babyari

Regisztráció dátuma: 2018. február 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. február 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Ariana Grande Sweet Like Candy Limited Edition EDP

Ariana Grande Sweet Like Candy Limited Edition EDP
2018. február 8.

Nem annyira tartós mint az Ari, de nagyon finom! És nem is annyira édes, vattacukros. De attól függetlenül imádom!

Ariana Grande Moonlight EDP

Ariana Grande Moonlight EDP
2018. február 8.

Ez Ariana "legnőiesebb" vagy "legkomolyabb" illata szerintem, de nagyon finom! Most az Arit használom, de ha elfogyott újraveszem.

Ari by Ariana Grande

Ari by Ariana Grande
2018. február 8.

Imádom Arianát, ezért a parfümjei is kellettek nekem. Most épp ezt használom, és imádom! Talán ez a legtartósabb illata. Elég édes, de nem nyomulós. Nagyon szeretem!

Alverde 5in1 Hővédő Spray

Alverde 5in1 Hővédő Spray
2018. február 8.

A göndör hajam szépen ki tudom vele egyenesíteni, nem marad "szálkás". Finom az illata is.

L'Occitane Peónia Bőrtökéletesítő Mattító Fluid

L'Occitane Peónia Bőrtökéletesítő Mattító Fluid
2018. február 8.

Eddigi legjobb arckrémem! Hamar beszívja a bőröm, nem hagy zsíros érzetet és nem jönnek tőle ki újabb pattanások! Imádom!

Alverde Szemöldök Formázó Zselé

Alverde Szemöldök Formázó Zselé
2018. február 8.

Nagyon szeretem! Nekem az átlátszó van meg, a szempillámra is használom, így lassan elfogy, de újravevős!

Himalaya Herbals Purifying Neem Arclemosó

Himalaya Herbals Purifying Neem Arclemosó
2018. február 8.

Nagyon szeretem a Himalaya termékeit, ezt már 3-szor újravettem! És mivel egy használatnál keveset kell használni, sokáig eltart.

Himalaya Herbals Gentle Exfoliating Arclemosó

Himalaya Herbals Gentle Exfoliating Arclemosó
2018. február 8.

Nagyon szeretem a Himalaya termékeit! Ezt és a nimes arclemosót használom feváltva. Nekem bejönnek.

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
2018. február 8.

Csodákra nem képes, de azért szeretem. A szaga nem a legjobb, de ennél sokkal rosszabb szagú pakolásom is volt már... A gyulladt pattanások méretéből talán levisz egy kicsit és a pirosságot eltűnteti, de legalább is halványít rajta.