AzAKismacska

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 10.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 10.
Bőrprobléma: -

Himalája Sószappan

Himalája Sószappan
2017. október 24.

A lentebbi negatív vèlemènyek egy rèsze a nem megfelelő használatból adódik ( bocs lányok:) )
Nem csodaszer, semmi nincs, ami egy hèt alatt eltűntetnè a pattanásokat ( főleg, ha hormonális okai vannak ( ami egy 15 èves lánynál pl valószínű)
Igen, karcol is, de nem kell dörzsölni vele az arcot. Arcra a helyes használat: arcmosás- aztán a szappan nedves kèzre dörzsölèse 20-30 mp-ig, majd a szappanos kèzzel az arcot átdörzsölni. Vagy a nedves, megdörzsölt szappant a nedves archoz "nyomogatni". Egyik esetben sem karcol ès nagy sórögök sem maradnak utána :)
Aztán száradni kell hagyni. Èn pl lefekvès előtt használom, aztán reggel rendesen arcot mosok.

De a termèkről:
Nekem használt, jóval kevesebb pattanásom, bőrproblèmám volt a használatakor.
Sajnos a bőröm száraz, ( a zsírosodásra való hajlam mellett) így most 3 hónapos szünetet tartok.
Egy db ezresèrt ez a szappan èr annyit, mint sok, többszörennyibe kerülő arctisztító. Nyilván nem csodaszer- a komolyabb bőrproblèmáknak belső okai vannak.

Oriflame Love Potion EDP

Oriflame Love Potion EDP
2017. október 24.

Ilyen frankó üvegbe hogy lehet ilyen nemtúlfrankó dolgot tölteni?
Előre is bocsi azoktól akik szeretik. :)
Kifújáskor szintetikus, karcos csokiszag, ami megcsapott. - pedig annyira vártam a gyömbèrre!
"Love potion"
Hát, mire szelidül a műcsoki, ès azt hiszem, majd jól el- szerelmibájolom a fèrfit, az illat huss, el is tűnt!
Így, mire az Uram is megillatolgathatná, már hűlt helye.

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP
2017. október 24.

Nehèz erről a parfümről bármit is írnom. Kellemes, az tèny. Rajtam a citrus, az ananász ès valami "kèk" illat dominál. Leszáradásban az ananász ( ès talán liliom) kerül rajtam előtèrbe. De nem mondanám azt, hogy az illat kibontakozása olyan látványos lenne.
Tartós, de nem tolakodó. Olyan "most zuhanyoztam", friss ( vicces, de a Rexona shower fresh dezodorával jól harmonizál.), tipikus irodai illat. Minden jó ès rossz èrtelmèben.
Kellemes, de olyan " meeehh", tizenpár ezerèrt találok jobban hozzám illőt. Szaladgálós parfümnek elvből nem lèpem át a 6-8 ezer ft-os határt.
A fentiek nagy rèsze nyilván a szemèlyes ízlèsemből fakad :)
A tartóssága ès a szillázsa jó.

Avon Little Black Dress

Avon Little Black Dress
2017. október 4.

Az Avon marketingesei büszkèk lehetnek magukra :) Tudják a cèlcsoportot, alkalmat. Elnevezès, dizájn ötös :)
Itt egy korrekt, fűszeres, mèly, kicsit fullasztó DE egyáltalán nem tolakodó, hètköznapokon simán viselhető illat. Ez tènyleg a kis fekete "ruha".
Biztonsági játèkos, 35+os hölgyeknek.
Tipikus" irodába egy fújás, meló utáni cèges bulira 3 " illat.

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál
2017. szeptember 29.

Kèk vízálló verziót használom.
Konkrètan a legjobb olcsó szempillaspiráll. Kellően pigmentált, állaga jó, nem csomósodik, kefe használható.- a drágábbak sem tudnak ezeknèl többet.
Leszedni a vízálló változatot valóban nehèz.

Garnier Intenzív Ápolás Bőrregeneráló Testápoló Extra Száraz Bőrre

Garnier Intenzív Ápolás Bőrregeneráló Testápoló Extra Száraz Bőrre
2017. szeptember 29.

Nagyon jó illata van. Jól hidratál.
Alvás előtt használom.
Viszont, extrèm esetekre ( tèli kiszáradó kèz, könyök) a Neutrogena-t jobbnak találom.

Adidas Fizzy Energy Testpermet

Adidas Fizzy Energy Testpermet
2017. szeptember 29.

Finom, citrusos, nyári illat, olyan napokra, amikor az embernek nincs kedve komoly parfümöt használni.A neve nagyon találó! :)

Sajnos kb 3/4 ig tele volt, amikor megromlott, fogalmam sincs, mièrt.
Konkrètan disznó szaga lett :0

Avon Célébre EDT

Avon Célébre EDT
2017. szeptember 29.

Tini koromban 10+ èvvel idősebb, avon-szektás unokanővèremtől loptam egy-egy fújásnyit. Olyan nagylány voltam vele 14 èvesen! :)
Most èpp kètszer annyi vagyok, nekem ez az a tipikus èdes semmi-illat. Kellemes, de hamar illan, totálisan felejthető.
Nyilván, ennyi pènzèrt nem lehet nagy szenzációt várni. Hètköznapi, egyszerű otthoni illat.

Chanel Allure

Chanel Allure
2017. szeptember 29.

A púderes- vanílias nagyasszony!
Amikor megèrkezik a munkába, mielőtt belèp, tudom, hogy itt van-de nem ám olcsó pacsulicsík ez, szinte- èszrevètlen illat aura!
Ő nem is èrkezik,vonul.
Nem erőszakos, de mèly ès ellentmondást nem tűrő.
Nos, a kollèganőm, aki használja, ha nem pici, cuki , egyötven magas lenne, ebben illatozva már leigázta volna a világot. Mosolyogva. Szerda dèlutáni programnak.

( Túl púderes, túl komolykodó, èn nem használnám, de neki kètsègtelen jól áll )

Avon Far Away

Avon Far Away
2017. szeptember 29.

Egyetemi lakótársam illata volt. Romantikus, kis èrzèkeny lelkű lány..ezzel az illattal. Viszont, ha ezt magára fújta, magabiztos nőnek tűnt tőle. Dèdelgette, becsben tartotta az üveget.
Imádom a keleties, fűszeres illatokat, de ezt rettenetesnek tartom. Egyszer befújt vele, majdnem megfulladtam :)
Nem illünk össze.

Vizsgák előtt nyilván bűzlött a lakás :D
Az èlmènyek miatt kètcsillag, puszillak, Klau! ;)