babszem81

Regisztráció dátuma: 2017. június 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. június 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Alverde Tinted Lip Kókuszos Ajakbalzsam

Alverde Tinted Lip Kókuszos Ajakbalzsam
2020. január 26.

Nem olyan rossz, mint sok más drogériás "szőlőzsír", amik általában még inkább szárítanak. Amíg a számon van, olyan, mintha csak befedné, alatt nem puhítja az ajkakat. A gyógyszertári a legjobb még mindig.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2020. január 15.

Ezt vettem meg, mert nem találtam a Waschgel nagy kiszerelését. Mindenmentes, engem mégsem szeret. Vajon mit nem tolerál a bőröm? Tud ebben valaki segíteni? Borzalmasan vegyszerszagú, emiatt undorral használtam. Kicsit szárít is. A szemembe belemegy, - mint mindegyik -, de ez iszonyat csípi is. Allergiára hajlamos a bőröm, óvatosan ezzel azoknak, akiknek szintén van ilyen problémájuk. Sminket nem szedi le teljesen. Kuka. Balea, most csalódtam.. 🙁

Catrice Ultimate Colour Lip Colour Ajakrúzs

Catrice Ultimate Colour Lip Colour Ajakrúzs
2020. január 13.

380 Nudetastic árnyalatban van meg. Kaptam, az egyik legjobb, amit valaha kaptam. Imádom a nude színét, kedvenc színem. Erősen fedő, ami nekem nagyon jó, mert ősz típus lévén kissé pirosas a szám, amit ilyen termékekkel szoktam korrigálni, fedni. Krémes állagú rúzs, ami jó viselet, mert én inkább szájfény párti vagyok.

Catrice Prisma Lip Glaze

Catrice Prisma Lip Glaze
2020. január 13.

010 Enchanted Gold lett megvéve. Gyöngyház fehér színű, rózsaszín holocsillámmal, de az csak fényként látszik. Olyan sellősnek mondom az összhatását. Picit ragacsos érzet. Közepesen tartós. Nem szárít. Nem allergizál.Nem túl kellemes viselni, mert érezhető, hogy van valami a számon. Rúzs felett is működik, nem szedi le, bár én csak önmagában használom.

Trend It Up High Volume Lip Plumper

Trend It Up High Volume Lip Plumper
2020. január 13.

Önmagában használom, mert kissé fedi a szám színét, ami pirosas alapban, ami nem tetszik. Látványra dúsít, mások megjegyezése alapján. Szép a színe, szeretem a nude-ot, mondjuk ez inkább kicsit hússzínű. Nekem adja, amit elvárok egy szájfénytől. Közepesen tartós, nem ragacsos, jó érzés viselni, mintha táplálná a számat, nem szárít egyáltalán. Már 2x újravettem.

Balea Q10 + Omega Ránctalanító Szérum

Balea Q10 + Omega Ránctalanító Szérum
2019. december 30.

Már a 2.-at fogyasztom. Szépen feltölti az arcbőrömet a szemeim alatt. Hónapokig kitart. A márka eddig tesztelt egyik terméke sem okozott irritációt, pedig érzékeny, allergiás tudok lenni sok mindenre. Ár/érték/hatás 5*! Imádlak Balea! <3

Balea Beauty Effect Nacht-Serum

Balea Beauty Effect Nacht-Serum
2019. december 27.

Először vettem. Nekem alapban nagyon szép bőröm van. Az államat sajnos vmi kicsapta, tej volt a bűnös szerintem. Erre kenem fel ezt a terméket, reggelre szépen korrigálja a kialakult bőrproblémát. Valóban hámlasztó hatású, de nem durván. Átlátszó, ami nálam a top terméket jelenti. Arcra kenve láthatóan feltölti a bőrt reggelre. Nem nagy durranás, még tart, de már nem használom mindennaposan. Imádlak Balea!

Balea Q10 Ránctalanító Éjszakai Krém

Balea Q10 Ránctalanító Éjszakai Krém
2019. december 26.

Csak a mini kiszerelését használom évek óta és odáig vagyok tőle. Teljesen más, sokkal jobb, mint az 50ml-es tégelyes kiszerelés. Vajon miért nem ugyanaz? A bőröm imádja, feltölti, bár alapban szép és hibátlan, de még így is rá tud dobni. Mivel testes krém, így télen nappalra is használom. Nem allergizál, pedig hajlamos vagyok rá. Imádlak Balea!

Balea Arctisztító Gél Aloe Verával Normál és Vegyes Bőrre

Balea Arctisztító Gél Aloe Verával Normál és Vegyes Bőrre
2019. december 15.

A legjobb arclemosó gél, ami a sminket is eltávolítja. A másik legjobb a rózsaszín Balea arctisztító hab mandulavirággal/Reinigungs schaum mit Mandelblüten extract. A 20ml-es kiszerelést vettem meg elsőre. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Nagyon picike mennyiség is elég belőle használatakor. Vajon a 150ml-es kiszerelés is ugyanezt tudja?! Azt sajnos sehol nem találok és most már a 20ml-eset sem. Azt hiszem, a nagy kiszerelése a Peeling gel, mert a tubusa ugyanígy néz ki, de más a neve, mint ennek és arra arcradír van írva és szemcsék vannak benne. Imádlak Balea!

Balea Arctisztító Hab Mandulavirág Kivonattal

Balea Arctisztító Hab Mandulavirág Kivonattal
2019. december 15.

Sok éve használom. Az egyik legjobb arctisztító, ami a sminket is leszedi. Nem irritál. Érzékeny, allergiás bőrömre kiváló. Imádlak Balea!