Bambie

Regisztráció dátuma: 2012. november 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. november 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Bourjois Bio Détox Organic Alapozó

Bourjois Bio Détox Organic Alapozó
2013. február 5.

Szerintem nagyon klassz kis alapozó, a kombinált bőrömre tökéletes, csodaszépen, de nem feltűnően fed, és tartós, szép egyenletes színt kölcsönöz. Az összetevőivel tökéletesen elégedett vagyok, végre valami viszonylag természetes. Kicsit gyorsan szárad, de kezelhető. Sárgás színű, így a nagyon fehér, rózsás bőrre szerintem nem a legjobb választás.

update: kombinált bőr alatt azt értem, hogy T vonalban hajlamos csillogni. Pattanások nincsenek, így azt nem tudom, mennyire fed, viszont a orrom tövénél lévé kis ereket szépen elfedi. Én nagyon szeretem még mindig, újra fogom venni.

MAC Haute & Naughty Szempillaspirál

MAC Haute & Naughty Szempillaspirál
2013. január 27.

10 napos használat után a véleményem a következő: csodás, és hatalmas szempillákat varázsol ez a spirál, bár hajlamosak a szálak összeragadni. Én mondjuk direkt szeretem, ha pár szál összetapad, és hatalmas lesz, így ez kifejezetten tetszik. Ha csak a "haute" módban használom, sokat nem ér, így azt egyáltalán nem is szoktam, csak a sok festékes naughty módot, és ez tényleg brutál, dúsítani is rendesen dúsít, ha nagyon extra pillákat akarok, 2-3 alkalommal is át lehet menni vele, bár akkor már hatványozottan figyelni kell az összeragadásra. Nagyon tartós, este is kb, ugyanaz, mint reggel, és edzés után nézve is. Lemosásnál engem picit csíp mondjuk, de nem vészes, a sminklemosó vatta nagyon durván fekete lesz. Csillagos ötös.

MAC Fibre Rich Lash Szempillaspirál

MAC Fibre Rich Lash Szempillaspirál
2012. december 1.

Még régebben használtam el pár darabbal ebből a spirálból, én nagyon szerettem. Nem annyira hosszabbít, mint inkább dúsít, nagyon szép vastag pillákat csinált.

Artdeco Szemhéjalapozó

Artdeco Szemhéjalapozó
2012. december 1.

Nagyon jó és tartós, főleg, amíg új a krém. Sajnos hajlamos kiszáradni, nem túl praktikus a tégelyes kiszerelés, mert így folyamatosan érintkezik a levegővel.
Abszolút pozitívum, hogy bármilyen szemhéjpúdert, legyen az a legolcsóbb noname, vagy a legdrágább márka, szuper tartóssá varázsol, buli utáni hajnalon szinte egy az egyben ugyanolyan a smink, mint annak elkészültekor.

Artdeco Perfekt Barnító Púder

Artdeco Perfekt Barnító Púder
2012. december 1.

Szuper bronzosító, sokáig kerestem, mire rátaláltam. Mindenképpen matt hatásút akartam, amiben még véletlenül sincs semmi csillám és egyéb csili-vili adalék.
Tökéletes napbarnított hatást ad természetesen, ami a nap végéig tart.
Imádom! A hozzá csomagolt kis ecset emlékeim szerint semmire nem volt jó, így a kukában landolt, de rendes púderecsettel szuper.

Bioderma Nodé DS+ Krémsampon

Bioderma Nodé DS+ Krémsampon
2012. november 5.

Nagyon jó sampon. Korpám ugyan nem volt, de az irritált, kipirosodott, viszkető fejbőrömet 2 mosással helyre rakta, azóta is bevált fenntartó kezelésnek. Drága, de megéri.

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2012. november 5.

Szép színek, könnyen felkenhető, olcsó. Viszont rettenetesen hamar lepattogzik, ha reggel kenem, már este vannak helyek, ahol javítani kell, ha 3 réteget viszek fel, akkor elég másnap, de harmadnap mindenképpen le kell mosni, az már a vége,előzetes javításokkal ráadásul.
Maximum alkalmi körömlakkozásra jó, egy buliba pl.

OPI Körömlakk

OPI Körömlakk
2012. november 5.

Gyönyörű színek, és nagyon tartós. ez az egyetlen körömlakk, ami 5-6 napig is szép marad a kezemen. Az összes többi, amit eddig próbáltam (és volt drágább is) maximum harmadnap már pattogzott, az olcsóbb drogériás cuccok közül több már aznap, de maximum másnap. Ez ugyanannyi terheléssel bír 5-6 napot, van olyan színárnyalat, ami egy egész hetet bírt, csak lenőtt, így kénytelen voltam lemosni. 2-3 réteg azért kell, színtől függően! Ja, és az árat lehetne javítani, én legolcsóbban is 2400-ért szoktam venni a forgalmazótól (mondjuk kisker áron)

Logona Növényi Hajfestékpor

Logona Növényi Hajfestékpor
2012. november 5.

Csak azért nem egy csillag, mert legalább kárt nem okoz. Amúgy totálisan felesleges volt felkenni, mert konkrétan SEMMI nem látszott a hajamon. Valamivel csillogóbb lett, és ez volt az összes eredmény, az árához képest nulla eredményt ad. Azóta rendes henna-indigóval festek, az bevált.

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2012. november 5.

Senkinek nem ajánlom, az hagyján, hogy büdös, macerás, és a hajam sem nőtt tőle gyorsabban, de amíg használtam, csomókban hullott is tőle. Szerencsére ahogy abbahagytam, elállt a hullás is. Egy hónapig kísérleteztem, mert azt mondták, az a haj jön ki, ami amúgy is kijönne, de hát az egész kijön előbb-utóbb, csak én nem akartam ezt a folyamatot pár hónap alatt lezavarni. Bánom, hogy kipróbáltam.