Bambusz92

Regisztráció dátuma: 2018. október 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. október 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Keve 10% Niacinamide Szérum

Keve 10% Niacinamide Szérum
2022. június 8.

Hát megmondom őszintén szerintem jobb mint a revoxos, kicsit olcsóbb is, viszont szerintem jobban fogy. Az biztos hogy erős és becuppantja a pórusaim azonnal és mintha gyorsabban helyre tenné a dolgokat. Engem egyenlőre megvett.

Chloé Nomade Naturelle EDP

Chloé Nomade Naturelle EDP
2022. április 14.

Chloé rajongóként ez hatalmas csalódás. Belibbentem a müllerbe először papírcsíkon majd a csuklómon illatoltam meg. Szerintem ősszel kellett volna kiadni és nem nagyon illik a név meg az üveg az illathoz. Igy leszáradva szagolgatva azt mondanám valami avonos parfüm.

John Frieda Go Blonder Színvilágosító Spray

John Frieda Go Blonder Színvilágosító Spray
2022. március 20.

Én direkt az egész hajam világosítására vettem. Hosszú szürkés sötétszőke hajam van aminek a vége gyárilag sokkal de sokkal világosabb. Na én ezzel szépen fujkálom az egészet minden hajmosás után. Mostmár a flakon majdnem elfogyott és megkaptam az első dicséretet, meg hogy befestettem-e. Nagyon elégedett vagyok vele. Nem rontott a hajam minőségén, szépen világosítja. Ha elfogy megállok meglátom visszatér e az eredeti állapotára.

L'Oreal Paris True Match 1% Hyaluronic Nude Tinted Serum

L'Oreal Paris True Match 1% Hyaluronic Nude Tinted Serum
2022. március 20.

Eddigi legjobb választásom és szerencsére akciósan jutottam hozzá. Végre a legvilágosabb szín passzol a bőrömhöz. Tartós és nem tudom mitől de a mindentől is zsíros homlokom ezzel csak minimálisan fényesedik át. Nincs atomfedése, ha szükséges akkor több a korrektor. Egyedül a pipettájától mászok a falra, mert annyira folyós a cucc hogy annak a külsejéről is csepeg pedig nem is nyomok....

Palmolive Summer Dreams Tusfürdő

Palmolive Summer Dreams Tusfürdő
2022. március 20.

A Tescoban akadtam rá, még nem találkoztam az itteni drogériákban vele. Illatolás után a 7,5 decis jött haza velem. Imádom és már a felénél tartok nem tudtam megunni.

Michael Kors Gorgeous! EDP

Michael Kors Gorgeous! EDP
2022. február 19.

Imádom, minden nap fürdenék benne. Tartós, különleges virágos illat. Telitalálat.

Avon Serum Foundation

Avon Serum Foundation
2022. február 19.

Pozitív csalódás. A legvilágosabb színe tökéletes az én bőrömhöz, szépen kenhető, jó érzés viselni. Negatívuma annyi hogy a zsíros homlokomon hamar átfénylik.

Tresemmé Hydrate & Purify Sampon

Tresemmé Hydrate & Purify Sampon
2022. február 19.

Arról nem volt szó hogy a zsíros hajra való sampon mégjobban zsírosít. Más samponnal a 3. napon szárazsamponozok és elvagyok, ezzel az első nap végén már atomzsíros a fejem..... Csalódás a fejbőrradírjával együtt.

Maybelline Sky High Szempillaspirál

Maybelline Sky High Szempillaspirál
2021. november 16.

Megvoltam veszve érte, meg hogy a lakhelyemen nem tudtam megvenni sehol se. Németországban egy utazás alkalmával sikerült potom 14 euroér megvennem.... És nem hozza, nagyon nem hozza nálam amiket mondanak rola sajnos. Elhasználom egynek de nyehhh....

Revox Just Retinol Arctonik

Revox Just Retinol Arctonik
2021. november 16.

Ahol lakom ott a dm-ben szérum retinol nincs csak ez a tonik. Hát inkább arra ösztönöznék mindenkit hogy azt vegyék és ezt ne. Szárít, kissé irritál.