Bambino97

Regisztráció dátuma: 2016. március 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. március 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Love Melon! Fátyolmaszk

Balea Love Melon! Fátyolmaszk
2019. augusztus 6.

Engem is megfogott a szép csomagolás és hogy limitált kiadásról van szó. Nekem az illata kifejezetten tetszett, érezhető, de azért nem túl intenzív, kicsit mű dinnyeillat, de engem ez a tulajdonság egyáltalán nem zavart. Ami viszont nem jött be, hogy a maszk egyszerűen nem volt képes megmaradni az arcomon, össze-vissza csúszkált, nem tapadt meg rendesen a bőrömön és én úgy vettem észre mintha a maszk anyaga kicsit vastagabb is lenne, mint a Balea állandó fátyolmaszkjainak. Azt hozzá kell tennem, hogy a maszk viselése közben én ugyanúgy tettem vettem, nem feküdtem a hátamra,ezért sem maradhatott meg az arcomon. Bár az eddig próbált Balea maszkoknál ezt nem tapasztaltam. Illetve nekem kicsit csípni is kezdte az arcbőrömet. Ami pozitív tulajdonságot tudok megemlíteni az az illata, valamint a folyadék, amivel a maszk át van itatva. Engem szépen hidratált (bár képtelen voltam kivárni a 10 percet) és miután levettem, a bőrömbe bemasszírozva azonnal felszívódott.

Bourjois Rouge Edition Rúzs

Bourjois Rouge Edition Rúzs
2016. november 4.

Én is az Elle magazin által jutottam hozzá a 35-ös Entry VIP árnyalathoz, ami egy telt erős pink szín. Őszintén szólva nem gondoltam, hogy jól állhatnak nekem az ilyesmi színek, de mivel más árnyalatban már nem találtam ez jött haza. Kellemesen csalódtam benne, nagyon tetszik magamon a szín. A rúzs textúrája nagyon krémes, így nem szárít. Viszont hajlamos elmászkálni, ezért ceruza kötelező alá. Tartóssága evés, ivás nélkül egész jó. Evésnél viszont kenődik ide-oda. Ennek ellenére megkapja az 5-öst. :)

Maybelline Color Sensational Creamy Matte Lip Color

Maybelline Color Sensational Creamy Matte Lip Color
2016. november 4.

A kedvenc rúzsom így ősz alkalmával. A Siren in Scarlet árnyalat van meg, ami egy klasszikus piros szín. Nagyon jó a textúrája, könnyen felvihető és iszonyat pigmentált. Én használok alá ajakbalzsamot, anélkül kicsit szárítana. Ápolt, radírozott ajkakon mutat csak igazán jól, mivel kiemeli a száraz részeket, de egy matt rúzsnál mi mást lehetne várni. Használok alá ceruzát is így szuper tartós. Ivást maximálisan bírja, evésnél kissé megkopik, de nem feltűnően. Egyetlen szívfájdalmam, hogy Magyarországon csomó gyönyörű árnyalata nem kapható. Aki egy viszonylag olcsó tartós hiper-szuper matt rúzst keres annak nagyon tudom ajánlani. Én biztosan szerzek belőle még pár árnyalatot!! :)

Garnier Pure Micellás Víz All In One

Garnier Pure Micellás Víz All In One
2016. november 4.

Nekem valahogy nem jött be. Viszonylag sok kell belőle hogy az egész sminket lehozza, a szempillaspirállal pedig nagyon nehezen birkózik meg. Az pozitívum viszont hogy nem csípi a szemem mint az előző micellás vizeim. Ennek ellenére nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet. A lemosás után is hagy maga után egy kissé ragacsos réteget.

Rimmel Only One Rúzs

Rimmel Only One Rúzs
2016. augusztus 23.

A 600-as Peachy-Beachy árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, ami egy korallos barackos, igazi tavaszi/nyári szín. Hihetetlenül pigmentált, nem szárít a tartóssága is meglepő. Evés, ivás nélkül hosszú órákat is kibír az ajkakon. Bár én használok alá ceruzát. Egyetlen kis apró hibája van, ami engem személy szerint nem zavar, hogy nem igazán lehet egyenletesen felkenni. Én ilyenkor rá szoktam harapni egy zsepire, ami leszedi a felesleget.Ilyenkor az eredmény egy tökéletesen eloszló félmatt Csoda. És amit még nem említettem, hogy az illata is nagyon kellemes, kissé gyümölcsös. Biztosan ki fogok próbálni még más árnyalatokban is. Engem megnyert magának.

Avon Ultra Glazewear Szájfény

Avon Ultra Glazewear Szájfény
2016. augusztus 23.

Nekem a Pink Watermelon árnyalat van meg, ami egy sötétebb rózsaszín. A formulája nagyon könnyed, szépen siklik az ajkakon. Tényleg vigyázni kell vele, mivel az applikátora képes sok anyagot felvenni. Így kicsit nehéz eloszlatni, de megoldható. Annak külön örülök hogy végre nem egy ragacsos érzetű szájfényről van szó. Tartóssága 1-2 óra nálam.

Moyra Gel Look Körömlakk

Moyra Gel Look Körömlakk
2016. augusztus 23.

Több árnyalatot is beszereztem a napokban és szeretném őket külön külön véleményezni.

1. No. 905 Béatrice
Ez egy sötétebb piros árnyalat, már már kicsit bordóba hajlik. A szín nagyon passzol hozzám. Állagát tekintve se nem nagyon folyós se nem nagyon nehéz a textúra, szóval pont jó.Gyorsan szárad, de szerintem még 2 rétegben sem néz ki úgy, mint egy géllak. A tartósságát tekintve nem a legjobb. A kezeimen mosogatás takarítás mellett 2 napig bírta és elkezdett lepattogni, kopni. A lábakon viszont már tartósabbnak bizonyult, 1 hétig bírta. Eddig még csak ezt próbáltam a beszerzett árnyalatok közül. Egyenlőre 3* de ez még változhat.

2. No. 948 Elie
Ez egy fémes hatású arany szín nagyon apró csillámokkal. Megfelelő színnek találtam a nyárra, azonban hatalmas csalódás volt. 2 rétegben fed teljesen és elég könnyen kenhető. Folyósabb mint a Béatrice árnyalat. Azonban nem tudom mi történhetett. Alap- illetve fedőlakkot is használtam, de pár óra múlva egyben le lehetett húzni a körmömről. Csalódott vagyok mivel a szín tökéletes lenne. :(

Aden Folyékony Ajakrúzs

Aden Folyékony Ajakrúzs
2016. augusztus 17.

Nem tudom az én példányom e a selejtes, de egyáltalán nem vált be...Aláhidratálással is szárítja az ajkaimat. Valamint nekem sem sikerült szépen felkenni, nem oszlik el egyenletesen hiába húzom le a felesleget az applikátorról. A tartóssága jó, de mikor elkezd kopni az nagyon csúnya, nem egységes.

Nivea Creme Soft Krémtusfürdő

Nivea Creme Soft Krémtusfürdő
2016. augusztus 15.

Hidratáló hatása, állaga és a habzása is nagyon tetszik, de nekem az illata kicsit túl parfümös kissé szúrós.

Balea Pink Grapefruit Borotvazselé

Balea Pink Grapefruit Borotvazselé
2016. augusztus 11.

Hűűű! Hát tényleg egy csodatermék. Egy kevéske is belőle kemény,sűrű habot képez. Ez ellenére könnyen lemosható. Mivel elég belőle kevés is, sokáig kitart. Ennyi pénzért nagyooon nagyoon megéri. És pozitívum még hogy nincs az a tipikus alkoholos borotvahab/gél szag mint a Gillette-nél és társainál. Egy kis probléma vagyis inkább problémám vele az hogy nekem émelyítő az illata. De ez nagyon a személyes ízléstől függ ezért nem vonok le csillagot. Biztos újra veszem majd ha elfogyott, de inkább egy másik változatban. :)