bandifr15

Regisztráció dátuma: 2017. március 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. március 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Eveline Gyémántos Körömerősítő

Eveline Gyémántos Körömerősítő
2018. december 22.

Tetszik. Ahogy sok elöttem szóló, én is gyerekkorom óta körömrágós vagyok. Próbálok leszokni és ehez nyújt segítséget ez a lakk. Minden nap kenek belőle egy réteget, harmadnap pedig lemosom és előröl kezdem. Eddig jó,van egy visszafogott kis színe és csinin csillog is ami nekem nagyon új.

The Body Shop Peppermint Candy Cane Tusfürdő

The Body Shop Peppermint Candy Cane Tusfürdő
2018. november 9.

Nagyon tetszik az illata, valóban bizsergetően mentolos. Azonban rajtam nem különösebben tartós így -1*

The Body Shop Banános Testjoghurt

The Body Shop Banános Testjoghurt
2018. július 24.

Isteni illatú géles testápoló ami hiper hamar beszívódik. A kedvesem is nagyon szereti ha ezzel kenem be de nagyon gyorsan fogy,az illata hamar elillan és a hidratáló hatása sem 100%.
Ezt választottam a kollekcióból mert a testvaj színe és illata olyan mint a fonnyadt banán. Nem vonzott.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2018. április 14.

Már 2 tubust elkenegettem. Jó jó de valami fura benne, mintha kiszárítaná a szemem alatti vékony bőrt.
Azzal pedig hogy olyan a szemem mint egy csúnyán képen vágot pandának, nem tud semmit sem kezdeni, ami lila az az is marad

Essence Matt Matt Matt! Vibrant Shock Ajakrúzs

Essence Matt Matt Matt! Vibrant Shock Ajakrúzs
2018. március 25.

A szíve szép de rettentően szárít, büdi,elmászkál a számról és kellemetlenül elnehezítő ,,valami van a számon,, érzete van.
A 2csillagot csupán a színért kapta

MAC Prep+Prime Folyékony BB Krém SPF35

MAC Prep+Prime Folyékony BB Krém SPF35
2018. február 6.

ŐŐŐŐ...nem. Alapvetően kombinált a bőröm amire az üzletben ezt ajánlották de túl nehéz a bőrömön és ha van egy mm száraz foltocskám azt úgy kiemeli hogy látszik 10km-ről

The Body Shop All-In-One BB Krém

The Body Shop All-In-One BB Krém
2018. február 6.

a legvilágosabb árnyalata van meg. Elsőre nagyon izgi hogy fehér de semmi fedése. Nem ad egységes bőrképet, lévén miután eltűnt a fehérség,én sem mondom meg hogy ott van. Ezek után apró hegek vagy pirosságok elfedését nem is vártam. Viszont jó hír hogy ez a semmi nem ül bele sehova.

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Színezett

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Színezett
2018. február 6.

Az itteni vélemények alapján néztem ki magamnak a light árnyalatot amint édesanyámtól kaptam meg de rettenet. A világos verzió is túl sötét, kiemeli a pórusaimat,a szárazabb foltokba beleül.

RdeL Young XXL Bronze Szemhéjfesték Paletta

RdeL Young XXL Bronze Szemhéjfesték Paletta
2017. december 25.

nekem a bronzos ,a párom nővérének a pinkes van meg. szeretjük bár ő kevesli a szineket.

Rimmel Moisture Renew Rúzs

Rimmel Moisture Renew Rúzs
2017. december 11.

355ös haragos pink árnyalata van meg. Jobb szeretem ecsettel felvinni, direktbe felvive olyan "bármelyik mp-ben elmászhat" érzete van de kellemesen csalódtam. Nem mászik el az ajkaimról,hosszan tart,nem szárít és kibírt egy pizzázást