b5bea

Regisztráció dátuma: 2016. május 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Eve Confidence Parfüm

Avon Eve Confidence Parfüm
2021. május 9.

Mostanában olyan Avon-os illataim voltak, amik túlon-túl hamar elillantak. Ő jóval tartósabb. Van benne valami, ami nagyon tetszik, erőteljes, mégis a finomságát megőrzi. Amolyan régi idők illatát idézi bennem. Nagyon tetszik magamon :))

Oriflame Women's Collection Innocent White Lilac EDT

Oriflame Women's Collection Innocent White Lilac EDT
2021. május 7.

Egy friss, tavaszias illat, közepesen tartós. Rajtam nem annyira zöld illat, szerencsére.

Avon Care Regeneráló és Hidratáló Tusfürdő Avokádóval

Avon Care Regeneráló és Hidratáló Tusfürdő Avokádóval
2021. május 4.

Van az az illat, amivel megvettek elsőre. :)) Ez is olyan. Máshoz nem nagyon tudom hasonlítani. A hagyományos tudfürdőkhöz képest kicsit gazdagabb a textúrája, kellemesen habzik, igazi élmény.

Catrice Ultimate Stay Waterfresh Lip Tint

Catrice Ultimate Stay Waterfresh Lip Tint
2021. április 30.

A 030-as árnyalatot vettem meg, igazi vibráló nyári szín. Eleinte bizsergeti a szám, de egészen tartós, tényleg ajaktinta. Nekem tetszik!

Catrice All Matt Plus Mattító Púder

Catrice All Matt Plus Mattító Púder
2021. április 30.

A fehér verziót vettem meg, ez nagyon jól eldolgozható, azonnal mattít és egész jól tartja magát.

Nivea Vanília & Mandulaolaj Testápoló

Nivea Vanília & Mandulaolaj Testápoló
2021. április 30.

Nagyon sokáig elegendő volt ez a 200 ml kiszerelés, komolyan azt gondoltam, hogy sosem fogy el :)) Biztosan az olajos formulának köszönhető, de egészen kevés mennyiséget kellett belőle használnom és mégis nagyon jól hidratált. Az illata pedig nagyon kellemes!

Avon Eve Duet Parfüm

Avon Eve Duet Parfüm
2021. április 23.

Már a katalógusban megtetszett a parfüm. Csodálkozva olvastam a véleményeket, hiszen az ára is húzós, nem a megszokott olcsóbb parfüm ár. Megörültem, mikor az egyik krémmániás elérhető áron kínálta, le is csaptam rá. Nekem nagyon tartós, hosszú órák múlva is érződött! Mind a két illat kellemes, együtt is, külön-külön is. Én szeretem! Jó ötletnek találom, hogy kettőt kell keverni, hiszen akár külön is használhatóak, így 3 illat az 1-ben.
Update: Az idő múlásával tartósságából és illatából is veszített, sajnos.

Essence The Rose Edition Szemhéjpúder Paletta

Essence The Rose Edition Szemhéjpúder Paletta
2021. április 12.

A színek nagyon harmónizálnak egymással, szépen eldolgozhatóak, igaz elég jól porszik a paletta, de ennyi pénzért mégis jó vételnek tartom.

Avon Secret Fantasy Midnight

Avon Secret Fantasy Midnight
2021. április 3.

Az illata kellemes, nem tolakodó, sajnos olyannyira, h fújás után nem sokkal már abszolút nem érzem a csuklómat szagolgatva sem. Kár érte, mert így nulla tartóssággal nem sokat ér.

CV Cadea Vera Face 25+ Frissítő Tisztítókendő

CV Cadea Vera Face 25+ Frissítő Tisztítókendő
2021. március 21.

Pozitívum: jól záródik, hosszú-hosszú idő után sem szárad ki! A sminket tényleg szépen leszedi, nekem az illatával sincs bajom, egy kicsit mintha maszírozná is az arcom, de a szemem és környékét csípi.