Babuin

Regisztráció dátuma: 2013. november 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. november 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Blush Up! Pirosító

Essence Blush Up! Pirosító
2014. augusztus 2.

Nekem a képen lévő van..hát azért nem ekkora a rózsaszín rész benne és inkább narancs szín az,de eszméletlenül pigmentált és elég tartós is azt kell mondjam,pedig az én arcomon nem túl tartós egy pirosító sem mert mindig a kezemen tehénkedem:D...úgyh pöpike piri ez..

Essence Crystal Eyeliner

Essence Crystal Eyeliner
2014. augusztus 2.

ááh nekem lila színű van és tubusban nagyon szép...de csak ott..messziről olyan mintha mákot kentem volna a szememre,pedig kézen szépen csillog de szemen..ráadásul nehezen szárad és darabosan felragad a szemhéjamra..a régi verzió ami ilyen talán metálosabb volt abból zöldem volt..az sokkal szebb volt,pigmentáltabb, tartósabb..ez a csillámos nem igazán gyere be:(

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2014. augusztus 2.

Ha jól emlékszem van benne licsi is és azzal mindig meg lehet fogni..imádom ízét is illatát is..olyan jóóóóóóóóó lenne,ha lenne pénzem erre a csodára..de nagyon drága..hiába Armaninak nem csak a ruhái nagyszerűek hanem a parfümkreációi is..*.*

Halasági-Csibi Kenőcs

Halasági-Csibi Kenőcs
2013. december 18.

Eddig nagyon jónak tűnik..ekcémás a kezem és ha ezt masszírozom bele enyhíti a szárazságot, jól hidratálja és csökkenti a tüneteket,bár nem használom rég, úgy veszem észre, mintha gyógyítaná is!

Benton Snail Bee High Content Mask Pack (régi)

Benton Snail Bee High Content Mask Pack (régi)
2013. december 17.

Nagyon szeretem ezt a maszkot is,bár kicsit drága..és egy van csak benne..de nagyon kellemes..issza a bőröm...teljesen beszívódik, én a csomagban maradt trutyival is még megmasszírozgatom az arcom..valóban életteltelibb és ragyogóbb lesz a bőr..de szerintem többször kell használni, h valóban látszódjon a hatása..

Benton Aloe-Propolis Soothing Gel

Benton Aloe-Propolis Soothing Gel
2013. december 17.

Nagyon szépen nyugtatja a bőrt, de nekem elég vizes állagú..jobban tetszene ha kicsit gélesebb-nyálkásabb lenne :D..és elég gyorsan is fogy..de amúgy nagyon jó..csak szerintem jóval olcsóbban is lehet venni jó minőségű aloe gélt, és max. összekevered propolisz cseppel..persze ha külföldről rendeled, azért nem olyan drága-ha nem számítjuk a szállítási ktg-et-, mint itthon..

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)
2013. december 17.

Olyan, mint a krémje! C:S:O:D:Á:L:A:T:O:S! Kicsit vizes-géles állagú, de gyógyítja a hegeket és pattikat..hidratál de nekem még nem elég, frissít és nyugtatja a bőrt,ennek is földes-természet illata van:D nagyon jóóó..

Benton Snail Bee High Content Steam Cream (régi)

Benton Snail Bee High Content Steam Cream (régi)
2013. december 17.

Ennél a krémnél valószínűleg jobbat még sohasem próbáltam!!! Krémes, de a selymesen krémes fajta:D..nagyon kevés is elég belőle (az 5 ml-es mintája 1 hétig elég volt)..hihetetlenül jól hidratál..kordában tatja a pattanásokat..én az illatát is imádom,oan földes-természet illat:D..a bőröm reggelre csodásan hidratált,nem zsíros, a hegek gyógyulnak..na csodaszer!
4760.-ért vettem a bbkrémestől..

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2013. december 17.

Hajjaj..mit csináljak most veled? Nem tudom,h most az én bőröm volt-e ien makacs ma vagy ien lesz hosszútávon..de nekem szárította a bőrömet szemem alatt és a szám körül is, egy kicsit csípett is..fedni megint úgy érzem,h nem fed mint ahogy azt a vélemények alapján vártam..850.-ért vettem a 20-as Soft beige árnylatot..nagyon jól passzol, szép rózsaszín és "pinkpigmentes" is, bőrtónusomhoz való..de a sárgás ill. arany pigmentes, amúgy is,mint tudjuk a lila karikára való, a pink pedig frissíti és fiatalítja a tekintetet..úgyh mindegy melyiket is veszem..pattanásokra és hegekre valóban nem a legjobb mert nehéz úgy eldolgozni..hajj..nem örülök a kis irritációért,meg a furi szagért(mert,hogy az van)..de hátha máskor jó lesz..még tesztelem addig egy erős 3as na..

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2013. december 17.

Egyelőre 3 *-ot kap..igaz 2szer próbáltam eddig..de mintha kicsit csípné az orcáimon a bőrt és bizony azt érzem, mintha ki is szárította vna..szerintem a Loreál frissítőbb volt, nem is csípett-szárított és ezután a Garnieres után még volt a szempillámon festék..1800.-ért vettem ma a Rossmannban (már csak 2 db volt),ha jól emlékszem...ja és 400 ml-es..az összetevők ugyanazok mint a Loreálnál csak ott a Poloxamer a 4ik helyen van a Garnieresben meg 6ik..ezek szerint az lehet a micella v tisztító izé és abból kevesebb van ebben..gonoldtam én,h turpisság van a dologban,h 2szer akkora és alig drágább..:/