babciika

Regisztráció dátuma: 2012. január 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. január 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Flormar Lights of Flowers Precious Lipstick

Flormar Lights of Flowers Precious Lipstick
2014. március 3.

Egyik kedvenc márkám a Flormar termékekben rejlik, ez a rúzs kifogástalan, messzemenően veri a drágább, "márkás" rúzsokat...kellően krémes, nem csúszik el, számomra megfelelő a tartóssága :) Nekem is az LF33-as sötétebb barackos szín van meg, nem bántam meg, hogy beruháztam rá, szerintem ti se fogjátok, hajrá! :))

Rexona Pure Protect Izzadásgátló Stift Dezodor

Rexona Pure Protect Izzadásgátló Stift Dezodor
2014. március 3.

Kedvenc dezodorom, mert egyrészt a káros összetevőktől mentes, másrészt kiválóan véd az izzadságtól - legyen szó akár sportról is! :) Illatmentes, és különösen örülök, hogy nem illatozik a parfüm mellett még ez is...ajánlom! :)

Gliss Kur Million Gloss Express Hajregeneráló Balzsam

Gliss Kur Million Gloss Express Hajregeneráló Balzsam
2014. március 3.

Nem fogom megcáfolni a kedves Gliss Kur Million Gloss imádóit, ugyanis én is nagyon szeretem! :) Nem fűztem nagy reményeket hozzá, megfogott a külcsín, de az első használat után bedobta a szívembe magát a belbecs is! :) Egyetlen dolog, ami nem annyira tetszik az az illata, de számomra többet ér a hatása, úgyhogy állandó toptermékem lesz! :) Próbáljátok ki!!!

Sanex Natur Protect Deo Spray

Sanex Natur Protect Deo Spray
2013. augusztus 31.

Nagyon ígéretes a dezodor, már jó ideje használjuk anyukámmal, és elégedettek vagyunk vele! :) Sportoláshoz is kiváló, állja a strapát... Az illata kellemes, púderesnek mondanám! Az összetevőlista rövidke, megfosztva pár csúnya összetevőtől, mint a flakonon is fel van tüntetve. Ajánlom! :)

Flormar Revolution Perfect Rúzs

Flormar Revolution Perfect Rúzs
2013. augusztus 31.

A rúzst már 2-3 hónapja használom, mostanra nyugodt szívvel mondhatom, hogy nagyszerű szerzeményre leltem! Drágább, mint a korábbi Flormar rúzsok 1990 Ft - ha jól emlékszem -, de minden fillért megér! Nekem a 01-es szín van meg, nagyon szép pink-barackos szín, mely nagyon pigmentált! A rúzst inkább mattnak mondanám, mint fényesnek, és nekem tartósnak bizonyult, nem ráncosodik össze, bár az étkezés ellen kevésnek bizonyul! Az illata igazán kellemes, az összetevőlista pedig pompás! Bátran ajánlom! :)

Escada Cherry In The Air

Escada Cherry In The Air
2013. május 30.

Ajándékba kaptam ezt a cseresznyés Escada parfümöt, nagyon finom, fiatalos, kacér illata van! A baj csak ott adódik, hogy nagyon hamar elillan, egyáltalán nem mondhatom tartósnak. A pontozás is csak a finom illatát tükrözi, a tartósságról inkább ne is beszéljünk...

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2013. május 18.

Szerencsére rászántam magam, hogy kipróbáljam a Balea ajakápolók után, amik olyannyira zsírosak, hogy már nem is bírom elviselni...bezzeg ez! Hát keresve se találhattam volna jobbat: az illatát 1-2 alkalom után megszoktam, megszerettem, kevésbé zsíros, mint az egyéb ajakápolók, ez miatt imádom használni :) Nekem a ritkán kicserepesedő számra kitűnő, rúzsok alá is használom, ugyanis nem fog rajta elcsúszni - mert mint minden mondatomban írom, nem zsíros, elég kemény az állaga! :)

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2013. május 18.

Nyugodt szívvel mondhatom, hogy kitűnő ez a szempillaspirál! Gyönyörűen hosszít, dúsít, köszönhetően, hogy nem szilikonos a feje...használtam rengeteg szempillaspirált, de ez viszi a pálmát! Nem pereg a szemem alá, gyorsan dolgozhatunk vele - nem nagy, gömbölyded a feje -, 2 rétegben már brutális :) Szerintem meg kell vele egyszerűen tanulni jól festeni, mert a gyakorlat teszi a mestert e szempillaspirál esetében - is :))

Kallos Elixír Hajszépítő Olaj

Kallos Elixír Hajszépítő Olaj
2013. március 5.

Karácsonyra vettem anyukámnak, ezt ajánlották az üzletben, mondván: viszik, mint a cukrot, ami nekem bőven elég egy terméknél, ezzel elmondtak mindent :)
Anyukám és jómagam is használjuk azóta töretlenül, és a hajunkon látszik az eredmény! Nekem szőke melírozott, anyukámnak teljesen szőke a haja, el kellett rá a tuning! Hosszú hajamra 4 cseppet használok, anyukám 3-at! Selymesen puha, kellemes tapintású használata után a haj, egyáltalán nem érződik az olajos érzés, hamar beszívódik! Egyetlen negatívumot tudok felhozni: a pompázatos virág illat hamar elillan, pedig nagyon kellemes! AJÁNLOM!

Yves Rocher 3 Perc Energizáló Maszk Spanyol Gránátalmával

Yves Rocher 3 Perc Energizáló Maszk Spanyol Gránátalmával
2013. február 27.

Szívemnek kedves termékről van szó, üdévé, puhává, FRISSÉ varázsolja reggel a kissé nyúzott arcomat, nagyon megszerettem! Ami még fontos lehet: nem szárít, mégis frissít, szuper. Hetente két alkalommal használom, megéri az árát!:)