azoszlardori

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Pupa Like A Doll Folyékony Alapozó

Pupa Like A Doll Folyékony Alapozó
2016. november 21.

Úgy örülök, hogy az itteni vélemények teljesen megegyeznek az enyémmel! Bár még csak egy hete használom, de ez a kis alapozó teljesen elvarázsolt. Nagyon könnyű az állaga, ugyanakkor ehhez képest valami szuper finishe van és tényleg sokáig bírja. Már csak a megfelelő púdert kell hozzá megtalálnom. :)

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2016. szeptember 26.

Nagyon cuki babahajaim lettek tőle és a hajam is gyorsabban nőtt, de rengeteg apró pattanás bújt ki a homlokomon. :(

Balea Soft Öl Tusfürdő (régi)

Balea Soft Öl Tusfürdő (régi)
2016. május 17.

Nagyon szupi illata van, úgy szeretem! A fa tusfürdőknél tapasztalt kiütéseim sehol sincsenek már, viszont még mindig viszket és húzódik a bőröm fürdés után. :( Úgy érzem még mindig nem ez az a tusi, ami elhozza a megváltást.

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre
2016. május 17.

Először rettenetesen megbántam, hogy megvettem, mert brutálisan kirszárította az arcom. Ha viszont sminklemosás után vízzel ezt is lemosom az arcomról, máris szelídebben viselkedik. Így maradok ennél, mert bomba az ára, és a tudása olyan, mint amilyen a garnieré. Nekem nem okozott pattanásokat, bár őszintén szólva az be is tenné a kaput, hiszen direkt azért választottam ezt, mert problémás bőrre való.

Szerintem ha nem is örökre lesz az ember társa, de egy szűkösebb hónapban megéri rá beruházni. :)

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém
2016. május 5.

Nagyon szeretem ezt a kis krémet, könnyű, hamar beszívódik, és megfelelően hidratál. Nem a mattító hatása miatt választottam, hanem az állaga és az összetevői miatt. Sminkelés előtt is tökéletes. Szerintem először almás, majd citromos sütis illata van :)

Pupa I'm Matt Lip Fluid

Pupa I'm Matt Lip Fluid

3 árnyalattal is büszkélkedhetek:
013- sable brown, Kylie Jenner-féle sötétebb nude árnyalathoz tudnám hasonlítani, mindennapokra tökéletes
032- coral paradise, szerintem a neve mindent elárul ;)
és végül a 053-dark red, nagyon mély, de ízléses bordó szín
Örülök, hogy 3 ilyen különböző, de ilyen gyönyörűen pigmentált színt sikerült választanom, a következő célpont egy pink lesz! Tartósságra engem megnyertek, viszont nekem (szájceruza nélkül) ha nem vigyázok, kissé kenődnek. Evés-ivás után lecsekkolni kötelező! És valóban eléggé szárítanak, jó ötlet jól aláhidratálni, mielőtt felteszünk egyet.

Biohair Narancs Sampon Korpás Hajra

Biohair Narancs Sampon Korpás Hajra
2016. május 2.

A szalonban ezzel mosták meg a hajam, és lenyűgözött: az eremény puha és fényes haj, több napig nem is zsírosodott egyáltalán. Ennek megörülve be is ruháztam rá, de nekem az eredmény nem ugyanaz. :( Valóban, ezt egy 600 Ft-os sampon is tudja.
Az illata viszont tetszik.

Alverde Folyékony Szemhéjtus

Alverde Folyékony Szemhéjtus
2016. május 2.

Hát.. Hol is kezdjem? Ez a szemhéjtus egy katasztrófa. Az applikátora annyira kemény, hogy szinte már sérti a szemhéjamat, maga a festék kenődik és nehezen szárad, valamint a formula még irritálja is felvitelkor a szemem. Hatalmas nono.

Alverde Color & Care Smoothing Lipstick

Alverde Color & Care Smoothing Lipstick
2016. május 2.

DM ajándékként a Soft Biscuitet kaptam meg, le a kalappal, Alverde! Egyszerűen imádom, mindennapokra tökéletes, hidratáló nude árnyalat. Nem lehet mellényúlni vele. És isteni az illata :)

Balea Deospray Fresh

Balea Deospray Fresh
2016. május 2.

Őszinte leszek, csak "fújkálós" dezodornak vettem meg, ha napközben szükségem lenne rá. Nekem meglepő módon bevált magában is, kevésbé igénybevevős napokra. Még úgy igazából nem mertem bevetni csak magában, de otthon már csak ezt használom. Az illata nem az én világom, de a többi fújós baleához képest az erőssége figyelemre méltó. Nagy pozitívum az alumíniummentessége is.