Barack

2050 pont

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

2050 pont

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Himalaya Herbals Proteines Sampon Hajhullás Ellen

Himalaya Herbals Proteines Sampon Hajhullás Ellen
2017. július 12.

Nagyon megharagudtam a márkára. Webshopból rendeltem a sampont. Teljesen megváltozott az összetevők listája. 3 féle szilikon került bele, a növényi kivonatok már nincsenek benne, ill. ami maradt az a legvégén van. Megmostam vele a hajam, és teljesen más érzés, mint korábban, amikor használtam. Most az a csúszós, szilikonos. Utálom.

Britney Spears Fantasy

Britney Spears Fantasy
2015. november 5.

Még soha nem próbáltam Britney illatot, erre tegnap megpillantottam a dm-be, hát megnéztem magamnak. A csuklómra fújva egy semmi extra, cukros divatillat, tizenkettő egy tucat. Aztán hazafelé megszagoltam a csuklómat, és a 90-es évek taxijaiban találtam magam. Tudjátok: a szőrös kormány, fagolyós ülés, wunderbaum. Ettől az asszociációtól nem szabadultam míg az 1. kézmosásig el nem tűnt rólam.

Calvin Klein Reveal EDP

Calvin Klein Reveal EDP
2015. november 5.

Mintácskát próbálgatok, de az már biztos, hogy nem fogok üvegeset vásárolni belőle. Az eleje tetszik, pici hasonlóságot én is érzek a Womanity-vel, de kb. 2 óra után elkezdtem keresni, hogy miről érzem a férjem illatát, amikor nincs is itthon. Aztán rájöttem, hogy saját magamról. Abszolút férfi illat számomra. Annak egész jó egyébként, csak nem rajtam. Tartósnak sem mondanám, és még intenzívnek sem. De ez lehet a minta-volta miatt van, már sokszor volt olyan érzésem, hogy a minta nem egészen adja vissza az üveges parfüm illatát, intenzitását. Épp ezért igazából nem is szeretek mintát próbálgatni, de ez most így alakult.

Creed Love In White

Creed Love In White
2015. október 4.

Mintát próbálgatok, de szerencsére nem fog fájni a szívem utána. Első érzésre kellemesnek tűnt, de kb. 5 perc után elkezdett nagyon zavarni magamon. Rajtam sajnos egyáltalán nem púderes, nem érzek narancshéjat, sem vaníliát, csak tömény virágillatot. Igen, ez az illat nekem túl virágos, túl éles. Amikor a minta üvegcséjét szagolgatom pedig, akkor nagyon tetszik, ha olyan maradna rajtam, akkor ötöst adnék neki.

Blend-A-Med Pro-Expert All-In-One Fogkrém

Blend-A-Med Pro-Expert All-In-One Fogkrém
2015. szeptember 26.

A reklám hatására sajnos elcsábultam. Nagy kár volt. Ahogy hozzáért a fogaimhoz, belehasított a fájdalom és mosás közben sem szűnt meg az érzés. Még egyszer megpróbálkoztam vele, hátha csak szokni kell, de nem. Gyorsan visszatértem az Elmex-hez. A nyálkahártya szárító hatását én is tapasztaltam.

Elmex Sensitive Whitening Fogkrém

Elmex Sensitive Whitening Fogkrém
2015. szeptember 26.

Évek óta csak ezt a fogkrémet használom. Korábban annyira érzékenyek voltak a fogaim, hogy nem tudtam csokit enni, vagy hideget inni. Azóta, hogy ezt használom, ez teljesen megszűnt. Fehérítő hatása nem tudom, hogy van-e, mert alapból sem sárgák a fogaim. Pár hónapja elcsábultam egy új blend-a-med fogkrémre. Kár volt, 2 használat után visszatértem erre. A DM-ben sokszor van dupla csomagban kedvező áron.

Ombia SOS Kézápoló Koncentrátum

Ombia SOS Kézápoló Koncentrátum
2015. szeptember 26.

Tavaly télen használtam, lefekvés előtt. Jó zsíros, masszív krém. Reggelre jól beszívta a bőröm, nem repedezett ki a hidegtől. Többször nem tudtam sajnos venni.

Ombia Age Control Kézkrém

Ombia Age Control Kézkrém
2015. szeptember 26.

Nagyon jó kézkrém, az utolsó cseppjéig elhasználtam. Munkahelyre vettem, bevált. Jól felszívódó, szolid illatú, jól ápoló krém. Kár, hogy a mi Aldinkban mindig ki van fogyva.

Balea Professional More Blond Sampon

Balea Professional More Blond Sampon
2015. szeptember 26.

Megvettem, kipróbáltam, de nem szeretem használni. Nagyon rossz állaga van, alig tudom felhabosítani, pedig az én hajamon minden, még a natúr samponok is habzanak. Az illata elviselhető, balzsammal együtt könnyen ki tudom fésülni a hajamat. Színváltozást én nem láttam, de lehet, ahhoz még nem használtam eleget. A legfőbb gond mégis az, hogy a legtöbb Balea sampontól viszket a fejbőröm.

Faith In Nature Jojoba Sampon

Faith In Nature Jojoba Sampon
2015. szeptember 26.

Odáig vagyok a FIN hajápolók illatáért. Eddig akármelyiket használtam, mindnek imádtam a természetes illatát, még a neem és propoliszosnak is. Balzsam nélkül nem tudom használni ezt a sampont sem, azzal viszont a kifésülés könnyű, a hajam pedig fényes. Kedvet kaptam, hogy megint rendeljek egy ilyen sampont.