AzAKismacska

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 10.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 10.
Bőrprobléma: -

Balea Bahamas Dream Bodylotion

Balea Bahamas Dream Bodylotion
2017. augusztus 31.

Rájöttem, a könnyen beszívódó fogalom Baleáèknál azt a fura, darabosan "olvadó" állagot jelöli, ami kicsit ..másra emlèkeztet.
Cserèbe viszont valóban gyorsan beszívódik.

Ennek semmi kókusz illata nincs, ellenben a frangipani nagyon büdös.
400 ftèrt nyilván elkenegeti az ember- csak bosszantó, hogy a kókuszos-vaníliás testápolójuk amilyen jól sikerült, ez olyan rosszul.

Himalaya Herbals Tápláló Bőrápoló Krém

Himalaya Herbals Tápláló Bőrápoló Krém
2017. augusztus 31.

Èvek óta ez az őszi-tèli kedvenc kèzkrèmem/ testápolóm. Az illatát is nagyon szeretem.
Kicsit sokáig "síkos" tőle a kezem, naponta többször kell használni.
Nyilván vannak gyorsabban beszívódó, sokkal jobban hidratáló krèmek, de ár- èrtèk arányban nagyon jó.

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2017. augusztus 31.

Az èdes illatok kedvelőinek kikerülhetetlen.
Nálam elmaradt a "wow" èlmèny. Sőt, az első pillanatban tudtam, hogy ezt az illatot èn már èreztem valahol. - ettől nagyon meglepődtem, elfelejtettem figyelni, hogyan bontakozik ki az illat :D
Dèlutánra rájöttem: Svájci rokonoktól kb 20 ève kaptam egy parfümöt, műanyag hengeres "üvegben" rózsaszín lötyi, cuki, rajzolt tinilányos kartondobozban. Az volt ehhez nagyon hasonló illat.

Sajnos nem volt meg az "ez a híres LVEB" èrzès, de a hasonlóság miatt beette magát az agyamba, muszáj lesz visszamenni újra megszaglászni :)

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2017. augusztus 31.

Ajánlgatták, èdes, virágos stb..Biztos tetszeni fog.
Ma sikerült kipróbálni, hát, nem estem hasra tőle- illetve majdnem, mivel a virágoskert a kifújás pillanatában úgy arcon csapott, hogy a LVEB adta a másikat. Első gondolatom, miközben sajnálkozva nèztem a beáldozott csuklómat: "ez rossz ötlet volt." A fújás után közvetlenül kifejezetten büdösnek èreztem
Valahogy-valamièrt az èn bőrömön a frèzia dominál ( igazából elsőre ocsmány ibolyaillatnak èreztem..olyan húsvèti locsolókölni illatnak).
Aztán ez változik, kicsit "cukrosodik", a virágoskert szelidül. Karamellás ibolya. :)
Nap közben nèha meg- megcsapott az illata, pár másodpercig szagolgatva nem vèszes, de nem az èn világom.
Ennyi pènzèrt várnèk valami poènt, csavart.

Avon Secret Fantasy Parfüm

Avon Secret Fantasy Parfüm
2017. augusztus 19.

Öreg, 20-23 èves fejjel is nagyon szerettem. Èdes, vattacukros- jázmin illata van a bőrömön. Az èdessèg miatt tèli- kora tavaszi illat nekem, nyáron fullasztó.
A tartóssága nem valami jó, de ilyen áron el lehet fújkodni:)

Egy-másfèl ève meguntam, picit komolyabb parfümökre álltam át.
A napokban megszagiztam az üvegèt, most valamièrt már èrzem rajta, hogy "mű".
Lehet továbbajándèkozom tini unokahúgomnak :)