Bagi93

Regisztráció dátuma: 2015. január 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Stella Vitacolor Szőkítő Szett

Stella Vitacolor Szőkítő Szett
2015. február 9.

Én bajuszkámra és kézre használom. Abszolúte bevált. 10 perc az egész procedúra. Engem a szaga sem zavar, picit csíp, meg piros utána, de fél óra és elmúlik.Egész sokáig bírja, szerintem tovább, mint egy gyanta. De most megijedtem, az egyik hozzászólástól, hogy hiánycikk.

Yves Rocher Naturelle

Yves Rocher Naturelle
2015. február 9.

Én imádom! Az illatát a tartósságát, mindent!! 2. üvegcsét használom és nagy valószínűséggel lesz ebből 3. is. Nem mindenkinek jön be az illata ez tény, az első üveget nővéremmel közösen használtuk és ő a végén már nem bírta tovább használni. Nálam meglepően tartós, lassan fogy. Fontos, vagy hát kinek mennyire, de a másik nem tagjai már többször megjegezték, hogy milyen jó illatom van. Szóval részemről 5 csillag és használom ameddig meg nem unom, de nem hiszem, hogy ez mostanában lesz.

Rexona Sexy Deo Spray

Rexona Sexy Deo Spray
2015. február 9.

Nekem bevált. Évek óta csak ezt használom. Én amúgy sem vagyok nagy izzadós, nekem tart egész nap. Maximálisan elégedett vagyok vele. Nyáron izzad az ember, ez természetes, de a kellemlen szagokat elnyomja. Megy az 5 csillag.

Manna Alginites Bőrregeneráló Szappan

Manna Alginites Bőrregeneráló Szappan
2015. január 25.

Szeretem! Igazából nem tudom, hogy csak ennek az egy szappannak tudhatom-e be vagy a többi manna termékkel karöltve, de szépül az arcom :) Használat utána pihe-puha a bőröm, nem szárít. Maga a szappan nyálkás, engem nem zavar. És még megjegyezném, hogy napi 2x használat mellett is alig-alig fogy! Járnak a csillagok!

Jimjams Pórustisztító Tapasz

Jimjams Pórustisztító Tapasz
2015. január 23.

Hát mit is mondhatnék... tényleg mint egy sima ragtapasz. Az itteni vélemények alapján próbáltam ki, de gyakorlatilag semmi nem jött ki. Plusz nekem nem fedte le teljesen a kritikus részeket sem. Elhasználom a maradék kettőt, bajom nem lehet, de újravenni ezt a márkát nem fogom.

Mivolis Ausztrál Teafaolaj

Mivolis Ausztrál Teafaolaj
2015. január 22.

Tegnap vettem, ma próbáltam ki. Nagyon erős illata van, nekem kellemetlen, büdös DE megéri kibírni. Célzottan a pattanásra tettem és már fél óra elteltével láttam is az eredményét! Finoman szárította, kevésbé volt piros.