Babsszi

Regisztráció dátuma: 2016. december 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Isana Vitamin Golyós Ajakápoló

Isana Vitamin Golyós Ajakápoló
2024. március 9.

Eléggé folyik, illatmentes, csodaszép fénye van de kb negyed óra alatt be is szívódik. A kis fém golyó ugyan kellemes érzés az ajkakon de a hidratáló képessége elég gyenge, nem ajánlom.

Dove Nourishing Secrets Invigorating Ritual Tusfürdő

Dove Nourishing Secrets Invigorating Ritual Tusfürdő
2022. július 17.

Nagyon szeretem, az illata nagy kedvenc számomra. Megszokott dove minőség, időnként mindig újraveszem.

Revox Just C-Vitamin 2% Szuszpenzió

Revox Just C-Vitamin 2% Szuszpenzió
2022. február 1.

A reggeli c vitamin szérumom utáni lépésként használom, baromi gyorsan beszívódik ami számomra óriási pluszpont mivel én mindig az utolsó utáni pillanatban állok neki reggel készülődni. Megfelelően hidratál, szépen feltölt, egységes börképet eredményez, kicsit talán még mattítja is az arcomat. Fényvédőzni és sminkelni rá nagyon szépen lehet úgyhogy engem egyelőre megvett. Azt mondjuk azért hozzátenném, hogy ez a c-vitamin 2% felírat a flakonon meg a nevében elég jó marketing, de igazából konkrétan ez semmit nem ér, viszont hidratálóként tényleg egy jó termék. Ha valaki c vitamint szeretne használni, akkor nem ezt ajánlom neki.

The Body Shop Epres Ajakvaj

The Body Shop Epres Ajakvaj
2022. január 30.

Nekem már új csomagolásban van de azt nem találtam itt fent viszont mindenképp szerettem volna elmondani, hogy ez egy pocsék termék. Alapjáraton ez a kiszerelés nem tudom melyik univerzumban táskabarát, mármint az hogy te az utcán/buszon/szórakozóhelyen/akárhol ujjal nyúlkálj egy tégelybe és kend a szádat - ez a világjárvány előtt se volt szerintem az - na mindegy ezt leszámítva se ajánlom ezt a terméket. Semmit se hidratál, cserébe viszont szárít, erősen szárít. Nagyon nem oké.

The Body Shop Hidratáló E-Vitaminos Fátyolmaszk

The Body Shop Hidratáló E-Vitaminos Fátyolmaszk
2022. január 25.

Szörnyen alkoholos. Nem értem a koncepciót. Pénzkidobás.

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration
2022. január 25.

Semmi extra, de mégis pont egy kis extra az arcápolási rutinomba. Szereti a böröm, reggel, este is felkenem a szerumok előtt. Hamar beszívódik. Az üvege nagyon jól ki van találva, szinte lehetetlen véletlenül túl sokat adagolni, de én mondjuk egy spray-s flakonban jobban szeretném.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2022. január 25.

Este szoktam felkenni, szereti az arcom, számomra elég hidratáltságot ad, finom puha és teltebb tőle a bőröm. Ár-érték aranyban nagyon rendben van, gyorsan beszívódik, valóban illatmentes, nem irritál.

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2022. január 25.

Szereti a bőröm, hamar beszívja, üdébb tőle, egységesebb. Ár-érték arányban szerintem jó, nyilván azért nem világmegváltó termék, ennyi pénzért viszont teljesen rendben van. Valóban kissé élettel telibb tőle a bőr, nyilván a ráncokat nem fogja elmulasztani. Szeretem hogy parfümmentes, abszolút nem irritálja még a szemkörnyékemet sem.

The Body Shop Sheavajas Kézkrém

The Body Shop Sheavajas Kézkrém
2022. január 25.

Zseniális az illata. De tényleg, örökké tudnám szaglászni. Tartós is. Normál, nem kiszáradt bőrön kellemes használat, ezekben a mínusz fokokban viszont nem tud csodát művelni... 3 csillagot adnék, de ez az illat elvarázsol.

The Body Shop British Rose Testradír (RÉGI)

The Body Shop British Rose Testradír (RÉGI)
2022. január 25.

Nagyon finom illata van és meglepően tartós is. Az állaga nagyon kellemes géles, a szemcsék finoman de hatékonyan radíroznak. Maximálisan elégedett vagyok vele.