bapo

Regisztráció dátuma: 2012. május 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. május 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

The Body Shop Sheavajas Tusfürdő

The Body Shop Sheavajas Tusfürdő
2012. október 22.

Nekem ez is szárítja a bőröm, de valóban kevésbé mint egy átlag tusfürdő. Sajnos még nem találtam meg az igazit. Kellemes illat és érzet, de csak emiatt túl drága.

The Body Shop Shea Vajas Testvaj

The Body Shop Shea Vajas Testvaj
2012. október 22.

AZ illata mennyei, de hosszútávon ez sem hidratál jobban, ill. ebből napi 2x kell kenni magam, h elégséges legyen. Vannak jobb termékek ár-érték arányában, de tagadhatatlanul "bodyshopos" feelingje van :-)

The Body Shop Hemp Hand Protector Kézkrém

The Body Shop Hemp Hand Protector Kézkrém
2012. október 22.

Méltán népszerű kézkrém, nekem ez hozta rendbe tavaly télen a teljesen kikezdett bőrömet. Nagyon kevés kell belőle, és elég volt nekem napi egyszer éjjelre feltenni.A tubus nem is fogyott el egy tél alatt. Sűrű, nehéz krém, de könnyen beszívódik.

Yves Saint Laurent Touche Éclat

Yves Saint Laurent Touche Éclat
2012. október 21.

Gyors sminkelésre tökéletes, én akkor használom, ha csak színezett hidratálót , rúzst és pirosítót teszek fel (komolyabb sminkhez korrektort használok). Szemkörnyékére használom, nem fed maradéktalanul, de arra jó, h még is tegyek fel valamit és hatásos is, tartóssága jó, nem szárít, nem ül be, ha megfelelő mennyiséget teszek. Viszont ehhez képest drága. Nem veszem többet.

Idealist Micro-D Deep Thermal Refinisher

Idealist Micro-D Deep Thermal Refinisher
2012. október 19.

Látványos hatás, kellemes érzet, de semmi több. Csak 2-3 hetente hazsnálom, mert elég erősnek érzem. Aránytalanul drága, nem veszem többet.

Shiseido The Skincare Tinted Moisture Protection SPF20

Shiseido The Skincare Tinted Moisture Protection SPF20
2012. október 19.

Nekem nagyon bejött ez a termék. Vízhiányos a bőröm, a klasszikus szárazz bőrre való hidratálók nekem kevés. Ez a termék tökéletes arra, ha gyors sminket akarok, legalább is nincs idő pemecselésre egy alapozóval. Csak gyorsan felviszem a bőrömre, mint más hidratálót, kellő színhez viszonylag sok kell, így viszonylag gyorsan fogy. Szépen el lehet dolgozni, nem ragad, nem túl zsíros. Egyenletes bőrszín hatást ad, egészséges természetes kinlzet. A fedése nem túl erős, de ezt nem is ígéri. És ami a lényeg, h jó pár órát tart hidratáltságban és színben is. Én reggel felviszem a szokásos hidratálómat, utána 1-2 órával már csak ezt teszem fel és kitart 6 órát is. A szemem alá is ezt használom korrektor helyet és elég jól hidratáltan tartja. Egy drogériában kipróbáltam magamon az EL BB krémjét az arcom egyik felére és a másik felére a Shisesido Tinted MOist.t, nagyon nagy különbséget nem láttam feltéve, talán én tudtam, h nem azonos termék van a bőrömön. Kis pirosítóval és rúzzsal már vállalhatónak érzem maga. :-) (elég fakó, sápadós a bőröm :(

Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Szemceruza

Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Szemceruza
2012. október 18.

Most vettem másodszorra (Bronze és Coffe) , nekem remek darab, könnyen tudok vele dolgozni, mert kellően puha anyagú, nem kell erőlködni. A lényeg, h tartós, én kontaktlencsét viselek, sokszor nyúlok a szememhez, de nem kenem, 6-8 órát is kitart.

Estée Lauder Double Wear Light Alapozó

Estée Lauder Double Wear Light Alapozó
2012. október 18.

Nagyon szeretem, igazi nyári alapozó számomra, nem fülled be alá a bőröm, nem szárítja, kellemes viselet. A fedése valóban csak közepes, kell a korrektor, de nyáron azzal sem bajlódok. Nagyon szép természetes hatása van. Újra fogom venni jövő nyárra!

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10
2012. október 18.

Sajnos és én bele futottam ebbe az alapozóba, pedig száraz/vízhiányos bőrrel nem lett volna szabad. Feltéve szép, bár nekem maszkos hatása van, de pár óra múlva összeesik alatta a bőröm. A színválasztást is elrontották az EL szaküzletben, nem voltam résen, nem néztem meg természetes fénynél. Szerencsére sikerült eladnom, így annyira nem fáj :). Látom inkább kombinált bőrűeknek jött be, itt lehetett a hiba. Bár nekem a light verziója kedvenc, nyáron csak azt bírom használni.

Bobbi Brown Natural Brow Shaper

Bobbi Brown Natural Brow Shaper
2012. október 18.

Nekem elég sűrű a szemöldököm, a Clear-t arra a célra vettem, h formázzam és egy kis "fényt" adjon neki, de sajnos ebből szinte semmi nem látszik, amikor felteszem. Tehát erre a célra nem jó, lehet, h színeset kellett volna választanom. :(