b5bea

Regisztráció dátuma: 2016. május 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Isana Testbalzsam Argán- és Mandulaolajjal

Isana Testbalzsam Argán- és Mandulaolajjal
2020. május 16.

Kissé folyékonyabb az állaga, kellemes az illata - ami ugyebár nagyon is fontos egy testápolónál - és jól beszívódó. Nem kell belőle túl sokat használni. Ez a termék tipikusan az, amit nem vártam, h elfogyjon!

Isana Narancs-Vanília Ajakápoló

Isana Narancs-Vanília Ajakápoló
2020. április 7.

Táskabarát, ami nagyon nagy előnye. Illata, íze kellemes, többször újrakenem, de ez teljesen rendben van.

Avon Care Tápláló Kézkrém Glicerinnel és Mandulaolajjal

Avon Care Tápláló Kézkrém Glicerinnel és Mandulaolajjal
2020. április 7.

Kellemes illata van, azonnal beszívódik és jól hidratál. Csillagos ötös számomra!

Cosmia Bőrradírozó Tusfürdő Málnamaggal

Cosmia Bőrradírozó Tusfürdő Málnamaggal
2020. április 7.

Sajnos több, mint 100 km-re van a legközelebbi Auchan, így ha útba esik, akkor valamit mindig választok. Ez egy szemcsés, nagyon málna illatú radírozó tusfürdő. Nagyon szerette a bőröm is, én is. Kellemes élmény, nem túl durva a szemcse, málna magokat is tartalmaz.

Avon Nutra Effects Élénkítő Micellás Arcradír

Avon Nutra Effects Élénkítő Micellás Arcradír
2020. április 4.

Olyan sok klassz dolgot állítanak róla, de sajnos ennyi nem tud teljesíteni. Jól tisztít, nagyon kevés is elegendő belőle, tetemes mennyiséget kapunk, ami napi használat mellett is hónapokig tart. Nem mattított, de kellemes volt egészen addig használni, amíg el nem kezdte csípni a szemem. Nos, nem azért mert belement volna, hanem annyira erőteljes illata van, a dörzsölés után mintha felszabadult volna az anyag és égett tőle a szemem. Elhasználtam, de pattanásos időszakban semmit nem segített.

Garnier Mineral Invisible Anti Marks Golyós Dezodor

Garnier Mineral Invisible Anti Marks Golyós Dezodor
2020. március 21.

Az illata kellemes, visszafogott, kissé nedves érzetet hagy maga után. Egész napot nem bír ki, szóval a 48 eléggé túlzás. A pláne, hogy védi a ruhákat, hááát, jelentem a végénél tartottam, amikor észrevettem, hogy a fekete pólóm fehér/szürkés foltos a hónaljamnál, mosás után.... :((

Fa Island Vibes Bali Kiss Testradír

Fa Island Vibes Bali Kiss Testradír
2020. március 21.

Nagyon szeretem az illatát, valami fenomenális! A dolgát is szépen teszi: kellemesen radíroz.

Oriflame The One Fémesen Csillogó Krémes Szemhéjárnyaló

Oriflame The One Fémesen Csillogó Krémes Szemhéjárnyaló
2020. március 15.

2020.márc.
Sajnos nem tudtam kellően kihasználni, mivel elég erőteljes csillogása volt, így félretette. Hááát, nagyon hamar beszáradt, így csak nagyon keveset tudtam belőle elhasználni. :((
2016.nov.
Nekem a fehér színű van meg, nagyon pigmentált, erős, így csak egy picit szoktam az applikátorral a szememre kenni és ujjal eloszlatni a szemhéjon. Tartós, krémes.

Yves Rocher Lótusz-Zsálya Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Lótusz-Zsálya Hab- és Tusfürdő
2020. március 7.

Megfelelően habzik, tisztít, de egy idő után az illatát már nagyon nem kedveltem. Valahogy ezek a pirosas színűek hosszútávon nem jöttek be nekem.

Garnier Pure Active Exfobrusher

Garnier Pure Active Exfobrusher
2020. március 7.

2020.márc. Update: Eleinte nagyon szerettem, a fej akkoriban szerintem egyedinek számított. Aztán elmúlt a rajongás, mert különösebb változást nem hozott a bőrömön hosszútávon. Többször próbálkoztam vele, de összességében nem csökkentette a faggyút.
Mindig nagyon alaposan forró vízzel kell leöblíteni, mert ki tudja mi marad a sörték között.

2016.júl.: A kis sörték kellően átmasszírozzák az arcomat, frissítő hatása és finom illata van. Fontos jól megtisztítani használat után a fejet, de ez nagyon egyszerű. Sokáig elég, én nagyon szeretem és a bőröm is.