babuss

Regisztráció dátuma: 2019. május 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. május 15.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Kaviczky Diamonds Gyémánt Masszázsgél Krém

Kaviczky Diamonds Gyémánt Masszázsgél Krém
2020. február 11.

Pont ma masszírozott ezzel a krémmel a kozmetikusom. Ő ajánlotta, hogy próbáljam ki, mert csak egy gyors, bőrfeltöltő masszázsra volt időm, és gyors, komoly hatást szerettünk volna. Rábeszélt, hagytam magam, és nem bántam meg! Egészen estig is érezhető volt a kisimult, pihe-puha bőröm. Sokáig tudott vele masszírozni víz hozzáadása nélkül, nekem nagyon bejött az állaga. Azt mondta, bátran használhatom otthon is simán krémként, úgyhogy el is határoztam, hogy a következő alkalommal meglepem magam egy ilyennel!

Kaviczky Diamonds Zafír Csepp

Kaviczky Diamonds Zafír Csepp
2020. február 11.

Ez egy különlegesen kifinomult terméke a márkának. Az idősödő bőr ráncai ellen csodákra képes, rendszeres használatával nemcsak megelőzhető a túlzott ráncosodás, de kissé vissza is fordítható a folyamat. Aki tenni akar a ráncok ellen, annak bátran ajánlom a borsos ára és "kis" kiszerelése ellenére, mert tényleg MINDEN CSEPPJE ARANYAT ÉR! Vagyis gyémántot... ;-)

Clinique Clarifying Lotion 2

Clinique Clarifying Lotion 2
2020. február 11.

Kicsit valóban szárít, de ez a dolga. Előkészíti a bőrt a tápláló bőrápolásra. Tehát nem hidratáló vagy tápláló tulajdonságokkal kell rendelkeznie. A mentolos, csípős érzés valóban így van, de nekem például eszméletlen jól lesimítja a bőröm, és miután hetek óta használom, totálisan érezhetően simább a bőröm általános állapota. Ettől függetlenül osztom, hogy fura érzetet ad, és azért a mindennapi használatával óvatos lennék!

Kneipp Testápoló Citromfű & Olíva

Kneipp Testápoló Citromfű & Olíva
2020. február 11.

Csak ezt használom testápolóként, és iszonyúan jól táplálja a bőröm. A kiszáradt érzés azonnal elmúlik tőle, és hosszan megmarad a puhaság. Az illata alap nálam, ezért ezt választom!

Kaviczky Diamonds Rubin Masszázsgél Krém

Kaviczky Diamonds Rubin Masszázsgél Krém
2020. január 6.

Csodás otthoni krém! Megtévesztő a neve, mert először azt hittem, csak arc masszázsra lehet használni és kozmetikai szalon termék. De aztán felhívták a figyelmem, hogy otthon is használhatom krémként, ami annyiban masszázskrém, hogy finom masszírozó mozdulatokkal kell felvinni a bőrre, és minél jobban bedolgozzuk, annál hatékonyabb a benne lévő drágakő és egyéb csudijó hatóanyagok hatása! Szóval nyugodtan használjátok krémként, nekem nagyon bevált!

Kaviczky Panflora'soul Menta Balzsam Virágolaj

Kaviczky Panflora'soul Menta Balzsam Virágolaj
2020. január 6.

A Kaviczky arcolajak olyanok este a bőrömnek, mintha innék pár liter vizet és kifeszülne a feltöltöttségtől.
Egész éjjel hat, mélyre tud menni a bőr rétegeiben, és nem hagy nyomot a párnán!
Éjszakára és főleg télen szerintem az egyik legjobb választás!

Kaviczky Panflora'soul Csucsóka Archarmat

Kaviczky Panflora'soul Csucsóka Archarmat
2019. december 27.

Finom, selymes, könnyed, vékony krém. Nyáron egyenesen főnyeremény, télen egy kellemes hidratálás a lemosó balzsam után.
Mindenkinek ajánlom, aki nem szereti a zsíros, vastag krémeket!

Kaviczky Panflora'soul Szőlővirág Tisztító Balzsam

Kaviczky Panflora'soul Szőlővirág Tisztító Balzsam
2019. december 27.

A legjobb arctisztító és krém egyben! Utána akár úgy is működhet, hogy nem kened be magad semmivel.
Smink alá tökéletesen elegendő hidratálás. Az illata símogató!

Kaviczky Diamonds Rubin Csepp

Kaviczky Diamonds Rubin Csepp
2019. december 10.

Intenzív a ránctalanító hatása, hihetetlen módon beszívja a bőröm, és a drágakövek különösen kényeztetnek és luxus érzetet adnak.
Nem hiába ennyi az ára, mert valóban egy olyan hatóanyagokban gazdag koncentrátum, ami egyedülálló a bio kozmetikumok piacán!

Kaviczky Diamonds Smaragd Csepp

Kaviczky Diamonds Smaragd Csepp
2019. december 10.

Elképesztően eredményes a ránctalanításban!
Borsos az ára, de abszolút megéri, próbáljátok ki!