azsanett

Regisztráció dátuma: 2014. július 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. július 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Oriflame Novage Proceuticals Retinol Power Cseppek

Oriflame Novage Proceuticals Retinol Power Cseppek
2021. november 28.

Nagyon száraz tőle a bőröm. Nem feszítően, de szinte porzik. A zsírosodó homlokomat nagyon jól optimalizálná, reggelre sem ébredek zsíros bőrrel, de mivel retinolos, így nappalra nem jöhet szóba.
Sajnos nem tudom elképzelni, hogy jó legyen a bőrnek bármi is, ami ennyire szárít, ezért abbagyom a használatát.

Dove Hair Therapy Száraz Sampon

Dove Hair Therapy Száraz Sampon
2016. augusztus 13.

Kb. semmit nem csinál, csak erős illatot ad a hajnak. Nem rossz amúgy az illat, de a jóból is megárt a sok. Egész nap éreztem magamon, de nem csak én, a környezetem is. Nem ettől szeretnék illatos lenni...

Yves Rocher Pure System Mélytisztító Arclemosó

Yves Rocher Pure System Mélytisztító Arclemosó
2016. augusztus 13.

Az itteni kommentek hatására vettem meg kicsit hitetlenkedve, hiszen már jó néhány - más drogériákban kapható - terméket próbáltam már, amik semmire sem jók (és a bőrgyógyászok is röhögnek rajtuk). De ez abszolút nem himi-humi termék, teljesen pro! Nagyon szépen tisztít, üde tőle a bőröm. Ha nem használom 1-2 napig azt már érzem a bőröm állagán. Szinte elmúltak a pattanásaim. Bár ez nem 100%-ban a terméknek köszönhető, a táplálkozásomon is változtattam.

Balea Szárazsampon Sötét Hajra

Balea Szárazsampon Sötét Hajra
2016. augusztus 13.

Amíg ez nem létezett, addig a szőke hajra való használtam. Az teljesen jó volt, de gondoltam ha már el kezdték forgalmazni ezt, akkor barna hajú lévén erre kell váltanom.Ez világosbarnát fúj, de eloszlatva ugyanúgy kicsit fehéres, és a szőke változattal ellentétben teljesen fénytelen.
Ragacsos, parókaszerű, koszos-érzetű haj az eredmény!

Balea Szárazsampon Világos Hajra

Balea Szárazsampon Világos Hajra
2016. augusztus 13.

Nagyon jó ára van, teszi a dolgát, könnyű puha tőle a haj és nincs parókás érzet, mint sok más száraz samponoknál (pl. ugyanezen márka barna hajra való változatánál). Az illata is kellemes, és ENYHE, ami szerintem nagyon fontos - az ember lánya ne a száraz samponjától legyen illatos...
Egy hátránya van, ami miatt viszont hosszú idő után felhagytam ezzel a termékkel, mégpedig az, hogy sok benne az "üres járat", vagyis fújom, de nem jön a por, hiába rázom fel, csak a folyékony anyag jön. Aztán néha észbekap és jön a por, viszont a flakon utolsó harmadánál már sehogy nem jön. Így azzal kell számolni, hogy a termék olcsó ugyan, de csak 2/3 használható, az is sokszor döcögősen.

Inecto Naturals Coconut Hand & Nail Cream

Inecto Naturals Coconut Hand & Nail Cream
2016. április 17.

Pozitívum: Pillanatok alatt beszívódik, intenzív kellemes illata van.
Negatívum: Nem hidratál, száraz marad a kezem :/

Inecto Pure Coconut Hand & Nail Cream (régi)

Inecto Pure Coconut Hand & Nail Cream (régi)
2016. április 17.

Egy másik változathoz akartam írni és nem tudom törölni a véleményemet :/

Pozitívum: Pillanatok alatt beszívódik, intenzív kellemes illata van.
Negatívum: Nem hidratál, száraz marad a kezem

Eveline Cosmetics Bio Hyaluron 4D Nappali és Éjszakai Ránctalanító Krém

Eveline Cosmetics Bio Hyaluron 4D Nappali és Éjszakai Ránctalanító Krém
2016. április 17.

Gyorsan beszívódó krémnek tűnik, valójában ha kicsit tovább masszírozom a bőrömbe, olyan radír szerű darabokban lejön (és nem az elhalt hámsejtek morzsolódnak le, hanem a krém). Vagyis nem hatol a bőrbe. Kicsit púderes tapintást ad a bőrnek. Pozitívum, hogy nagyon kellemes illata van. Nem veszem újra, sőt el sem fogom használni.

Kallos Kjmn Silk Hajpakoló Krém Olívaolajjal és Selyemproteinnel Száraz, Élettelen Hajra

2015. július 10.

Spórolás céljából vettem meg kb két hónapja, de annyira bevált, hogy ha drágább lenne is ezt venném. Hajmosás előtt a hajam alsó 10-15cm-jére kenem jó bőségesen (néha száraz, néha kicsit vizes fésűvel benedvesített hajra). 15-20 percig hagyom állni, közben teszek-veszek, majd hajat mosok. Nagyon puha a hajam tőle. korábban hajolajat kellett használnom hajmosás után a hajvégemre, most már erre nincs szükség. Az illata enyhe, de kellemes. Újraveszem, bár kíváncsiságból még kipróbálok más Kallos pakolásokat is. :)

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2015. június 7.

Nem olyan régóta szedem, egyelőre csak a körmömön látom a változást, hogy erősíti. De ha nem is hatna semmit, én akkor is szedném, mert nekem csökkenti az étvágyamat! :)
Mivel nem szeretnék műanyagot enni, ezért szétszedem a kapszulát, és kb két ujjnyi vízben feloldva iszom meg. Íztelen.