Banana

Regisztráció dátuma: 2018. január 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. január 18.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Tagespflege Aqua Hydro Pflege-Essenz

Alverde Tagespflege Aqua Hydro Pflege-Essenz
2018. december 17.

Amikor megvettem, akkor nem olvastam el elég figyelmesen a dobozát és csak a vásárlás után vettem észre, hogy ez csak egy kiegészítő arcápoló, nem váltja ki az arckrémet (mert hogy ugyanis én ezt arckrémnek vettem :D), arctisztítás és krémezés között kellene használni.
Az tudni kell, hogy nekem nagyon zsíros arcbőröm van, a nehezebb krémek eleve ki vannak lőve. Én tettem ezzel egy olyan próbát, hogy használat után nem kentem arckrémmel az arcomat és nekem eddig úgy tűnik, hogy elég jól bevált. Nagyon jól hidratál, tök puha lesz az arcom és még mattít is. Szerintem szebb is a bőröm, amióta ezt használom krém helyett. Nyáron tuti, hogy csak ennyit fogok használni hidratálásképpen, télen pedig majd ezután válik el, hogy hogyan muzsikál, de eddig úgy tűnik, hogy hidegben is elegendő lesz nekem.

Fa Fresh&Dry Green Tea Deo Stift

Fa Fresh&Dry Green Tea Deo Stift
2018. december 4.

Csak az illata miatt adok 2 csillagot, a hatása ennyit nem ér.
Szóval az illata jó, de semmi más jó és értékelhető nincsen benne. Az állaga olyan kemény, hogy alig lehet kenni. A 48 órát nem is értem miért írták rá, mert jó ha 10 percet bír, pedig egyáltalán nem vagyok izzadós.

Cien SOS Kézkrém

Cien SOS Kézkrém
2018. december 4.

Ha tehetném, akkor vagy 100 csillagot is adnék neki.
Azt tudni kell a kezemről, hogy annyira száraz szokott lenni a hidegtől, hogy gyakran vérzik. Itt találtam rá erre a krémre, egyből vettem is egyet, mert semmi sem hatotta meg a kezeimet. Amióta használom egy darab repedés, keményedés sincs rajta, nem vérzik, teljesen rendbe tette a kezeimet.
Az állaga iszonyatosan sűrű, a gépzsírhoz tudnám hasonlítani :D Illata leginkább nincs, csak valami halvány, de az nem túl kellemes, bár ez a legkevésbé sem érdekel, mert tényleg egy csodaszer

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém
2018. december 4.

Eddig Yves Rocher Sebo Vegetalt használtam, de az itt olvasott vélemények alapján, úgy döntöttem kipróbálom ezt a krémet.
Tulajdonképpen nem rossz ez a krém, könnyű az állaga, hamar beszívja a bőröm. Az illata egy kicsit mű, de ez nem igazán érdekel. Mattítani mattít, de nem sokáig, engem leginkább az érdekel hogy hidratáljon jól, amivel nem volt problémám.
Ami nekem nem tetszik, hogy amióta használom több a miteszerem. Abból gondolom, hogy ez a krém okozza, mert felkenés közben/után mindig azt érzem mintha egy kis lisztet kevertek volna bele a krémbe, kicsit összecsomósodik.
Még nem döntöttem el, hogy visszatérek-e az Yves Rocherhez vagy újraveszem ezt, mert tulajdonképpen nem rossz krém ez, ráadásul szinte ingyen.

Dermofil Arctisztító

Dermofil Arctisztító
2018. december 4.

Most vettem életemben először, már a tubus aljánál járok és tervezem is, hogy újravásárolom.
Rücskös, zsíros bőrű embereknek a tonikjával együtt szerintem kiváló választás lehet.
A hatása nagyon jó, babapopsi bőrt varázsolt.
Az illata (nekem) büdös, gyurmás, zsírkrétára emlékeztet.
Az állaga érdekes. Alapvetően nagyon sűrű, alig lehet kinyomni a tubusból, de van, hogy tök folyóssá válik. Ez nem tudom mitől lehet. A szag és az állag sem érdekel kifejezetten, mert ez bizony egy csodaszer.

Alverde Aqua Arctisztító Zselé

Alverde Aqua Arctisztító Zselé
2018. augusztus 14.

Én nem szeretem a "klasszik" sminkelmosókat, mindig olyan arclemosóval tisztítom nap végén az arcomat, amit vízzel lehet használni, mint ez. Véletlenül találtam rá, megvettem, hogy kipróbáljam és azóta is ezt használom. Olvastam itt a többi kommentet, hogy szárít stb. Hát nekem elég zsíros bőröm van, nekem egyáltalán nem szárítja az arcom, így úgy gondolom, hogy elsősorban kombinált/zsíros bőrűeknek lehet ez a lemosó jó választás. Különösebb csodát nem kell várni tőle, hozza amit kell, jól tisztít. Én azért adok neki 5 csillagot, mert ettől jobbat azóta sem találtam.

Schwarzkopf Gliss Kur Supreme Fullness Spray Balzsam

Schwarzkopf Gliss Kur Supreme Fullness Spray Balzsam
2018. augusztus 14.

Tulajdonképpen én csak azért használom ezeket a fújós Gliss Kur balzsamokat, hogy könnyen ki tudjam fésülni a hajamat, több mindenre amúgy sem jók, vagy legalábbis csodát nem nagyon kell remélni tőlük, DE ettől a fajtától puhább lesz a hajam, mint a többitől. Azt hiszem, mostanában maradok ennél a fajtánál.

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2018. augusztus 14.

Nagyon jól fed (elég vékonyan kenni, sőt szerintem vékonyan is kell, különben kicsit becsomósodik és jobban ragad), szépek az elérhető színek, de ami a legfontosabb: elpusztíthatatlan! Egész nap bombabiztosan fent marad, na nem mondom, hogy néha nem kell rájavítani, de az biztos, hogy nap végén úgy kell levakarni sminklemosóval. Egy kicsit ragacsos érzetet hagy maga után, de én megbocsátom neki, amiért ennyire tartós.

Maybelline Fit Me Matte + Poreless Powder

Maybelline Fit Me Matte + Poreless Powder
2018. május 18.

Újdonság volt számomra amikor megláttam a bolt polcán és mivel alapvetően meg vagyok elégedve a Maybelline termékekkel, így úgy döntöttem, hogy kipróbálom. Sikerült belefutnom egy rossz Maybelline termékbe...
Azt azért tudni kell elöljáróban, hogy nagyon zsíros bőröm van, így sminkelésnél mindig csak mattító púdert használok az arcomra. Nos ez mindent csinál, de hogy nem mattít az tuti. Ráadásul felvitel után már kb. 1 órával tiszta zsír a fejem. Én nem tudom, hogy lehetséges-e, de szerintem még jobban is zsírosítja az arcomat, mintha nem lenne rajta semmi. Zsíros bőrűek ne is kísérletezzenek vele.

Yves Rocher Couleur Vegetal Körömlakk

Yves Rocher Couleur Vegetal Körömlakk
2018. május 18.

A 04. (Taupse rosé) árnyalat van meg nekem. A legutóbbi vásárláskor kaptam ajándékba. Azt hittem semmire nem lesz jó, de ez az egyik legjobb körömlakk amivel eddig találkoztam. Szépen, egyenletesen lehet vele dolgozni. 1 rétegben is tökéletesen fed, bár én 2-ben szoktam felkenni + 1 réteg fedőlakk. 4-5 nap után kopik, de a színe miatt szerencsére alig látszik