Babsszi

Regisztráció dátuma: 2016. december 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Cosmic Girl Tisztító Hatású Lehúzható Arcmaszk

Balea Cosmic Girl Tisztító Hatású Lehúzható Arcmaszk
2019. november 11.

Az érzékeny bőrömet nem bántotta és kissé felfrissítette. Többet nem is vártam tőle ennyi pénzért, szóval az eredményével teljesen meg vagyok elégedve, de tele van alkohollal és eszméletlen nehéz ráadásul fájdalmas is lehúzni. Sokkal jobb baleás arcmaszkok is vannak.

Balea Borotvahab

Balea Borotvahab
2019. október 29.

A fújokája béna és a habból elég sokat fel kell vinni de összességében nem rossz, a célnak megfelelő és nem szárít.

Essence Plumping Nudes Szájfény

Essence Plumping Nudes Szájfény
2019. október 29.

Tinikorom óta nem volt szájfényem, de egyik kedvenc videósom ezt agyondicsérte, így nem bírtam megállni hogy ne próbáljam ki. 05-ös bold love árnyalatban vettem meg, a többi szín számomra elég semmilyen árnyalat volt. Nagyon szeretem. Tök szépen felvihető, minimálisan ragad, érezhetően ott van de nem zavaró, kényelmes viselet, szép a fénye és szerencsére nincsenek benne csillámok, egész pigmentált és miután a fénye eltűnik (ami nálam 2-3 óra) egy minimális ajakszínezés továbbra is megmarad. Szóval teljes mértékben elnyerte a tetszésemet, és imádom ahogy bizsereg tőle az ajkam, mondjuk minimális dúsítást se vélek felfedezni tőle, de igazából nem is számítottam rá szóval nem ért csalódás :D

Lovely Delicious Blender Strawberry Sminkszivacs

Lovely Delicious Blender Strawberry Sminkszivacs
2019. október 29.

Meglepően jó. Nagyon puha, számomra kicsit vizes marad bevizezés után bármennyire kinyomkodom belőle és kicsit több alapozót beszív mint az eddig használt szivacsom de összességében teljesen korrekt és használható. A RT narancssárga szivacsát nem körözi le szerintem, de ajánlanám ezt bárkinek akinek az drága mert ár-érték arányban a legjobb amit próbáltam (ami egyébként emlékeim szerint 1100ft volt).

Trend It Up Maxi Volume Eyettention Szempillaspirál

Trend It Up Maxi Volume Eyettention Szempillaspirál
2019. szeptember 13.

Valamikor tavasszal vehettem leértékelve én is, de még csak a múlthónapban jutottam el odáig hogy sor kerüljön a használatára. Eszméletlen jó, talán a legjobb drogériás szempillaspirál amit valaha használtam, úgyhogy szerettem is volna belőle utánpótlást venni de nem találom sehol. Kivonták volna a forgalomból? :(

Essence Camouflage+ Matt Korrektor

Essence Camouflage+ Matt Korrektor
2019. július 30.

Nem hittem, hogy mondok ilyet drogériás viszonylatban, de jobban szeretem mint a catrice hd camouflage korrektorát. Sokkal természetesebb mégis erősebb fedést nyújt, árnyalatban is találtam magamhoz jobban passzolót, nem ül bele a hajszálerekbe, tartós, nem fénylik, sokkal könnyebb viselet - főleg így nyáron. I-má-dom.

Balea Cosy Thailand Tusfürdő

Balea Cosy Thailand Tusfürdő
2019. július 30.

Imádom a balea tusikat és még annál is jobban Thaiföldet szóval engem kilóra megvett. Emellett pedig kellemes az illata, jól habzik, tisztít, nem szárít és szinte ingyen van. funfact: nincs kókusz illata (hálisten, mert azt viszont utálom :D ) :)

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre
2019. július 30.

Nem estem tőle hasra, de nem rossz. Nekem nem irritálja se a bőröm se a szemem, a sminket egész jól leszedi, de azért el kell használni 2-3 vattakorongot. Az illata kicsit körömlakk lemosóra emlékeztet, első alkalommal majdnem szívrohamot kaptam hogy acetonnal dörzsölöm a szememet :D Én nem tapasztaltam sse habzást se ragacsos arcbőrt utána. Összességében és ár-érték arányban nem rossz, de azért bőven jobbak is találhatók a piacon.

Trend It Up Pure Perfection Blush Chubby

Trend It Up Pure Perfection Blush Chubby
2019. május 10.

010-es barackos árnyalatban van meg, ami igazán szépen illik a hófehér bőrömhöz. Nagyon üde és friss orcákat eredményez. Könnyen felütögethető ujjal, szépen mutat, egész tartós. Nagyon szeretem.

Isana Professional Greenery Hajbalzsam

Isana Professional Greenery Hajbalzsam
2019. május 10.

Teszi a dolgát, selymes és puha lesz tőle a hajam, könnyen kifésülhető, azonban nem nagyon hidratálja a száraz hajvégeket. Csodákat nem tesz, de ettől függetlenül nem rossz. Az illata viszont isteni és tartós, a kiszerelése meg fantasztikus.