Barackvirag1

Regisztráció dátuma: 2018. február 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. február 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Hidratáló Hajápoló Tej Mangó Illattal

Balea Hidratáló Hajápoló Tej Mangó Illattal
2020. február 16.

Nekem ez a hajtej nagyon nagyon sokat javított a hajam állapotán, ami alapból vékony, száraz és rettenetesen szöszölődő. Ha hajmosás után 2 pumpálásnyit teszek a nedves hajamra, akkor nemcsak hidratáltabb, simább és kevésbé szöszös lesz, de még pluszban kezelhetőbb is, azaz kábé feleannyi idő alatt sikerül beszárítani formára a frizurámat (állig érő bob). Következésképp nem szárítom rommá a hajamat. Szóval ez a hajtej számomra duplán hatásos.

Signal White System Naturals Fogkrém

Signal White System Naturals Fogkrém
2020. február 9.

Nagyon finom és érdekes íze van, soha ilyen ízű fogkrémmel még nem találkoztam. Szerettem vele fogat mosni. Viszont nem hogy nem fehérít, hanem talán még sárgábbak is lettek a fogaim, mint előtte voltak, mire elhasználtam a tubust.

Balea Arclemosó Tonik Normál és Vegyes Bőrre Aloe Verával

Balea Arclemosó Tonik Normál és Vegyes Bőrre Aloe Verával
2020. február 6.

Csatlakozni tudok az előttem szólóhoz, nekem is nagyon fénylik a bőröm a tonik használata után, ráadásul még ki is pirosodik. Ez még nem lenne baj, nekem nagyon zsíros a bőröm és rengeteg terméktől fénylik az arcom. Ami viszont baj, az az, hogy ha ezt a tonikot pár napig rendszeresen használom, akkor petyhüdt, megereszkedett, fáradt lesz az arcom, viszont amint elhagyom, visszarendeződik normál állapotába. Szóval egyszerűen sokkal csúnyább a bőröm, ha ezt a terméket használom, mint nélküle, úgyhogy sajnos nálam is kuka.

Dove Purely Pampering Coconut Milk Szappan

Dove Purely Pampering Coconut Milk Szappan
2019. november 30.

A szokásos kiváló Dove minőség. Remekül habzik, nem szárít. Csak éppen kókuszillata nincsen, pedig kimondottan azért vettem.

Yves Rocher Sebo Végétal Tisztító Arcradír (régi)

Yves Rocher Sebo Végétal Tisztító Arcradír (régi)
2019. november 28.

2019.11.28
Csak a korrektség kedvéért jöttem updatelni, mert azóta már sajnos sikerült vennem olyan arcradírt, amiben még ennél is kevesebb és kisebb méretű radírozó szemcse van. Szóval más termékekhez képest nem is volt olyan rossz ez, a szagát meg valahogy menet közben megszoktam. Úgyhogy adok neki plusz két csillagot.

2018.06.19
Valószínűleg én már egy új változatát vettem meg, kicsit más a tubusa, mint itt a képen, mindenesetre az enyémben is bajkáli csucsóka van. Nos, engem nem igazán szokott érdekelni egy szépségápolási termék illata, de hát ez valami borzalom, ilyennel én még nem találkoztam, konkrétan mocsárszaga van. Nyilván a csukóka tehet róla, arra gondolni sem merek, hogy esetleg romlott terméket sóztak rám a boltban.
Egyébként minden más igaz, amit előttem már leírtak: nagyon gyengén radíroz, túl híg a krém és túl picik a szemcsék. Egyáltalán nem érzem, hogy tisztítana vagy hogy felfrissülne a bőröm, sőt, másnap még zsírosabbnak néz ki, pedig mindig nagyon alaposan lemosom. Marad az Avon, negyedennyiért.

Balea Zöld Tea és Mangó Maszk

Balea Zöld Tea és Mangó Maszk
2019. november 24.

Sajnos hülye voltam és 15 perc után lemostam, de még így is szinte csodát tett az extrém módon kipirosodott bőrömmel. Nagyon szépen enyhítette azalatt a 15 perc alatt is a pírt és a bőr húzódását, puha és hidratált lett az arcom, bár kicsit zsíros maradt utána. Sajnálom, hogy már sehol nem látom, pedig nagyon szívesen vennék még belőle, mert az én bőröm mindig jól reagál a pantenolra és az E-vitaminra.

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2019. október 24.

A nagy hype miatt ki kellett nekem is próbálni :D Tisztítani biztos jól tisztít, szárítani sem szárít, de ház ez a szag... mert illatnak nem nevezném. Ennek semmi köze sem a kókuszhoz, sem a naptejhez, ez egy erőteljes büdös műanyagszag, alatta halványan érezhető valami odakozmált tejbegríz vagy tejberizs illata. Egyelőre fogalmam sincs, hogy fogom bírni elhasználni, mert nekem ilyen rossz illatú tusfürdőm még életemben nem volt.

T/Gel Fort Korpásodás Elleni Sampon

T/Gel Fort Korpásodás Elleni Sampon
2019. október 5.

Rettenetesen korpás volt évekig, sőt évtizedekig a fejem és agyon is vakartam. Ez a sampon a második használat után gyakorlatilag megszüntette a korpát (és a viszketést). Úgyhogy számomra egy megváltás volt, innen kezdve az állaga, illata, habzása nem érdekel. Az egyetlen problémám, hogy nem tudom leváltani (valami olcsóbbra lehetőleg :) ), ahogy abbahagyom a használatát, a korpa visszatér.

Yves Rocher Tiaré Virág – Ylang-Ylang Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Tiaré Virág – Ylang-Ylang Hab- és Tusfürdő
2019. szeptember 30.

Hááát nem tudom... Nekem ez az illat nem tetszik, pedig én nagy YR-tusfürdő-rajongó vagyok. Ez viszont nekem kicsit túl émelyítő és érzek valami kőolaj-alapillatot is a háttérben.
Amúgy engem is szárít az összes YR tusi, de érdekes módon csak zuhanyozáskor, kádban fürdéskor nem. Lehet, hogy az a baj, hogy zuhanyozáskor túl kevés vízzel mosom le őket.

Garnier SkinNaturals Micellás Arclemosó Gél Normál és Érzékeny Bőrre

Garnier SkinNaturals Micellás Arclemosó Gél Normál és Érzékeny Bőrre
2019. augusztus 25.

Nagyon nagyon szeretem, újabban már csak ezt használom. Nekem roppant zsíros és egyben roppant vízhiányos is a bőröm, és ez az első olyan arctisztító, aminél úgy érzem, hogy teljesen megtisztítja a bőrömet, mégsem tapasztalok utána húzó-feszülő érzést, tehát nem szárítja tovább (sminklemosásra és szemkörnyékre nem ezt használom, hanem micellás vizet).