Bagamer

Regisztráció dátuma: 2021. május 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2021. május 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Bioderma Hydrabio H2O Micelle Solution

Bioderma Hydrabio H2O Micelle Solution
2021. május 26.

Nagyon jó termék. Egy kicsit kiszerelést kaptam , de azóta csak a legnagyobból vásárolok. Tökéletese tisztít, teljesen eltávolítja a sminket és még az érzékeny területen, szem környékén sem irritál. Nem szárítja a bőröm, sőt hidratáltnak érzem utána. Használata után vízzel leöblítem az arcom. Ez nem szükséges, de nekem ez vált be. Nagyon kevéssel is hatékony a sminklemosásban.

Clean&Clear Morning Energy Shine Control Arcradír

Clean&Clear Morning Energy Shine Control Arcradír
2021. május 26.

Sajnos most is beigazolódott, hogy kétféle vagy többféle hatást nem szerencsés ötvözni. Ez egy arcradír, amely mindennapi használatra alkalmas: frissít, eltávolítja a szennyeződéseket stb.
Az arcradír hatás nagyon gyenge, gondolom, a mindennapos használat miatt, de így pont azt a hatást nem éri el, amiért egy arcradírt használsz.
A tisztítást annyira nem tudtam még tesztelni, mert reggeli használatra javasolja, de akkor annyi szennyeződés nincs az arcomon, hogy radíros gyöngyökkel kellene tisztítani. Viszont cserébe teljesen kiszárítja. Mondjuk ettől tényleg teljesen matt lesz arcom. :-)
A frissítő citromfű és gyümölcskivonat pedig egyáltalán nem érezhető.
Sajnos pénzkidobás volt.

Yves Rocher Comme Une Evidence

Yves Rocher Comme Une Evidence
2021. május 26.

Ajándékba kaptam, de talált az illat. Semmi extra, így inkább hétköznapi viselet. Kellemes, se nem savanykás, se nem édes, de nem annyira friss illat. Sajnos azonban hamar elszáll az illata. Nem hiszem, hogy ha elfogy, újra ezt veszem.
A semlegességet mutatja, hogy barátnőm is ilyet vett, pedig egyébként nagyon különböző az "illat-ízlésünk", de mindkettőnknek tetszik.

Yves Rocher Korpásodás Elleni Sampon

Yves Rocher Korpásodás Elleni Sampon
2021. május 26.

Egyre korpásabb lett a hajam, amely erős viszketéssel járt és ezt szerettem volna megszüntetni. Alapból zsírosodásra hajlamos a hajam, de az Yves Rocher zsíros hajra való samponjával nem voltam megelégedve. Kipróbáltam ezt és nagy meglepetésemre minden gondom megszüntette. A korpa és a viszketés megszűnt és a hajam zsírossága csökkent. Nagyon elégedett vagyok vele. Most már egy éve használom, heti váltásbana egy másik, hagyományos samponnal és nagyon bevált. Tényleg ajánlani tudom, ha zsíros korpával küzd valaki.

Nivea for Men Strong Power Sampon

Nivea for Men Strong Power Sampon
2021. május 13.

Nőként rendszeresen használom a sampont. Kevésbé zsírosodik a hajam és egyáltalán nem nehezül el.
Az illata inkább frissítő és nem férfias, így nem érzem hajmosás után, hogy valami nőies illattal kellene kezelnem a hajam (illatmentes balzsamot használok).

Yves Rocher Sebo Végétal Tisztító Arcradír

Yves Rocher Sebo Végétal Tisztító Arcradír
2021. május 13.

Nagyon jó arcradír, melynek a segítségével valóban megtisztítom a felesleges hámsejttől a bőrömet. Kombinált a bőröm, amelyen ez az enyhén zsíros arcradír jó hatással van: a száraz részeket ápolja a tisztítás mellett, viszont a zsírosabb részeken sem tapasztaltam negatív hatását. Arról a tulajdonságáról nem tudok nyilatkozni, hogy szűkíti-e a tág pórusokat, eltávolítja a felesleges faggyút, mert szerencsére nincsenek ilyen negatív tulajdonságai a bőrömnek.
A szemcsék számomra megfelelő méretűek és elegendő mennyiségben tartalmazza a termék a hatékony radírozáshoz. Már csak ezt az arcradírt használom, hetente 1-2 alkalommal.

Yves Rocher Hűsítő Lábzselé

Yves Rocher Hűsítő Lábzselé
2021. május 13.

A legjobb lábápoló, amellyel valaha találkoztam. Imádom a levendula illatát, de ugye azt sok mindenben megtalálhatom. Azonban ez tényleg egy nagyon hatékony krém. Általában egész napos túrázások után használom, amikor alig állok a lábamon. Bekenem a lábfejem és 15-20 perc múlva teljesen megnyugtatja. Mintha egész éjszaka pihentettem volna. A gél állagát annyira nem kedvelem, de a hatása miatt számomra ez teljesen elhanyagolható. Csak ajánlani tudom. Frissít, nyugtat a hűsítő érzetével.

Neutrogena Bright Boost Arckrém Zselé

Neutrogena Bright Boost Arckrém Zselé
2021. május 13.

Nagyon kellemes állagú, könnyen beszívódó nappali krém. Nem kell sokat kell használni belőle, még a száraz arcra sem. Nincs ragacsos tapintása az arcnak felvitel után és napközben teljes hidratáltságot nyújt. Sajnos a fényvédő hatás hiánya egy nappali arckrém esetén nem annyira szerencsés.
Van egy minimális csillogó összetétel, amely a bőrön látható, de elenyésző és nem feltűnő, sőt szabad szemmel alig látható, ha valaki az ilyet nem szereti. :-)

Yves Rocher Repair Lotion

Yves Rocher Repair Lotion
2021. május 13.

Nagyon meg vagyok elégedve vele. Könnyen beszívódik, a nap végére sem száraz hatású a bőröm, ami egyébként az. Nem ragad felkenés után és kevés is elég belőle. Azért nem kapott öt csillagot, mert ezt a pumpás megoldást nem szeretem: a vége felé már alig lehet "kivarázsolni" a flakonból bármit, miközben sok marad az alján.

Yves Rocher Repair Oil Hajregenáló Olaj

Yves Rocher Repair Oil Hajregenáló Olaj
2021. május 13.

Hajmosást követően vittem fel első próbálkozások alkalmával. Bármennyire is keveset próbáltam felvinni, kimosás nélkül teljesen zsírosnak nézett ki a hajam, a fogása sem volt jó és összetapadt. Azonnal ki kellett mosni. Egy ismerős tanácsára hajmosás elején tettem fel, de akkor semmit nem taopasztaltam. A hajmosással valószínűleg kimostam és semmi hatása nem volt.
Nagy csalódás volt a termék. Amennyiben speciális használata van, javasolt ráírni vagy elmondani, de egyikkel sem találkoztam. Kidobásra került.