Aylawitch

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 23.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 23.
Bőrprobléma: -

Plantur 39 Fito-Koffein Sampon Barna Hajra

Plantur 39 Fito-Koffein Sampon Barna Hajra
2020. december 6.

Röviden: Egy nagy nulla!
Hajhullásra hatékony? Nem! Elfedi az ősz hajszálakat? Nem! Cserébe viszont piszkosul drága! Nem ér semmit! Először és utoljára vettem meg!

Lush R&B Hajvégápoló

Lush R&B Hajvégápoló
2018. november 16.

Annyi pozitív véleményt olvastam róla, hogy megvettem, tegyen csodát az én hajammal is! :D Hát nem tett... Az illata nagyon erős és egyáltalán nem kellemes, de ettől simán eltekintenék, ha hatásos lenne. Az én hajam durva, sprőd lesz tőle. Puhaság, csillogás? Csak pillázok, mert én ezek közül egyiket sem tapasztaltam. Próbáltam többféleképp alkalmazni, különféle mennyiséget is... de semmi. Óriási csalódás volt számomra, mert eddig minden Lush termékkel elégedett voltam. Szinte a teljes mennyiség megmaradt, sőt azt hiszem a rajta lévő dátum alapján már le is járt.
Borsos ára volt, ezért még mindig nem dobtam ki, nem tudom mire várok! :D

Yves Rocher Hajtöredezés Elleni Erősítő Szérum (régi)

Yves Rocher Hajtöredezés Elleni Erősítő Szérum (régi)
2018. november 16.

Az illata nagyon kellemes, de egyébként nem vettem észre, hogy különösebben javított volna a hajam minőségén, vagy kevésbé töredezne. Ha nem használok még pluszban más balzsamot, akkor eléggé durva tapintású a hajam. Csak önmagában ez nem igazán hatásos. Elhasználom, de újravenni biztosan nem fogom.

Gliss Kur Winter Repair Express Hajbalzsam

Gliss Kur Winter Repair Express Hajbalzsam
2018. november 16.

Nem sok gliss kur terméket próbáltam, konkrétan ez a második! :) Az első az Ultimate repair express balzsam volt, ami be is vált egy ideig, majd kezdett zsírosodni és elnehezülni a hajam tőle, akkor tértem át erre. Épp akciós volt, gondoltam kipróbálom. Megfogott a csomagolása és imádom a limitált kiadású termékeket kipróbálni. Nekem kicsit csalódás volt. OK, hogy az illata csúcsszuper, de az nem valami sok. Igazából túl sok jótékony hatása nincs. Épp elfogadható állapotú lesz a hajam tőle, de van amikor plusz olajat vagy balzsamot is teszek még rá. Újravásárolni biztosan nem fogom, ez most nem igazán jött be.

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam

Gliss Kur Ultimate Repair Express Balzsam
2018. november 16.

Volt egy időszak amikor azt hittem, milyen jót tesz majd a hajamnak, ha teljesen mellőzöm a szilikon tartalmú termékeket. Na persze... olyan sprőd, fénytelen, durva tapintású még soha nem volt a hajam, mint akkor. Ezt a gliss kur terméket egyébként ajándékba kaptam, magamtól soha nem vettem volna meg. Már az első néhány használat után ledöbbentem, hogy milyen puha, selymes, csillogó lett a hajam tőle. Mindig nedves hajon használtam, hajszárítás előtt.
Többször újra is vásároltam, majd azt vettem észre, hogy kezd kicsit zsíros, lelapult lenni a hajam, úgy hogy váltottam egy másik gliss kur balzsamra. El is kezdett hullani, de nem biztos, hogy ennek a balzsamnak köze van hozzá.

Avon Rare Pearls Parfümpermet

Avon Rare Pearls Parfümpermet
2018. november 16.

Az illatával meg voltam elégedve, többször újra is vásároltam. Sokan megdícsérték a környezetemben, mert egyébként finom, nem tolakodó. Viszont hamar elillan. 4 csillagot mindenképp érdemel részemről! :)

Forcapil Kapszula

Forcapil Kapszula
2018. november 16.

Tavaly ősszel vásároltam először és végigcsináltam a kúrát. Nagyon szépen rendbehozta a hajam, ami szerintem az évszaknak is és a diétámnak köszönhetően eléggé tönkrement. Hullott, töredezett, nagyon megijedtem, mert amit eddig ilyen esetekben használni szoktam, az most nem segített. Egy ismerősöm tanácsára vásároltam meg. Rengeteg babahajam nőtt tőle és teljesen elállt a hajhullás is. Akkor azt mondtam, hogy ez egy csoadszer, most már tudom, hogy ez hatásos, mindig ehhez fordulok majd a jövőben is, ha gond lenne a hajammal....

... Lett is gond, idén, azaz október környékén. Ugyan az a durva hajhullás ami tavaly is volt. Megvettem a következő kúrához az adagot. Már a kúra 80%-nál tartok, lassan elfogynak a kapszulák, de a tavalyi hatás teljesen elmaradt! :(
Hullik, hullik és hullik továbbra is. Mint ha nem is szedném! Minimálisan sem javult a hajam állapota, nem nőnek babahajak, semmi... :( Nagyon csalódott vagyok és nem értem mi lehet a gond. Hozzá tud szokni a szervezet? Az nem lehet... vagy mégis?
Épp ma vásároltam meg a DM saját márkás hajhullás elleni kapszuláját. Remélem az segíteni fog. Csak 3 csillagot tudok adni a Forcapilnak sajnos.

Pantene Pro-V Instant Nourishing Spray Aqua Light

Pantene Pro-V Instant Nourishing Spray Aqua Light
2017. augusztus 12.

Olyan semmilyen ez a spray. Azon kívül, hogy az illata brutál jó, a hajamnak annyi, mint ha vizet fújnék rá. :D
Sem jobb, sem rosszabb nem lesz tőle. Max azért fogom újravásárolni - HA újra fogom - hogy amikor nincs időm hajat mosni, ezzel be tudjam fújni! :D

Pantene Pro-V Instant Repair Spray

Pantene Pro-V Instant Repair Spray
2017. augusztus 12.

Sem jobb, sem rosszabb nem lesz tőle. Beszerezni már alig lehet, szóval nem kérdés, hogy nem vásárolom újra. :)

Remington S8590 Keratin Therapy Pro Hajsimító

Remington S8590 Keratin Therapy Pro Hajsimító
2017. augusztus 12.

Kb 1 évvel ezelőtt nagyon olcsón, kb. 4000,- forintért vásároltam egy PHILIPS HP8349/00 hajvasalót. Óóó a dizájnja nagyon megfogott, komoly kis gépnek tűnt, pláne az előző gagyi kis Scarlet hajvasalómhoz képest! :D El is kezdtem gyorsan használni. Időközben volt 3 szőkítésem, tehát a hajamat eléggé meggyötörtem, de a Philips hajvasaló még hab volt a tortán! Teljesen tönkretette a hajam! Legalább 15 cm szépen fokozatosan leégett, letöredezett az 1 év alatt, tehát ahelyett hogy nőtt volna, még rövidebb lett. Mivel nagyon sokat költöttem hajápolókra havi szinten, tudtam, hogy csakis a hajvasalóval lehet a gond. El is kezdtem SOS-ben egy másikat beszerezni. Jött a google és a KM oldal. Ekkor találtam rá erre a remek kis hajvasalóra. Mindenhol csak jókat olvastam róla, még külföldi oldalakon is, ezért másnap be is szereztem.
Eddig 3x használtam, de a tönkretett, kiszáradt, sprőd hajam vasalás után puha és csillogó lett tőle! Természetesen azért még mindig van nyoma a Philips hajvasaló munkájának, nem tud csodát tenni ez a Remington gép sem, de fényévekkel szebb és jobb minőségű a hajam! Imádom! Jövő nyárra talán már megint szép hajkoronám lesz! Én csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a remek kis gépet! <3