babika26

Regisztráció dátuma: 2018. október 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. október 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline The Colossal Volum'Express Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Volum'Express Szempillaspirál
2018. december 27.

közepes minőség, gyorsan beszárad, de 'kezdő állapotában' szépen lehet vele dolgozni és nem maszatolódik.

Panarom Bébelle Balzsam

Panarom Bébelle Balzsam
2018. november 27.

Gyerekeknek megfázási időszakban végig ezt használom, mellkrasra, hátra. Nagyon szeretik az állagát, illatát és szuper hatékony!

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2018. november 27.

Jól fed és tartós, színe is szépen idomul az alapozóhoz, nagyon szeretem.

Garnier Pure Intenzív Arctisztító Gél

Garnier Pure Intenzív Arctisztító Gél
2018. november 19.

Évek óta használom, kb. 2 naponta, így nem szárítja a bőrömet. Még mindíg szeretem a hűsítő hatását. LUNA mini 2 arctisztítót használok, ahhoz is kiváló, jól habzik.

Panarom Leó Varázsolaja

Panarom Leó Varázsolaja
2018. november 6.

Nagyon nagyon szeretem és a gyerekek is! Nyugtat és lazít, nem tolakodó az illata , pár csepp elég a mellkasra, hátra. Az elején még furcsállották, de ma már kérik! Főleg ősszel, télen masszírozom be vele őket, minden este lefekvés előtt. biztos vagyok benne, hogy emiatt is kevesebbszer betegek... mellé párologtatóba ugyancsak Panarom illóolaj (levendula, fény esszencia, citrom stb.) és jöhet a nyugtató alvás :)

Panarom Damaszkuszi Rózsavíz

Panarom Damaszkuszi Rózsavíz
2018. november 6.

Elsőre furcsa az illata, de csak azért mert szerintem elszoktunk a termszétes , valóban tiszta illatoktól. Arctisztítóként nagyon bevált, tiszít, hidratál is valamennyit, utána saját magam által kevert arcolajat használok. Szuper kombó éjszakára.

Foreo UFO Mini Okosmaszk Arckezelő Készülék

Foreo UFO Mini Okosmaszk Arckezelő Készülék
2018. november 6.

Sosem szerettem igazán a hagyományos maszkokat, pedig tudom, gyorsan és sokat tudnak segíteni...mégis, valahogy mindig macerásnak éreztem, a hajamat kb. mindig újra kellett mosnom, mert a beleragadt és attól is féltem, hogy pont akkor toppan be a párom, algával a fejemen.... Az Ufo miniről egy netes cikkben olvastam és pamm, ott volt a villanás, hogy ez maszk is, de gyors is. A Douglasból szereztem be, járt hozzá nappali-éjszakai maszk is, minden használat előtt a kis korongot rá kell tenni és indítom is a kezelést. 90! másodperc alatt kész a maszkolás, plusz led fényterápia, rezgés és melegítés együtt!!! Önmagában is működik, de Foreo appal még izgalmasabb, mondja a gép, hogy mi mikor következik és éppen mi történik a bőrömmel... imádom amit művel, kozmetikus után szokta így érezni magát a bőröm. Hetente 1x-2x használom és nagy kedvenc!

Alverde Sampon Zsíros Hajra Csalánnal és Citromfűvel

Alverde Sampon Zsíros Hajra Csalánnal és Citromfűvel
2018. november 6.

Nem tetszik a hatása. Ok, hogy nem habzik annyira, azt nem is vártam, de nem éreztem se tisztábbnak, se puhábbnak a hajamat. Nem kellemes az érzet utána....

Vichy Aqualia Thermal Spa Éjszakai Bőrfeltöltő Krém-Gél

Vichy Aqualia Thermal Spa Éjszakai Bőrfeltöltő Krém-Gél
2018. november 6.

Az egyetlen krém, ami azonnnal felszívódik!! semmi ragacs, semmi rossz érzet! Nagyon szeretem, évek óta ezt használom éjszakára!

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2018. november 6.

Évek óta ezt használom! a színskála nem túl ideális, ezért én a világosat és a mediumot keverem össze, így lesz megfelelő a bőrömnek. Ha nagyobb fedést szeretnék, ehhez keverek még egy kis alapozót (Maybelline) és együtt is szuperül kiegészítik egymást.