baranyeszter

Regisztráció dátuma: 2015. április 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Isana Q10 Szemkörnyékápoló Tapasz

Isana Q10 Szemkörnyékápoló Tapasz
2021. október 22.

Teszi a dolgát. A duzzanatot csökkenti, az apró ráncokat feltölti, reggel használva egész napra.

Nature Box Testolaj Barackmag Olajjal

Nature Box Testolaj Barackmag Olajjal
2019. április 21.

Borzasztóan kiszárította a bőrömet.

Avon Naturals Körte és Bazsarózsa Testpermet

Avon Naturals Körte és Bazsarózsa Testpermet
2019. február 17.

Munkahelyemen mindig tartok egy testpermetet. Bevallom, ezt csak azert vettem, mert más illat nem volt a boltban.
Ehhez képest akárhányszor magamra fújom, mindig megdicséri valaki :)

Avon Advance Techniques Tartós Krémhajfesték

Avon Advance Techniques Tartós Krémhajfesték
2017. augusztus 24.

Imádom. Nem büdös, nem folyik, nem marja a bőröm.
Nálam veri a drogériában kapható kínálatot, ráadásul állatkísérletmentes.

Babor Húsvéti Ampulla Tojás

Babor Húsvéti Ampulla Tojás
2017. május 18.
(!)

Sajnos ünneprontónak jöttem ide.

Nagyon örültem, mikor jelezték, hogy nyertem egy ilyen terméket, még jobban örültem, amikor megkaptam, mert hatalmas és nagyon szép a csomagolás.
Sajnos az ampullák eltörése nekem többször is gondot okozott, és még szerencse, hogy az első nap nem dobtam ki az eltörést támogató kis pöcköt, mert abból egy volt csak a csomagban (én valamiért azt hittem minden ampullához lesz egy külön).

Mivel minden ampullában elég sok a szérum, én is használtam dekoltázson is és bár ne tettem volna.
Minden egyes használat után kiragyásodott a homlokom és az orcáim orrom felé lévő részén nagy piros foltok jöttek ki, mint tinédzser koromban, egy nap kihagyás után ezek valamennyire visszahúzódtak, de sajnos a dekoltázsomon a bőr még most sem tért magához.

A tükörbe belenézve az arcom összképe mindig szebb volt, de ha közelebb hajoltam a pórusaim furán néztek ki és a mitesszereim is jobban teltek, mint szoktak és délre már bezsírosodott a T-vonalam.
Végül jó sok hámlasztás árán sikerült valamennyire visszanyerni az arcom Babor használat előtti kinézetét, de most rendkívül dehidratált a bőröm.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy volt néhány friss, varas heg az arcomon, azoknak nagyon jót tett a szérum, sokkal hamarabb begyógyultak, kb. 2-3 nap alatt a szokásos 1-2 hét helyett. Valamint nem érzem olyan fullasztóan tömörnek az arcbőrömet, mint a használat előtt.

Naturica Kubebaolajos Krémdezodor

Naturica Kubebaolajos Krémdezodor
2017. január 17.

A legjobb deo, amit valaha használtam, rendszeresen vásárlója vagyok Naturicának.

Évca Citromos-Levendulás Krémdezodor Shea Vajjal

Évca Citromos-Levendulás Krémdezodor Shea Vajjal
2017. január 11.

A stift kiszerelést vettem meg, egy hónap elszánt próbálkozás után kidobtam. Egyszerűen büdös lettem tőle a felkenés után kb. 10 perc alatt, mintha a dezodor izzasztott volna meg. Natúr deókat használok, de ilyet még soha nem tapasztaltam.
Ráadásul befogja a ruhákat. Bár tény, hogy nem nehéz kimosni a pamutból.
Sajnos számomra ez nagyon rossz tapasztalat.

Biobaza Men Power-Up Lemon & Bergamot

Biobaza Men Power-Up Lemon & Bergamot
2017. január 10.

Már 1,5 éve szeretném kipróbálni a Biobaza deókat és most ez a fajta 400 Ft-ra volt leárazva a DM-ben.
Eléggé meleg van most a munkahelyemen, de kb. délig bírta ez a deó, azóta viszont kétszer is újra kellett kennem. Tehát tipikus, napközben kenegetős megoldás ez is.
Még egy további csillagot levonok azért, mert néha sok jön belőle egyszerre.

Dermaflora Natural Aloe Stick

Dermaflora Natural Aloe Stick
2017. január 10.

Nekem elég jól bevált. Sok alumentes deo szárítja a bőröm, olyankor ez nagyon jól nyugtatja az enyhe irritációt.
Munkahelyen tartom, könnyű napközben használni, nem hagy foltot a ruhán.

Yves Rocher Éclat Radiance Málnaecetes Hajöblítő

Yves Rocher Éclat Radiance Málnaecetes Hajöblítő
2016. november 29.

Tavaly ősszel ingyen kaptam a rendelésemhez. Nyáron minden második hajmosáskor ezt használtam hajbalzsam helyett. Télen a hajbalzsam után.
Nagyon jó illatú tőle a hajam, nem szárít és a szőkített haj árnyalatát is kifejezetten javítja véleményem szerint :)
Szerintem egy flakon kb. egy évig tart ki.