Barackvirag1

Regisztráció dátuma: 2018. február 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. február 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Clearskin Mélytisztító Arcradír

Avon Clearskin Mélytisztító Arcradír
2018. március 4.

Évekig használtam (a végén már én is 5-6 éves tubusokat :D) és imádtam. Szerettem hogy jó nagyok a szemcsék és hogy hűsít és nagyon puha és sima lett utána az arcom, a pórusok pedig láthatóan kisebbek. Az egyetlen problémám az volt, hogy másnap kicsit pirosabb volt a bőröm. De ez az új zöld változat a közelébe sem jön.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Micelláris Víz 2in1

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Micelláris Víz 2in1
2018. március 3.

Ajándék mintát kaptam belőle. Csak az YR szempillaspirál lemosására használom, arc lemosására szerintem nem jó (egyszer végigtöröltem az arcom vattával, nem éreztem, hogy tiszta lenne utána a bőröm, ráadásul a szempillaspirál lemosása után is marad a kezemen valami ragacsos réteg, pedig vattakorongot használok). A YR szempillaspirált kicsit nehezen, az Essence szemceruzát kicsit még nehezebben szedi le, sokáig kell dörzsölni és enyhén csípi is a szemem. De legalább nem zsírosítja tovább a szemhéjamat, szemben a Garnier olajos kétfázisú sminklemosójával.

Clean&Clear Deep Cleansing Tonik Érzékeny Bőrre

Clean&Clear Deep Cleansing Tonik Érzékeny Bőrre
2018. március 3.

Tizenévesként rendszeresen használtam a nagyon zsíros-nagyon pattanásos arcomra. Egyáltalán nem biztos, hogy jól tettem, valószínűleg csak még jobban visszazsírosította a bőrömet a nagy alkoholtartalma miatt. Manapság kizárólag pattanásokra használom, erre a célra tökéletes, két nap alatt leszárítja őket.