balazskrisztii

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Pyunkang Yul Black Tea Time Reverse Eye Cream

Pyunkang Yul Black Tea Time Reverse Eye Cream
2021. szeptember 8.

Testes, de mégis könnyen beszívódó krém, több szérummal is próbáltam, nem kukacoskodott. Jó sokáig elég, számomra megéri az árát, de el tudom képzelni, hogy létezik nála olcsóbb és hasonló szintű alternatíva

Purito BHA Dead Skin Moisture Gel

Purito BHA Dead Skin Moisture Gel
2021. szeptember 8.

Sajnos nem volt olyan erős hatása, mint amit vártam. Nem irritált, jól lehetett rétegezni, de számomra nem ez a megfelelő BHA, most következik a PC, nagy reményeket fűzök ahhoz

Matrix Biolage Advanced Keratindose Megújító Spray Érzékeny Hajra

Matrix Biolage Advanced Keratindose Megújító Spray Érzékeny Hajra
2021. szeptember 8.

Kellemes termék, szép tőle a hajam, de valószínűleg fogok még kísérletezni utána. Ha a földre kerül belőle fújás közben, rohadtul csúszik, vigyázzatok :D

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich
2021. szeptember 8.

Egyszerű hialuron, csak kiegészítésként használom, nem várok tőle sokat, így nincs is csalódás

NIOD Fractionated Eye Contour Concentrate

NIOD Fractionated Eye Contour Concentrate

2021. szeptember
Nem gondoltam volna, hogy visszajövök lepontozni, de mivel én is sokat kamatozok az updatelt kommentekből, íme az kiegészítés:
tavasszal megrendeltem a SubQ Eyes-t és felváltva használtam őket. És bizony a másik használata után reggelre látványos volt a vátozás. Nem hinném, hogy a bőröm hozzászokott volna ehhez, gondolom azt a formulázást jobban hasznosítom. Szóval részemről levonok 3 csillagot, mert árérték arányban nem éri meg

2021. január
Direkt csináltam előtte képet, hogy teljesen objektíven látszódjon a változás. ÉS van változás! Teljesen eltűntek a szemem körüli szarkaláb kezdemények. Szerintem túl folyós ahhoz, hogy pontosan és jól lehessen applikálni, de cserébe nagyon kevés kell belőle. Újra fogom venni

Hylamide SubQ Eyes Advanced Serum

Hylamide SubQ Eyes Advanced Serum
2021. szeptember 8.

NIOD FEC után tértem át erre és WOW. Látszik a hatása!!! Reggelre üdébb a tekintetem, a finom ráncokat is halványtotta. Nagy szerelem lett

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration
2021. szeptember 8.

Jó pár hidratáló tonikot használtam már, de ez tetszik a legkevésbé. Nagyon folyékony, úgy érzem nem tudom jól hasznosítani, szerencsére nem drága. El tudom hinni, hogy azoknak, akik még nem használtak ilyen terméket, azoknak nagyon tetszik, én visszatérek a Pyunkagyjulhoz, kb 3 éve ő a Nr I., mindig visszatérek

Eveline Argán+Makadámia Feszesítő és Hidratáló Testápoló

Eveline Argán+Makadámia Feszesítő és Hidratáló Testápoló
2021. szeptember 8.

Meglepő, de tényleg érződik a feszesító hatása! Megfelelően hidratál, nem túl folyékony, jó mennyiséget ad ki a pumpa, kedvező árú. Bátran lehet vele próbálkozni

Essence Shine Last & Go Körömlakk

Essence Shine Last & Go Körömlakk
2021. szeptember 8.

A kezemen gél lakk van, a lábamra akartam hasonló színeket venni. Ott bírta a gyűrődést. A mattító lakkja is szuper

Akneroxid 50 Mg/G Gél

Akneroxid 50 Mg/G Gél
2021. szeptember 8.

Lemosva használtam, mikor a fogamzásgátló abbahagyása után durva aknék lepték el a hátam. A barrierem mellett 3 törölközőt tett tönkre, járulékos veszteség.... Szerencsére már nem a napi rutinom része, de egy szuper kis termék azoknak, akiknek szükségük van erre a hatóanyagra