Banszky

Regisztráció dátuma: 2015. október 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. október 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

MAC Prep+Prime Natural Radiance

MAC Prep+Prime Natural Radiance
2019. szeptember 11.

Hatalmas csúnyító csillámokkal telerakva,hatása meg semmi. 0*

Bioderma Sensibio Gel Moussant Kíméletesen Tisztító Micellás Habzó Gél Érzékeny Bőrre

2019. augusztus 24.

Nagyon nagy kiszerelés,elég belőle egy pumpálásnyi az egész arcomra. Reggel és este is ezzel mosakszom,illetve a sminket is leszedi. Nekem kifejezetten száraz,húzódó bőröm van,teljesen jól bevált rá ez a lemosó. Tisztaságérzetem van utána és ha ebben a nagy nyári melegben elfelejtem bekrémezni az arcom akkor sincs kellemetlen érzete utána a bőrömnek.

Baba Cseresznye Illatú Frissítő Tusfürdő

Baba Cseresznye Illatú Frissítő Tusfürdő
2019. július 20.

Alapból a Baba tusfürdők szárítják a bőröm de néha nem tudok ellenállni a különleges illatoknak. Finom illata van,élvezet vele tusolni,nagy kiszerelés,kedvező ár. Akinek nincs gondja a bőrszárazsággal annak szívből ajánlom.

Avon Planet Spa Korean Charcoal Cleanse And Refine Body Scrub

Avon Planet Spa Korean Charcoal Cleanse And Refine Body Scrub
2019. július 20.

Legjobbak az Avon Planet Spa testradírok. Jó erősen radíroz végre érzem,hogy csinál is valamit. A színe miatt nem kedvelem,össze-vissza kenem vele a fürdőszobát de szerencsére könnyen lejön.

Septosyl Szemkenőcs

Septosyl Szemkenőcs
2019. július 16.

2 nap alatt levitte az árpám teljesen. Pont.

Balea Wasserspray Aqua

Balea Wasserspray Aqua
2019. július 16.

Azonnali hűsítő érzés a nagy melegben. Én a kis kiszerelést vettem meg utazáshoz,amikor nem tudok máshogy felfrissülni. Jó érzés,hasznos amikor szenvedsz a 40 fokban de amúgy egy pár ml vízről beszélünk amit fújós üvegbe is rakhatunk ha van otthon...

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Női Dezodor

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Női Dezodor
2019. június 14.

Nagyon jó illata van,nem csípi a hónaljam még bororválkozás után sem. Ebben a nagy melegben is tart a hatása,ha izzadok akkor is "illatosat".

The Body Shop Epres Testpermet

The Body Shop Epres Testpermet
2019. május 24.

Testjoghurtjával együtt használva nyáron valami isteni. Nyilván ez csak egy testpermet,csodát tartósságban és erősségben ne várjon senki. Én nem szeretek nyáron fulladozni nehéz parfümökben,így nekem tökéleted választás. Ahogy a bőrömre fújom a nagy nyári hőségben,még hűsít is. Drágállom,ezért nem venném újra.

Ebelin Wattestäbchen

Ebelin Wattestäbchen
2019. május 24.

Meglepően kevés vélemény van ennél a fültisztító pálcánál,pedig én a kiszerelése miatt imádom. Nem szöszöl,smink korrigálásra használom leginkább de természetesen eredeti feladatát is ellátja fültisztítás terén. Van utazó kiszerelése is,azt is imádom.

Ebelin Professional Make-Up Artist Make-Up Blender

Ebelin Professional Make-Up Artist Make-Up Blender
2019. május 24.

Túlontúl puha,magába szívja az alapozót. Én púder felviteléhez szoktam használni pl szemkörnyékem alá,oda tökéletes vagy más könnyedebb dolgokhoz ajánlanám,mintsem alapozó felviteléhez.