Bagi93

Regisztráció dátuma: 2015. január 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Olivia Shea Vaj

Olivia Shea Vaj
2017. szeptember 7.

Kedvenc shea vajam! Én az arcomra használom pattanásokra, hegekre, szemem alá és nagyszerűen teljesít. Imádom az illatát is. Kisebb kiszerelést vettem elsőre, de hiába használom rendszeresen, alig fogyott belőle. Nálam abszolút 5 csillagos.

Schüssler Natur CosMEDics Mélyhidratáló Arcradír

Schüssler Natur CosMEDics Mélyhidratáló Arcradír
2017. szeptember 5.

Nekem az egyik kedvenc arcradírozóm. Valóban finomszemcsés, az eredmény pihe puha bőr. Nem irritál, az összetevői is nagyszerűek. Kár, hogy picit drága, azonban nálam így is újravevős.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém
2017. január 8.

Akciósan jutottam hozzá, de annyira szuper krém, hogy teljes áron is meg fogom venni, ha majd valamikor elfogy. Ami egyébként nem mostanában lesz, mert bár este és néha reggel is használom mégis mintha nem is fogyott volna belőle! Nagyon kevés elég belőle és a bőröm gyorsan beszívja. Pihe puha bőr reggelre. Ami különösen tetszik benne, hogy mióta használom egységesebb és simább a bőrképem! Nekem a pattanásokat is szépen halványítja és nyugtatja. Bátran ajánlom mindenkinek. Ja és majd elfelejtettem, hogy az összetevői is szuperek és kifejezetten imádom, hogy nincs illata.

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (régi)1

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (régi)1
2017. január 3.

Az itteni vélemények miatt vettem meg és nekem valami borzasztó volt. Kár, mert az ára igazán baráti, de engem nem hidratált, sőt kipattogtam tőle.

Olivia Argán Olaj

Olivia Argán Olaj
2016. október 29.

Imádom! Nagyon-nagyon sokáig elég, éjszaka kenem fel és reggel babaposi puhaságú bőrrel ébredek. Viszonylag problémás bőröm van, én azt vettem észre, hogy a pattanások lehúzza, újakat nem okoz.

Dove Nourishing Oil Care Sampon

Dove Nourishing Oil Care Sampon
2016. február 14.

Jelenlegi kedvenc. Fényes, könnyen fésülhető, egészséges hajat eredményez és nem zsírosít, sőt egy nappal még ki is tolta nálam a hajmosást. Remélem sokáig barátok maradunk.

Balea Revitalizáló Szemkörnyékápoló (régi)

Balea Revitalizáló Szemkörnyékápoló (régi)
2015. november 4.

Úgy éreztem eljött az idő az első szemkörnyék ápolóm megvásárláshoz. Nekem genetikailag jó kis táskás, karikás szemem van, ha ne adj isten vmiért még kevesebbet is alszom, vagy rosszul, hát nem nyújtok vmi szép látványt. Nem is ezért vettem ezt a krémet, mert nyilván nem egy 800ft-os krém lesz az én megmentőm (sőt szerintem semmilyen) de gondoltam baj nem lehet belőle. Nagyon pozitívan csalódtam. Azt kell mondanom úgy érzem, mintha picikét segített volna még rajtam is. Bár hozzáteszem, hogy igyekszem mostanában rengeteget is inni, hisz az is sokat számít! Hidratálása kiváló tehát amiért én vettem, azt hozza, és tényleg érezni felkenés után egy kis hűsítő hatást. Lassan kifogy az első tubusom, egész biztos újraveszem.

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Krém (régi)

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Krém (régi)
2015. november 4.

Már egy jó ideje használom és azt kell mondjam nagyszerű kis krém. Reggel puha, letisztult és egyenletes bőrrel ébredek. Én az illatát is imádom! Nálam újravevős.

Manna Coco Sószappan Shea Vajjal

Manna Coco Sószappan Shea Vajjal
2015. július 15.

Mitesszerekre, pórus összehúzásra nekem bevált ez a szappan. Radírozni én úgy szoktam vele, hogy icipicit fent hagyom habbal az arcomon, utána lemosom, majd óvatosan lehet "pödörni" a bőrt. Tényleg óvatosan, mert elég érzékeny közvetlen utána. De nagyon szép sima lesz az arc, és nekem is iszonyú lassan fogy. Pattanásokon nekem nem igazán segít.

Catrice Lash & Brow Designer Formázó és Ápoló Szempillaspirál Gél

Catrice Lash & Brow Designer Formázó és Ápoló Szempillaspirál Gél
2015. február 14.

Engem megvettek. Nekem kifejezetten nem nagyon tetszik a mostanában trendi, felmázolt szemöldök, amiről ordít, hogy festve van, és legtöbbször csak egy lépés választja el a kinézetre a még nagyobb bakitól, a tetovált szemöldöktől. Ellenben egy szépen formált, ízléses szemöldök verhetetlen. Ezt tudja ez a kis csoda. Egyetlen húzással gyönyörű, ívelt szemöldököt lehet vele formázni. Persze azoknak jön jól, akiknek alapból dús, formált szemöldökük van, és csak rendezgetni szeretnék. Tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, remélem a későbbiekben igen, és csak pozitív véleménnyel térek vissza. Nálam az eredmény abszolút 5 csillag, első pillantásra szerintem emberfia meg nem mondaná, hogy csak géllel formáztam.