baba_girl_16

Regisztráció dátuma: 2013. július 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Isana Duschgel Travel More Worry Less

Isana Duschgel Travel More Worry Less
2020. május 4.

A tusfürdővel nincs semmi probléma, szuper géles állaga van, jól habzik és nem szárítja a bőrt, viszont nem tudok megbarátkozni az illatával. Nekem nagyon férfias, mintha borotvahabbal tusolnék és még utána is sokáig érzem magamon. :(

Mexx Whenever Wherever For Him EDT

Mexx Whenever Wherever For Him EDT
2019. október 23.

Szerelem volt első fújásra :) Nagyon friss, kellemes illata van amely sokáig érezhető. Aki szereti az Ice Touch verziót, ezt is szeretni fogja. Férjem már a második üveggel használja ;)

Avon Elite Gentleman Deo Spray

Avon Elite Gentleman Deo Spray
2019. augusztus 21.

Férjem már nem egyet elhasznált belőle és nagyon szereti. Általában csak magára fújja az illata kedvéért, de nagyon tartós, még amikor hazajön munkából akkor is lehet érezni. És tényleg nem hagy foltot a ruhán. :)

Avon Planet Spa Fantastically Firming Testradír

Avon Planet Spa Fantastically Firming Testradír
2019. július 12.

Testradírként tökéletes, puhává varázsolja a bőröm. Kávé illata szerintem egyáltalán nincs, de egyébként kellemes. Ami nem tetszik, hogy utána a fürdőszoba is tiszta barna lesz és lehet takarítani. :D

Isana Yoghurt & Fruit Krémtusfürdő

Isana Yoghurt & Fruit Krémtusfürdő
2019. június 23.

Nagyon vidám, üde, nyárias illata van. Nem szárítja a bőrt és nem is okoz irritációt. Kellően habzik, megfelelő az állaga.

Isana Men Férfi Tusfürdő 2 az 1-ben Érzékeny Bőrre

Isana Men Férfi Tusfürdő 2 az 1-ben Érzékeny Bőrre
2019. június 23.

Nekem kissé semmitmondó a csomagolása, így nem is vettem volna meg magamtól, de egyszer a férjemmel vásároltunk amikor ő választotta ezt magának. Azt kell hogy mondjam, hogy pozitívan csalódtam. Visszafogott, kellemes illata van, nem irritálja és nem szárítja a bőrt. Ja és igazán olcsón hozzá lehet jutni.

Replay Stone Supernova Man Eau De Toilette

Replay Stone Supernova Man Eau De Toilette
2019. június 23.

Férjem az üzletben szaglászgatott amikor beleszeretett ebbe a parfümbe. Nagyon finom illata van, nem túl tolakodó, de igazi férfias. Tartós az illata, még este is lehet érezni munka után. Sokáig eltart egy üveg,férjem napi szinten használja és így is kitart hónapokig.

Dove Men Care Clean Comfort Deo Spray

Dove Men Care Clean Comfort Deo Spray
2019. június 23.

Férjemnek nagy kedvence ez a dezodor. Én is szeretem az illatát rajta, visszafogott, de mégis férfias. A nap végére is lehet érezni az illatot és jól teljesíti az izzadásgátló szerepét.

Bepanthen Baby Kenőcs

Bepanthen Baby Kenőcs
2019. április 4.

Nagyon jó kis krém, semmi problémánk nincs vele. Nem okoz irritációt, kiütést. Tökéletes az állaga, könnyű eldolgozni a bőrön. Nem mellesleg pedig amikor annyira meg voltam fázva hogy az orrom cafatokban ki volt száradva akkor ez a krém pikk-pakk helyrehozta.

Sudocrem Sensitive Törlőkendő

Sudocrem Sensitive Törlőkendő
2019. április 4.

Nagyon jó illata van, habár azt hittem illatmentes lesz. Nem irritálja a babám bőrét. Kellően nedves, szépen tisztít, viszont nem annyira puha a kendő.