Barbara5

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Cetaphil Intenzív Hidratáló Krém Nagyon Száraz Bőrre

Cetaphil Intenzív Hidratáló Krém Nagyon Száraz Bőrre
2021. június 22.

Szuper terméknek bizonyult ez is, nem csak a 24 órás hidratáló krém. Bár az még sokkal jobb, mint ez, de erre sincs okom panaszkodni.
Én remek áron jutottam hozzá, és mivel bevált, akciósan csomót vettem. Most néztem az árát, hát elég húzós, de nekem 1 darabig majd kitart.
Nekem gyorsan beszívódott, nem hagyott ragacsos nyomot maga után

Cetaphil 24 Órás Hidratáló Krém Száraz Bőrre

Cetaphil 24 Órás Hidratáló Krém Száraz Bőrre
2021. április 26.

Csúcsszuper, imádom krém! Szerencsére nagyon jó áron tudtam venni, úgyhogy 4-et be is tankoltam ebből :) Gyorsan beszívódik, nagyon jól hidratál. Amire nagy szükség van a fertőtlenítős szappanok, kézfertőtlenítők fokozott használata során.

Solanie Q10 Liposzómás Szemránc Gélkrém

Solanie Q10 Liposzómás Szemránc Gélkrém
2021. február 11.

A Solanie termékek szuperek, ahogy ez is. Tetszetős, hogy parabénmentes és ásványi olajmentes. Könnyedén és gyorsan felszívódik, nem lesz ragacsos érzet utána.

Solanie Arany Hidratáló Nappali Krém Fényvédővel

Solanie Arany Hidratáló Nappali Krém Fényvédővel
2021. február 11.

Dermabráziós kezelés után szoktam használni, meg egyébként is a fényvédő krémek használata fontos napközben....még télen is. Az illata engem nem zavar, szinte nem is lehet érezni. De ezt mindenki maga döntse el. A Solanie jó kozmetikai termék, de persze ennél is van jobb Viszont ár-érték arányban ez tökéletes.

Kérastase Densifique Cure

Kérastase Densifique Cure
2021. február 9.

Tudni kell, hogy 1 év alatt a fele hajam kihullott, diffúzan. Minden nyomi kivizsgáláson voltam már, totális elkeseredés, hisz minden eredmény tökéletes...
Ez egy áldás! Kisebb kiszerelést próbáltam ki először, hisz borsos az ára. De, amint befejezem, megveszem a nagyobb kiszerelést. Január 6-a óta használom, azóta sokkal kevesebb hajam hullik napközben és hajmosáskor is. Minden nap este, lefekvés előtt masszírozom a fejbőrömbe. Nem zsírosítja a hajat, nem kell emiatt többször hajat mosnom (csütörtökönként és vasárnap mosok). A Kerastase termékek közül majd az Aura Botanica sampont fogom kipróbálni, mert abban nincs SLS, kicsit kíméletesebbnek tűnik.
Egyelőre azt mondom, hogy látványos a hatása, hisz mostanában egyre több dícséretet kapok a hajam miatt...(éééén!! akinek a fele haja eltűnt :D)
Tele vagyok kis babahajakkal, kicsit emiatt néha kócos hatást keltek, mert égnek állnak :D Remélem megmaradnak, és szépen összenőnek a többivel :))

Apivita Cleansing Chamomile & Honey Tisztító Tej 3in1 az Arcra és a Szemekre

Apivita Cleansing Chamomile & Honey Tisztító Tej 3in1 az Arcra és a Szemekre
2021. január 10.

Valóban egy jónak minősülő termékről van szó. Akciósan vettem online patikából kipróbálás céljából. Borsos az ára, de ha elfogy, biztosan ezt fogom használni. Tonizálni is kellene a bőrt, de én ezután már nem szoktam, annyira friss érzetet hagy maga után.
Könnyedén leszedi a sminket, nem hagy ragacsos nyomot maga után. Kozmetikusként főként más termékekkel dolgozom, de ezt bátran ajánlani tudom.

BES Silkat Bulboton Sampon

BES Silkat Bulboton Sampon
2021. január 10.

Nekem nagyon tetszik a különleges illata, hogy bizsereg tőle a fejbőröm, amikor mosom és kellemes hűs hatást hagy maga után. Minimálisan csökkenti a hajhullást, de azért pár olyan összetevője van, amitől megválhatna. Akkor kapna 5 csillagot.
Van hajhullást megelőző ampullája is, azt is szeretem nagyon.

Gucci Rush EDT

Gucci Rush EDT
2021. január 10.

Esküszöm megörtént velem: sráccal volt randim, nem igazán éreztem kettőnk között a pluszt. Csak néha egyszer-egyszer megcsapott egy finom illat, de nem tudtam meghatározni, hogy mi az. Gondoltam, jó, adok még egy esélyt a srácnak. Randi után beültem a kocsimba, hogy megyek haza....és az úton is megcsapott sokszor egy finom illat :D akkor jöttem rá, hogy az én voltam végig, és ez az illat volt rajtam :)) Szóval nekem abszolút favorit.
Nagyon sokáig kitart az illat. Nap végén is sokszor érzem az illatát, noha csak reggel fújom magam. Egy ideje most nem használom, mert szeretem időnként cserélgetni, de 2 flakonnal van betárazva :))

Swedish Nutra Folyékony Hialuronsav

Swedish Nutra Folyékony Hialuronsav
(!)

Szerencsés tesztelőként volt lehetőségem kipróbálni ezt a terméket :) Olvasom a pár rossz értékelést, nekem semmilyen rossz tapasztalaton nem volt. Íze kellemes citromos, én simán lehúztam a hozzá adott mérőkupakból, minden higítás nélkül.
A bőröm szerencsére nem problémás, így azon nem láttam változást, de nem is száradt ki tőle.
Ízületeim nem a legjobbak, és már jó ideje nem is szedtem rá semmit, hanem ezt ittam. Igazából most jövök rá, hogy nem is fáj egy ideje a térdem. Nem tudom, ennek köszönhető-e, de más nem lehet, mert 3-4 hónappal ezelőtt szedtem utoljára porcerősítőt.
Úgy gondolom, hogy 1 flakon ebből sem elég, ahogy másból sem, hanem következetesen kell fogyasztani.
Összességében én meg vagyok elégedve a termékkel, jövőben biztosan fogok még rendelni belőle a családtagjaimnak is.

Neutrogena Hydro Boost Water Gel

Neutrogena Hydro Boost Water Gel
2020. december 23.

Gyorsan beszívódó krém, smink alá tökéletes. Nem hagy ragacsos érzést a bőrön. Én imádom :)