Banyika

Regisztráció dátuma: 2018. június 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. június 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Ombia Cosmetics Eye-Makeup Remover

Ombia Cosmetics Eye-Makeup Remover
2020. március 8.

Szuperjó! Ajánlom, nagyon szépen leviszi a sminket. Fontos, hogy össze kell rázni mielőtt használná az ember. Én eleinte ezt nem vettem részre, és csak az egyik fázisból fogyott :). Az én szememet sem csípi ellenben a micellás vízzel.

Cien Rúzs

Cien Rúzs
2020. március 8.

Pénzkidobás! 200 forintért többért sokkal jobb termékeket kapni a dorgériákban. Nagyon szép a színe, de nem tartós sajnos. Fél óra után mintha soha nem lett volna kirúzsozva a szám.

Essence This Is Me. Ajakrúzs

Essence This Is Me. Ajakrúzs
2020. március 8.

Az enyém a 04-es árnyalatú. Az árárhoz képest nagyon tartós. kb 3 órán keresztül biztos, hogy nem kell újrakenni. Nem vagyok egy nagy rúzsos, de nekem az eddigi tapasztalataim szerint ez egy jó arány. Én ajánlom. Ennyiért szerintem szuper választás. Az essence termékek egyre megbízhatóbbak!

Lush Angel Hair Samponkorong

Lush Angel Hair Samponkorong
2020. március 8.

Ajándékba kaptam. Előtte használtam az argánolajas verzióját, azt nagyon szerettem. Ez teljesen kiszárítja a hajamat, teljesen merev lesz tőlem. Utáltam használni. Kitartóan használtam ,mert az előző verziót, amit használtam szerettem, de miután elfogyott a fele kb, feladtam.

Balea Szárazsampon Sötét Hajra

Balea Szárazsampon Sötét Hajra
2020. március 8.

Pénzkidobás, még úgy is, hogy nem volt drága. Semmi hatása nincs. Kb fél óra múlva ugyanúgy néz ki a hajam.

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Maszk

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Maszk
2020. február 22.

Ajándékba kaptam, kétszer használtam. Valószínűleg azért, mert nem hozott átütő eredményt. Persze hidratált meg minden, de ennyi pénzért soha eszembe nem jutna megvenni. Az illata is zavart.

drRiedl Vitalizáló Arctonik Organikus Növényi Kivonatokkal

drRiedl Vitalizáló Arctonik Organikus Növényi Kivonatokkal
2020. február 22.

Én nagyon nagyon szerettem! Habár az összetevői közt van egy-két allergén most elnézve :D Az illata friss citromos. Szép puha lett tőle a bőröm. Én ajánlom. Szimpatikus lett ez a márka. Ugyanebből használom a 30-as SPF-et.

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Regeneráló Nappali Arcápoló

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Regeneráló Nappali Arcápoló
2020. február 19.

Szerintem remek hidratáló! Az illata irritál egy kicsit, mármint az orromat, de ez nagy problémát nem okoz. Észrevehetően szebbé vált tőle a bőröm. A hélia D-s nappali krémemet váltottam le, és ezerszer jobban hatott. Gyorsan beszívódik, smink alá is szuper. Azt hozzátenném, hogy ajándékba kaptam. Ennyi pénzt nem költenék rá.

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Radírozó Arclemosó Zselé

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Radírozó Arclemosó Zselé
2020. február 19.

Szeretem, de minek bele a mikroszemcse? Mindig csak nagyon óvatosan dörzsöltem az arcom, hogy a radírozó hatása minél kevésbé érvényesüljön. Mivel már kémiai hámlasztót is használok egy ideje, abbahagytam ennek a terméknek a használatát. Ajándékba kaptam különben egy hidratálóval és egy pakolással. Szebbé tették a bőröm, az mondjuk igaz. Akinek bejön ez a lemosó-mikroszemcse kombó, annak ajánlom.

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2020. február 19.

Szerintem nagyon jó! Bevált. Ez volt az első micellás vizem, szépen lehozza a sminkem.