b.aniko

Regisztráció dátuma: 2014. január 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Catrice Szemöldök Ápoló Készlet

Catrice Szemöldök Ápoló Készlet
2014. április 22.

Nagyon szép, matt hatású. Kb. egy éve vettem, de még alig fogyott belőle, pedig minden nap használom. Reggeltől estig tart, és természetes szemöldököt lehet vele rajzolni. Én mindkét árnyalatot szoktam használni, sminktől függően, mikor melyik passzol hozzá. De akár keverhető is a két szin. A doboz elég kis méretű ahhoz, hogy könnyen magammal tudjam vinni bárhova. Az ecseteteit még nem próbáltam, normál méretű ferde ecsettel szoktam felvinni.

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál
2014. március 4.

Kedvenc szempillaspirálom, tartós (a nap végén ugyanolyan, mint reggel mikor felkentem). Nagyon szép szempillákat kölcsönöz, a kellemes virágos illatát külön szeretem.

Clinique Superbalm Hidratáló Szájfény

Clinique Superbalm Hidratáló Szájfény
2014. február 27.

Évek óta használom (most éppen a 01 apricot van meg). Nagyon jól és hosszú ideig hidratál, egy nap max kétszer kell bekenjem vele a szám. Ennek az árnyalatnak a szine nem látszódik, csak a fényessége, igy természetesnek hat. Nekem valamiért más szájfényektől olyan volt a szám, mintha hámlana, de ezt ennél a Cliniquenél nem tapasztalom. Könnyű felvinni akár tükör nélkül is. A hajam sajnos beleragad, de más negativumot nem tudnék mondani róla.

MAC Paint Pot

MAC Paint Pot
2014. február 27.

A Painterly árnyalatot használom, általában szemhéj alapozónak. Ecsettel szoktam felvinni, majd rá a szemhéjfestéket. Egész nap tart, nem kenődik el, nem ül be a ráncaimba. Imádom :)

Miss Sporty Et Voilá! Francia Manikűr

Miss Sporty Et Voilá! Francia Manikűr
2014. január 24.

Eddig átlátszó körömlakkot használtam, és nemrég gondoltam, hogy kipróbálom a francia manikűrt. Mivel az ára is kedvező volt, és az üvegre rá volt irva, hogy alkalmas erre (extra white effect), ezért vettem egy fehér szinűt, gondoltam jó lesz a körmök végére. Nagyot csalódtam, mivel nem fedett semmit. Emiatt úgy döntöttem, hogy a köröm teljes felületét kenem be vele, ha már egyszer megvettem. Egy rétegben felkenve átlátszó volt, két rétegben pedig kicsit opálos hatást lehet elérni vele. Igy viszont tényleg nagyon szépen mutat, nem csikoz, és hamar megszárad. Sokkal jobban tetszik, mint az eddigi átlátszó lakkjaim. Szombaton kentem be a körmeim, és most pénteken kezd egy kicsit kopni (pedig a heten Domestos-os vizben is mostam kesztyű nélkül). Szóval a tartósságával is nagyon meg vagyok elégedve. Megszerettem, és el fogom használni, de kizárólag teljes körömre kenve. Csak azert adok 4 csillagot, mivel én most nem ilyen lakkot kerestem.

Belnatur Hydroaloe Arckrém

Belnatur Hydroaloe Arckrém
2014. január 24.

Száraz arcbőrre használom naponta kétszer. Nagyon jól hidratál, hamar beszívódik, és egyáltalán nincs zsíros érzés utána. Mostanában elkezdtem szemkörnyékre is kenni, oda is tökéletes (és nem csípi a szemem ha véletlenül belemegy).

Gliss Kur Oil Nutritive Sampon (régi)

Gliss Kur Oil Nutritive Sampon (régi)
2014. január 13.

1,5 éve használom a Gliss Kur balzsammal együtt (Total Repair). Teljesen rendbe tette a töredezett, száraz, szálkás hajamat (igaz kellett hozzá pár hónap, mire látszott a változás). Nagyon puha, és selymes tapintású tőle a hajam.
Nem váltanék másik samponra.

Belnatur Brossage Mélytisztító Gél

Belnatur Brossage Mélytisztító Gél
2014. január 12.

Kozmetikusom ajánlotta, mivel az arcbőröm gyakran kiszáradt. Harmadik hónapja használom, és azóta nem húzódik, nem viszket bőröm. Az illata is kellemes, és szerencsére nem túl erős. Nagyon megszerettem, eddig a legjobb lemosóm.