baby63

Regisztráció dátuma: 2019. március 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2019. március 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: >54

Naava Skin Harmony Üde Tekintet Szemkörnyékápoló

Naava Skin Harmony Üde Tekintet Szemkörnyékápoló
2019. július 12.
(!)

Tesztelésre kaptam. Régóta szemeztem már a márkával, így nagyon örültem, hogy kipróbálhatom. Hatalmas kiszerelés! Könnyen, tisztán adagolható. Szuper összetevők. Alig van illata. Sűrű, gazdag krém, de nagyon könnyen eloszlik a bőrön, és pillanatok alatt felszívódik. Nagyon jól hidratál, kellemes érzés a bőrön. Nincsenek nagyobb ráncaim, de gondolom, hogy mennyire hat rájuk, arról hosszabb idő elteltével lehet beszámolni. Tiszta szívvel ajánlom mindenkinek. Nálam újra vevős lesz!

D'RAN Arc és Nyak Mély Ránctalanító Wonder Krém

D'RAN Arc és Nyak Mély Ránctalanító Wonder Krém
2019. június 18.

1 hónapja használom. Mikor megpillantottam, szinte felkiáltottam! Mekkora kiszerelés! Mostanában jött a felismerés, hogy nem is akkora... mivel dupla falú, a belső doboz azért jóval kisebb.
Nyakra és dekoltázsra használom.
Az illata nagyon finom, leheletnyi csak, nem ütközik más rajtam lévő illattal.
Kellemes felkenve, azonnal bársonyos a bőr tőle.
Viszont nem "csoda". Tényleg nincsenek mély ráncaim, de bizony semmit nem csinált az aprókkal sem.
Összefoglalva : felkenve kellemes, jól hidratál.... de nem több.

D'RAN Renewing Overnight Pack

D'RAN Renewing Overnight Pack
2019. május 16.

Kedvenc márkám megszűnik, így néztem utána, a későbbiekben mivel helyettesíthetném. Erre a dél-koreai márkára esett a választásom először. A D'RAN natúr és bio termékeket gyártó márka . Pár hete használom, de nekem ez bejött. Illata szinte semmi, tényleg gazdag krém. Arcon könnyen eloszlatható, kissé zsíros hatást kelt, de ez kifejezetten jó a száraz bőrömnek, és rövid idő alatt teljesen beszívódik. Nincs viszont ragacsos érzet utána. Jól hidratál. Nincsenek mélyebb ráncaim, így nem tudom azokkal mit kezdene. Viszont úgy érzem, kissé feszesítette a bőröm. Nem mondom, hogy nem válogatok még, és nem nézek szét több márka között, de jó ez a krém.

L'Oreal Paris Hydra Specialist Hidratáló Szemkörnyékápoló

L'Oreal Paris Hydra Specialist Hidratáló Szemkörnyékápoló
2019. április 6.

Sajnos, a régi szemkörnyék ápolóm megszűnt, és újat kell keresnem. Első körben ezt próbáltam ki. Tényleg kellemes felkenve, nem ragacsos, szépen hidratál. Nem irritál egyáltalán, illata szinte nincs is. Használom vagy két hete. Igaz, nincsenek még ráncaim, csak egy "karikám", de azon nem halványít semmit. Azt hiszem, még keresni fogom az igazit.

Scholl Kenőcs Repedezett Sarokra

Scholl Kenőcs Repedezett Sarokra
2019. március 30.

Sajnos, ha nem vigyázok, az én sarkam még be is reped. De ez tényleg jó krém, szinte "összeforrasztja" a repedéseket. Rendszeres, napi használat mellett 1-2 hét alatt rendbe teszi a sarkat.

Bioderma Hydrabio Krém

Bioderma Hydrabio Krém
2019. március 29.

Száraz és vízhiányos a bőröm. Éjszakára használom. Kifejezetten jó érzés a bőrömnek a krém töménysége. Könnyen kenhető, nekem tetszik az illata is. Bár nem ez a legjobb krém a márkától.

Bioderma Hydrabio Szérum

Bioderma Hydrabio Szérum
2019. március 29.

Sokkal jobban szeretem, mint a hidratáló maszkját. Pillanatok alatt felszívódik, rögtön érzem, ahogy megnyugtatja, hűsíti a bőröm. Mindennap használom a nappali krém alá. Nem kell belőle sok, szépen szétterül, könnyen kenhető.

Matrix Oil Wonders Indian Amla Olaj

Matrix Oil Wonders Indian Amla Olaj
2019. március 29.

Én nem vagyok tőle teljesen elájulva. Festett hajam van, eléggé száraz a vége, ezért kell neki a különleges ápolás. Számomra nem jobb, mint bármelyik más hasonló minőségű hajra való sampon.

Schwarzkopf Professional Osis Sparkler

Schwarzkopf Professional Osis Sparkler
2019. március 29.

Nem ragad, nem nehezíti el a hajat. Csillogóvá válik tőle, szinte táncol rajta a napfény. Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek.

Seche Vite Dry Fast Fedőlakk

Seche Vite Dry Fast Fedőlakk
2019. március 28.

Egyszerűen zseniális. Gyönyörű fényt ad, 5 perc alatt megszárad. Gyakran nyomdázom, ez az egyetlen fedőlakk, ami nem keni el a festéket. A szaga nagyon erős, kellemetlen, de el lehet tűrni ennyi pozitívum mellett.