincs mennyi üveggel használtam el belőle de jó párral az biztos, az illatát mai napig fel tudom idézni, mondjuk annyi használat után nem is csoda! :P Tetszett ez a többségtől eltérő külalak, de ma már nem tartanám túl praktikusnak főleg utazás szempontjából! 1üveg meg is van még valahol a szekrényemben rejlő kacatok között....jó néha-néha rábukkanni s felidézni azt az időszakot! :)

Esprit Celebration For Him Deo Spray

Esprit Celebration For Him Deo Spray
2012. szeptember 8.

Nagyon jó illata van, párom régebbi, immár csak a polcon pihenő parfümje! Ilyen másodlagos parfümként "él velünk" 1háztartásban! :) Csak sajna nem túl sokáig érezhető.

Swiss-O-Par Mézes Hajkúra

Swiss-O-Par Mézes Hajkúra
2012. szeptember 4.

Nagyon kellemes az illata, nem lehet nem szagolgatni akár vásárlás után hazafelé, v akár otthon még felhasználás előtt! :D Ami a lényeg h szerintem nagyon jó kis cucc, s 2xi alkalomra is elég a hátam közepétől hosszabb hajamra! Puhább és kezelhetőbb lett a hajam tőle, mellesleg az illata elég sokáig érezhető volt a hajamon. :)

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam
2012. augusztus 27.

Először anyum, majd párom kezdte el használni. S bele-bele nyúlkáltam én is h bekenjem a kirepedezett fecsegőmet. :) Ráadásul anyummal mind2en eléggé hajlamosak vagyunk arra h herpeszünk legyen.. :| s mesélte anyum h mostanában ő ezzel a krémmel keni be, amikor érzi h viszket a szája s vszínű, h herpesze lesz. S gondoltam legközelebb én is kipróbálom majd, hát sokat nem kellett várnom sajna, így amikor éreztem h bizsereg a szám széle bekentem. S nagy meglepődésemre nem engedte a kis piros foltnál tovább fejlődni (ami nagy csoda m a számtalan herpesz gyógyírnek sem sikerül). Remélem ez így is marad s beválik.
A krém, amit mindenki kenhet bmilyen kiszáradt vagy 'sebes' pontjára....s láss csodát! :) A karamellás változatát szívesen kipróbáltam vna főleg, mert karamell mániában szenvedek! :P De a cseresznyés tesójukat meg is kaparintom magamnak, s így már lesz 1 saját csodám! :))