Ballazizz

Regisztráció dátuma: 2016. február 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. február 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Fenty Beauty Pro Filt'r Instant Retouch Setting Powder

Fenty Beauty Pro Filt'r Instant Retouch Setting Powder
2019. október 6.

A butter árnyalat boldog tulajdonosaként elmondhatom, hogy ez az eddigi legjobb púder, amit használtam. Hétköznapi, alapozó nélküli sminkem elengedhetetlen kelléke.. imádom, hogy minimális mennyiségben fixálja a szemem alatti korrektort, picit nagyobb mennyiségben (Baking technika) pedig highlightként funkcionál a belső szemzugban és teljesen kivilágosítja az adott területet.. számomra tökéletes, nem tudok belekötni 4 hónap használat után.. imádom.

Embryolisse Lait-Crème Concentrè

Embryolisse Lait-Crème Concentrè
2017. január 17.

Párizsban vettem, kb. 4500ft körül volt a nagyobb kiszerelés (ahány boltban voltam, annyi eltérő ára volt..). Sajnálom, hogy csak egyet vettem magamnak és egyet anyukámnak mert mindketten imádtuk.Az enyém most fogyott el kb. egy hete és június legelején vettem, szóval nagyon sokáig elég. Nyáron a melegben mondjuk csak akkor használtam, ha úgy éreztem hogy a napozás miatt esténként húzódott a bőröm picit, de amint bejött a hideg szeles idő esténként ezt használtam lefekvés előtt éjszakai hidratálóként. Reggelre mindig pihepuha, hidratált volt a bőröm és nem okozott pattanásokat sem. Annak ellenére, hogy általában nem szeretem a nagyon zsíros krémeket ezt nagyon megszerettem és biztos újra fogom venni mert (nekem) megéri az árát.5* :)

I Heart Makeup Salted Caramel Palette

I Heart Makeup Salted Caramel Palette
2016. május 17.

Hatalmas pozitiv csalódás nekem ez a paletta.. A színek krémesek, egy-kettő picit porzik, szinte mindegyik nagyon jól pigmentált. Ezért az árért jobbat nem kaphatnánk, de nekem van pl Mac palettám is és nem jobb annyival, mint amennyivel drágább. Nagyon szeretem, jár neki az 5*.

NARS Light Reflecting Loose Setting Powder

NARS Light Reflecting Loose Setting Powder
2016. április 26.

Jézusúristen! Ennyire finom porpúderrel nem találkoztam még. A finishe álom, szem alá egyszerűen tökéletes, de igazából bárhova, csak én azokon a pontokon használom,ahol a világosabb, highlight színeket . csodacsodacsoda! <3

Dr. Brandt Pores No More Pore Refining Primer

Dr. Brandt Pores No More Pore Refining Primer
2016. április 26.

A külföldi vélemények alapján úgy képzeltem el, hogy bekenem a t-vonalam ezzel a kis csodával és a teljesen pórustalan 18 éves énem mosolyog rám vissza azonnal a tükörből. Ehhez az álmomhoz képest egy picit csalódás, de így is egy szuper termék. A legtöbb pórusom eltünteti, de van egy terület az arcomon, ahol nem, és ez annyira zavar .. Sokkal jobban látom így azokat a pórusokat, és idegesít .. Nagyon pici terület, de zavaró :D HA megpróbálok eltekinteni ettől, akkor szuper !! Selymes, nem száradó, pórustalan, sminkelésre tökéletes felületet kapunk a használata után. Szeretem. :)

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Lotion Exfoliant

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Lotion Exfoliant
2016. április 25.

Jajj de imádom őt. Onnan jutott eszembe, hogy írnom kell róla véleményt, hogy egy kicsi kifolyt belőle utazáskor a táskámba és gyászba borultam .. Kész dráma. :( :D
Alapvetően pozitívan álltam ehhez a termékhez. A bőröm kombinált, és mióta Pesten élek nagyon sok mitesszer van az orromon és egy kicsi az orrom körüli részeken is. Sokat voltam kozmetikusnál is, de valahogy mégsem tűntek el.. Aztán megrendeltem Őt, körülbelül 3 hete használom, de az orromon már hatalmas a változás,a mitesszereim kb fele eltűnt. Egy része magátol, egy másik részét én varázsoltam ki, szuper könnyen! Nem kellett erősen nyomni meg semmi. Az arcomon is látok változást, szebb a bőröm mióta ezt használom, de ez a változás nem akkora mértékű, mint az orromon. Minden másnap használom, csak este. Úgy érzem ez így pont jó egyelőre. Összeségében, eddig túlszárnyalta a várakozásaim, remélem a jövőben nem fog csalódást okozni. :)

Clinique Pep-Start Eye Cream

Clinique Pep-Start Eye Cream
2016. április 25.

Nagyon szeretem ezt a kis krémet. Annak ellenére adok neki 5*-ot, hogy ezelőtt csak egy szemkrémem volt, így túl sok összehasonlítási alapom nincs. Azt, hogy a karikákat halványítja, nem vettem még észre, de az biztos, hogy ha bekenem vele a szemem reggel, sokkal jobban eltudom fedni a sötét részeket. A puffadtságot szinte azonnal leviszi. Szeretem, hogy nagyon jól hidratálja a szemem alatti részt. Olyan friss érzést hagy a bőrömön. Este is használom, egyelőre nincs szükségem ennél nehezebb szemkrémre (szerencsére), és remélem a használata segít abban, hogy még egy jó ideig ne is legyen. :)

Clinique High Impact Szempillaspirál

Clinique High Impact Szempillaspirál
2016. április 25.

A pep-start szemkrémhez adták ajándékba, így találoztunk. Nekem valahogy sosem volt a szempillaspriál egy olyan termék, amire sokat költöttem volna, főleg, hogy a drogériás márkák között találtam olyat, ami számomra tökéletesen működött. :) Ezt mégis nagyon megszerettem, egyátalán nem ragadnak össze a pilláim tőle, szépen íveli őket. Nagyon szép természetes hatást lehet elérni. Amióta megvan, minden reggel ezt használom. :)

Urban Decay Naked2 Basics Eyeshadow Palette

Urban Decay Naked2 Basics Eyeshadow Palette
2016. április 13.

Nagyon szeretem ezt a kis palettát. A színei pigmentáltak, minimálisan porzanak, de mégsem az a poros, sokkal inkább krémes, könnyen eldolgozható állaguk van. A skimp annyira jól mutat a szemöldökcsont alatt, hogy pár másodpercre mindig megállok és csodálom :D. Kis kompakt, jól használható paletta, aminek imádom a csomagolását. Szeretem, ha egy termék nemcsak belül, de kívül is minőségi. Ő pontosan ilyen, nem kérdés az 5*. :)

The Body Shop Bodzás Szemkörnyékápoló

The Body Shop Bodzás Szemkörnyékápoló
2016. április 12.

Hűtőben tartom, de csak nagyon ritkán nyúlok érte, mert nem tudom eldönteni, hogy szeretem-e.. Ha nagyon fáradtak a szemeim, akkor használom és érzem, hogy hűsít.. De semmi egyéb. Nem rossz, de nem is annyira jó.