bambi023

Regisztráció dátuma: 2012. június 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. június 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Eper

Yves Rocher Ápoló Ajakbalzsam - Eper
2015. február 23.

Az új csomagolással az állag is változott, gonolom az összetevő is, mert egyáltalán nem érzem hatásosnak. Az illata szuper, a csomagolása számomra kevésbé praktikus, mint a régié volt. Enyhe piros színt hagy maga után, nem jelentős. Viszont ami jelentős az az, hogy lefolyik a számról, ezért szinte folyton lenyalogatom amikor nem figyelek, sokkal puhább mint amilyen eddig volt, ezért hamarabb is fogy. Nem fogom újra venni.

Garnier Skin Naturals Hand Repair (régi)

Garnier Skin Naturals Hand Repair (régi)
2015. február 23.

Nagyon jó kézkrém! Télen már egy kis hidegtől is kiszárad a kezem és nagyon tud viszketni, égni. Már pár használat után jobb lett, az illatát imádom, az állaga is nagyon jó, nem zsíros, pár perc beszívódás után már simán nyomkodom a telefonomat. Nem a legolcsóbb krém(-1), de nekem nagyon tetszik!

L'Oreal False Lash Wings Szempillaspirál

L'Oreal False Lash Wings Szempillaspirál
2015. február 22.

Évekig a sima the colossalt használtam, meg voltam győződve róla, hogy nincs nála jobb, akármikor mást próbáltam, csak csalódtam, de most újra kísérletezni akartam, és szerencsére nagyon jól döntöttem. Drága spirál meg kell hagyni, de nekem egy rétegben is nagyon látványos, szétválaszt, nem csomósít, és egész nap fennmarad. Leszedni picit nehezebb, de megéri.

Rexona Shower Clean Stiftes Dezodor

Rexona Shower Clean Stiftes Dezodor
2015. február 22.

Az eddigi legjobb izzadásgátló amit használtam, jobb mint az aloe vera-s változata.

Yves Rocher Hydra Hidratáló Ajakbalzsam Szőlőmagolajjal

Yves Rocher Hydra Hidratáló Ajakbalzsam Szőlőmagolajjal
2014. március 23.

imádom! jobb, mint a kakaóvajas himalaya herbals!

Maybelline Colossal Go Extreme! Szempillaspirál

Maybelline Colossal Go Extreme! Szempillaspirál
2014. március 23.

Évek óta az eredeti, sima colossalt használom, amit imádok, most megvettem ezt, és azt kell mondaom hogy az eredetihez képest egy nagy nulla. Nagyon csomósít. Amúgy nem lenne vele különösebb bajom, csak ahhoz képest hogy ennél sokkal jobbat is tudnak csinálni...

Mexx Fly High Woman EDT

Mexx Fly High Woman EDT
2013. július 23.

kedvencem. mindig magamra fújom ha a közelében járok, még sosem vettem meg de egyszer arra is sor fog kerülni:) nagyon sokáig érzem magamon és imádom.

Gliss Kur Total Repair Intenzív Regeneráló Hajpakolás

Gliss Kur Total Repair Intenzív Regeneráló Hajpakolás
2013. július 23.

csodát nem fog tenni, de karbantartáshoz és megelőzéshez a legjobb pakolás a piacon, a fodrászom is ezt ajánlotta a fújóssal együtt és bevált. szerintem ez a gliss kur legjobb termékcsaládja.

Fa Sport Invisible Power Deo Spray

Fa Sport Invisible Power Deo Spray
2013. július 23.

a golyós változatot használom, az illatával nincs gondom, sose használtam Fa dezodort, de ez életem legjobb dezodora. Exodort is használok mellette nagyritkán, szóval foltom amiatt sincs, de emellett a dezodor mellett jó ha havonta egyszer kell használom, más nem ennyire hatékony. Nálam bevált a reklámban ígért fehér-fekete-színes ruhakompatibilitás is. ötös.

Nivea Aqua Effect Mattító Nappali Krém

Nivea Aqua Effect Mattító Nappali Krém
2013. július 23.

3 hete hasznalom. A balea young mattitosrol tertem at ra mert attol reggelente kipirosodott mar az arcom pedig evek ota hasznaltam. Ez a krem meglepoen jo. Nem irrital nem lettem ragyas. Igaz nem mattit le ugy mint a masik de nem is zsirosit. Negativum az ara es a szamomra tul alkoholos illata.

Update: azóta is használom, nagyon kevés kell belőle(mondjuk nyáron sokszor lecsalom a krémezést:/) még mindig sok van benne, az illatával még mindig nem barátkoztam meg, de azóta se jött ki semmilyen pattanásom miteszerem se lett több és szépen mattít is. megadom az 5csillagot!:)