AzAKismacska

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 10.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 10.
Bőrprobléma: -

Chatler Option Night Women EDT

Chatler Option Night Women EDT
2017. szeptember 29.

Az eredetit ismerem, használom, de mindennapokra drágának tartom.
Ezt, amikor megvettem, nem szerettem. Kifújaskor kissè szúrós, "zöld" illata van ( nyers kávè). Majd megjelenik a vanília ès "valami fehèr" virág, ami a krèmessègèt megalapozza.
Most, ahogy megèrkezett a hideg, èszrevettem, hogy egyre többet használom.
Önmagában jó,kellemes illat. Ennyi pènzèrt ajándèk kategória.
Az eredetivel összehasonlítva is korrekt illat. Ha nem is egy az egyben, de olyan 75%-ban hozza, amit kell. Èrdekes módon, van, hogy egy pillanat alatt felismerem melyik az Opium ès melyik az Option viszont van, hogy sokkal tovább kell szagolgatnom őket. ( gondolom, bőrállapottól is függ :)
A doboza, üvege sokkal szebb, mint a kèpen. ( igaz, szèpnek azèrt jóindulattal sem neveznèm )
De, az üveg masszív, ( többször leejtettem már, se karc, se repedès) a pumpa jó, nem pisil, a kupak jól záródik.
A poèn a vègère: a tartóssága ( 1 fújás mellkas, 1-1 csukló) jobb, mint az eredeti illatè.

Luxure Cool Glam EDP

Luxure Cool Glam EDP
2017. szeptember 21.

Kollèganőm, akivel egy irodaban dolgozom, pár hónapja használja az eredetit. Az illat nagyon illik hozzá: szőke, csini, elvált negyvenes, aki után bomlanak a fèrfiak. Tiszta, virágos, picit fűszeres. Szappanos- tisztaságillat- na ez, amit nem tudok magamon elviselni. Ugyanakkor, nagyon finom ez az illat, csak piszkálta a fantáziámat.
Sokhetes rágódás után egyszer csak szembenèzett velem itt az eladóvá vált dupe-ja.
Ennèl költöttem már sokkal nagyobb hülyesègekre is el 2000 ftot, így megvettem. Jelenleg 5 órája van rajtam az illat. Az eleje csúnya, kesernyès vágott virág ( èpp mint CH eredeti parfümje) de percek alatt elviselhetővè szelidül.
A közepèn van egy hosszabb, szappanos-poros illat, majd a vègèn ( ezt úgy fèl órája èrzem) előbújik a krèmes jázmin illat.
Azt hiszem, barátok leszünk :)
Az eredetit 20000+ èrt nem vennèm meg, de kèt db ezresèrt ez egy kis csoda :)

Avon Tomorrow EDP

Avon Tomorrow EDP
2017. szeptember 5.

17-18 èvesen az első "felnőtt" parfümöm volt, megjelenèse után kaptam valakitől karácsonyra/ szülinapra.
Szèp, meleg, jázminos- ámbrás illat. Nagyon tartós. Volt egy fa èkszeresdobozom, abban tároltam - beette magát a fába, mèg most, èvekkel kèsőbb is èrezni az illatot.

Mel Merio Famous Girl

Mel Merio Famous Girl
2017. szeptember 5.

Nővèremtől kaptam " csomagban" 17. szülinapomra, kb 10 ève. A tusfürdőt elhasználtam, a parfümöt èpp a napokban dobtam ki- kvázi 1-2 fújás hiánnyal.
Csípős, fèrfias illat ( legalábbis, rajtam )
A pacsuli tartós, frèzia nyomokban..a többi összetevőt èn nem èreztem.
Az árkategóriájában talán nem lenne rossz, de a cèlközönsèg, a 14-17 èves tinilányok..nem èrtem, hogy illene ez az illat hozzájuk?
2 csillag az üveg, ár ès az üvegen lèvő strasszkő miatt.

Gabriela Sabatini EDT

Gabriela Sabatini EDT
2017. szeptember 5.

Ajándèkba kaptam, így többször kipróbáltam, tèlen, nyáron, reggel este...tènyleg próbáltam megszeretni, de nem ment.
Egyszerűen semmi mást, csak bitang erős gyögyvirágos szappan illatot èrzek, meg mèg a WC illatosító jut eszembe róla :(
Az üvege praktikus.

Today Tomorrow Always Daydream

Today Tomorrow Always Daydream
2017. szeptember 5.

A gardèniát nem szeretem, viszont ebben a parfümben a mèz èdeskès, keserűbb illatával egèsz jól kiegyensúlyozzák.
Avon szinten meglepően jó, èdes, fűszetes, de nem fullasztó. Nyári- őszi használatú nálam. Semmi extra, korrekt illat.
Az üvege önvèdelmi fegyverkènt használható marokkő.
"Pasi" valamièrt imádja rajtam.

Betty Barclay Women No.2

Betty Barclay Women No.2

Pár ève karácsonyra kaptam
Rajtam èdes-vaniliás bergamott, de a háttèrben jól kivehető a cèdrus is. Nem fullasztó, inkább friss orientális illat.
Nem lett nagy szerelem a mienk, de futkosós illatnak tökèletes. Főleg tavasszal, hűvösebb nyári napokon használtam.

Luxure Tender Night

Luxure Tender Night
2017. szeptember 5.

Ár- èrtèk arányban a Luxure nagyon jó másolatokat gyárt :)
Az eredeti illatot szeretem, de nem annyira, hogy olyan sok pènzt kiadjak èrte ( bár, a gyönyörű üvege nagyon csábító...)
Igazából, a Tenderrel is az a " bajom", mint az eredetivel: az elejèn nekem túl rózsás/ orchideás ( ezt lentebb olvastam valakitől ès nagyon találó), licsis - olyan szappanszagúnak, 27 èvesen 40-nek èrzem magam tőle.
Viszont amint a fejjegyek lecsengőben vannak, előbújik a csoda :) Ha hamarabb törtènne az alakulás, akkor most a Lancome- hoz írnám a vèlemènyt.
Az eredetiben nagyon vonzó a külleme, kèzben a Tender kis bumszli üvege, a pici fekete rózsával viszont nagyon aranyos :) (jobban nèz ki, mint a fenti promókèpen)
Sajnos ar orrom nagyon hamar hozzászokik az illatához, így hajlamos vagyok "túllőni " magam vele- Good Girlben illatozó kollèganőm nagy örömère.
"Pasi" mèg nem tudom, szereti-e, hètvègèn kerül bevetèsre a Tender- Elvileg az èdes-gourmand illatokat szeretik, de saját Pasi pl oda van Avon TTA parfüm Always verziójáèrt, de a Black Opium szerinte, "háát, maradhat"... Szóval, nagyon kíváncsi vagyok :) hiszen ez se nem virágos, se nem èdes illatű rajtam.
Összessègèben ez egy nagyon jó másolat. Bőven megèri azt a 2000 ft-ot.

Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém

Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém
2017. augusztus 31.

Ár- èrtèk arányban az egyik legjobb hajpakolásnak tartom. Az illata is kellemes.
Az egyetlen negatívuma, hogy tènyleg _ alaposan_ ki kell öblíteni, különben kb másfèl nap múlva moshatok ismèt hajat.
A tègelyes formát szeretem, imádok benne pancsolni :D
Sajnos az eddigi beszerzèsi helyemen ezt a típust már nem árulják.:(

Nivea Care&Orange Krémtusfürdő

Nivea Care&Orange Krémtusfürdő
2017. augusztus 31.

Kellemes állagú, jó illatú.
Tusfürdő lèvèn a habzása, illat-tartása mèrsèkelt. Tudja, amit kell. Hidegebb tavaszi, őszi napok forróvizes lazulásaihoz kiváló.