bano.zsuzsanna

Regisztráció dátuma: 2011. december 17.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. december 17.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Nizoral Sampon Korpásodás Ellen

Nizoral Sampon Korpásodás Ellen
2017. március 10.

Nekem már az új fajta fehér üveges van,seborrhea égő viszkető brutál korpás fejre vettem,kicsit nehezemre esett kiadni érte több mint 3000ft-ot
De azt kell mondjam eddig bevált,kellemetlen viszketés fájdalom égés második hajmosás után elmúlt,3-4 hajmosásra a korpa is teljesen eltűnt,ajánlom ezt a sampont mindenkinek aki küzd a problémával!

Luxure Olivia Parfüm EDP

Luxure Olivia Parfüm EDP
2016. november 20.

beleszerettem az eredetibe,de elég húzós ezért elkezdtem kutakodni és rátaláltam erre az utánzatra,nekem ez még jobban bejön mint az eredeti,mert rajtam kicsit édesebb,elég tömény nehéz illat,leszáradás után viszont lágy finom kellemes,összességében jobban jártam ezzel az illattal mint az eredetivel :) elvagyunk egymással és így télen is szuper :) tartósága rajtam 4óra kb..de a ruhámon érezni elég intenzíven :) én csak is ajánlani tudom

Moschino Funny

Moschino Funny
2016. november 20.

Nekem nagyon nem jött be,magamra fújtam mintha bekentem volna magamat citrommal,leszáradás után pedig tiszta pasi illata volt,egyetlen pozitívum,hogy többszöri kézmosás után se jött le,szóval tartós...ez nagyon nem boldogság számomra.....

The Body Shop Piñita Colada Body Sorbet

The Body Shop Piñita Colada Body Sorbet
2016. július 21.
(!)

Nekem valahogy bejön ez a sorbet,nincs krémes hatás se zsíros csak mintha megmosnám a kezem olyan kellemes vizes érzést hagy maga után finom édes illat rajtam inkább az ananász dominál de az se baj tetszik :) így nyárra szerintem egy kitűnő választás,télre őszre azért maradok a testvajnál :)

Catrice Pure Shine Colour Lip Balm

Catrice Pure Shine Colour Lip Balm
2016. április 21.

Én imádom őket könnyű finom viselet puha tőle az ajkam,sokkal jobb mint egy rúzs,persze nem olyan tartós de szerintem nem is kell :) fonom illata van kellemes nagyon :) ha valakinek van elfekvőbe,rózsaszín és a piroson kívül küldjön képet :) cserélhetnénk is :)

Bvlgari Petits et Mamans EDT

Bvlgari Petits et Mamans EDT
2016. január 14.

Hát csajok ez a parfüm baba illatú :) nekem az jut eszembe mikor szépen megfürdettem a kislányom,hintőpor krém miegymás pont ilyen illata volt :D csere útján jutottam hozzá nagy valószínűséggel nem venném meg :D de szerintem simán megér 4 pontot hogy ennyire visszaadja a kisbaba illatát :)

Katy Perry Killer Queen EDP

Katy Perry Killer Queen EDP
2015. november 10.

Nagyon finom nőies kellemes édes illat,tetszik sok parfümöt kipróbáltam az elmúlt hónapokba,egyedül ő nyerte el a tetszésem tartós kellemes igényes csomagolás is,mindennapi illatnak tökéletes :)

Halloween EDT

Halloween EDT
2015. november 4.

Az eddigi legnagyobb parfümszerelem,imádom elhasználtam belőle vagy 4 üveggel,kicsit elhibáztam mert mindig ezt fújtam magamra,így elvesztette azt a varázsát hogy mikor magamra fújtam olyan érzésem volt hogy ellenállhatatlan vagyok :D imádtam számomra eddig Ő a nagybetűs keresem azt a parfümöt ami egyszer lekörözi :) Sexy tartós isteni finom vadmacs illat :)

Tom Tailor East Coast Club Woman

Tom Tailor East Coast Club Woman
2015. október 30.

Fincsi laza szaladgálós édes illat nekem tetszik szeretem és tartós is :)de még nem az igazi :D

FLP Aloe Heat Lotion

FLP Aloe Heat Lotion
2015. október 25.

Nagyon szuper termék megéri az árát én derékra szoktam használni kegyetlenül tud fájni,bekenem elönti a forróság és egy jó pár óráig fájdalom mentes a terület,én még az erős illatát is szeretem,sőt még a halántékomat is bekenem mikor fáj a fejem legtöbbször még arra is használ,náthánál nagyon kicsit az orr mellet kenem tisztítja a légutakat,szóval egy szuper kis krém ajánlani tudom,van hely ahol olcsóbban is hozzá lehet jutni :)