Babika20

Regisztráció dátuma: 2013. október 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. október 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé
2021. január 25.

Mintát kaptam belőle, de ez is nagyon sokáig elég, hogy eldöntse az ember megveszi e nagyban. 28 éves vagyok a bőröm kombinált, felszíni a vízhiány, pattikra hajlamos vagyok főleg azokat a bizonyos napokat megelőzve. Amit tapasztaltam, hogy nem habzik, de ez engem nem zavar, nincs illata, ami jó, az összetevőknek van egy alapjáraton annyira nem túl kellemes illata, de ez elillan, nem érződik, csak abban az 1 percben, még mosom az arcom vele. A végeredmény puha arc, jól tisztítva. Nem okozott irritációt sem. Nagyon tetszik. Persze a rutin többi része is fontos, ne egy terméktől várjunk csodát!!!

Balea Sense Of Magic Tusfürdő

Balea Sense Of Magic Tusfürdő
2020. december 7.

Szívesen próbálok ki új illatokat, ezzel sem volt másképp. Nagyon fincsi, picit fúszeres, gyümölcsös illata van, a csomagolása szerintem elegáns nagyon, és mikro műanyag mentes a tusi. Finom illat marad zuhanyzás után, de a bőrödön nem sokáig érezni, mint sok Balea tusfürdő esetében. Szeretem összességében, így ünnepekkor kifejezetten.

Isana Sheavaj & Kakaó Testápoló Krém

Isana Sheavaj & Kakaó Testápoló Krém
2020. december 1.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Amikor felkentem.. háát, jobb illata számítottam, de letelt egy pici idő, kb. 10-15 perc és isteni kakaós illata lett a bőrömön. Hamar felszívódik és jól táplál. Nekem nincs extra száraz bőröm, kivéve a sarkamon kb. Szeretem nagyon ezt a terméket.

Catrice Calligraph Pro Precise 24H Matt Szemhéjtus-Vízálló

Catrice Calligraph Pro Precise 24H Matt Szemhéjtus-Vízálló
2020. november 21.

Nagyon örültem, hogy beszereztem. Nagyon precíz vonalat lehet vele húzni, ami építhető is. Nem szedi le az alsó réteget . Én nagyon hosszú cicafarkat nem szoktam készíteni, arról nem tudok nyilatkozni, hogy elkenődik e az a része. Amúgy tartós is, nekem 8 órát simán bír, úgy is, hogy közben alszom egyet :D A lemosása is könnyű szerintem, bár ettől féltem, mert még nem használtam vízállót. A Mixa kék kupakos mici vizét használom rá. Kezdőknek is ajánlom jó szívvel. Az Essence tusát használtam eddig, de abból is a kis ecseteset. Ez jobb szerintem a kialakítása miatt. A színe is elég intenzív fekete.

Neutrogena Intense Repair Body Lotion

Neutrogena Intense Repair Body Lotion
2020. november 14.

Szupi testápoló, télen nagy kedvencem, a kiszerelése is nagyon praktikus.

Rózsakvarc Arcmasszírozó Roller

Rózsakvarc Arcmasszírozó Roller
2020. november 9.

DMben az Ebelines 5000 Ft. Nekem nagyon beépült az esti rutinomba, napi 5-10 perc, ha lehűtöd előtte még kellemesebb. Aviana Rahl videójában hallottam róla egy jó mondatot: ha nem hiszel benne, csak egy darab kő. Én mindenesetre imádom:)

CeraVe Moisturising Lotion

CeraVe Moisturising Lotion
2020. november 9.

Most ez az arckrémem, nagyon szeretem, arctej állagú, könnyen, gyorsan beszívódik, lehet rá sminkelni is. Maximálisan ajánlom, remek alap.

Balea Home Sweet Home Tusfürdő

Balea Home Sweet Home Tusfürdő
2020. október 19.

Ezt is nagyon szeretem a Baleatól, jó kis bogyós gyümis illat, jól habzik, engem nem szárít, sokig nem tart az illata, de sztem ezt megszoktuk a Baleatól.

Uriage DS Hair Kímélő Sampon

Uriage DS Hair Kímélő Sampon
2020. október 19.

Nekem ez most nagyon tetszik. A fejbőröm sokszor viszkető, égő érzést produkál a hajmosás utáni 3. 4. nap környékén. Eddig a pala sampont használtam, ami árban olcsóbb picit, de mindig rendelni kellett a patikában is. Sokáig használtam, de elfogyott és a végére már nem éreztem hatásosnak. 3x mostam hajat head&s. samponnal, na mondom nem hiszem el, hogy ez fog segíteni...!! AHA... 4. hajmosásra nagyon rossz lett a fejbőröm. Na akkor találtam ezt a sampont. Nagyon kellemes a használata, jó az állaga és kellemes az illata is, bár én illat nélkül is meglennék de mindegy. Heti 1x mosok hajat amúgy, és ezt a sampont is CSAK a fejbőrömre használom. Így amúgy elég takarékos. A hajam száli része amúgy szőkített, ombrés, arra használom amit kell, külön. Nekem bejött és jól esik, a design is jó, megnyerő.

Isana Krémtusfürdő Olivával

Isana Krémtusfürdő Olivával
2020. szeptember 29.

Már más a csomija, nekem igazi classic tusi illat, olyan, a Palmolivenak is van egy ugyan ilyen illatúja. Nem szárított, jól habzik, kellemes illat, ami tart is egy picit szárítkozás után. Én nem ragadok le soha egy illatnál az Isana tusikban, így próbálkozom tovább a többivel, de szerettem. Szerintem férfiaknak is jó, unisex illat.