Barbaraa

Regisztráció dátuma: 2015. április 10.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. április 10.
Bőrprobléma: -

NARS Natural Radiant Longwear Foundation

NARS Natural Radiant Longwear Foundation
2019. január 7.

Prágában az egyik Sephorában kértem belőle mintát, ami kb 3-4 használatra volt elég. Nekem ez az alapozó borzalmas volt, felkenés után nem száradt meg, amikor hozzáértem mindenemet megfogta, hiába fixáltam púderrel, így is pár óra után összegyűlt az arcomon. Az egyetlen jó tulajdonsága, hogy a fedése szép.

MAC Paint Pot

MAC Paint Pot
2019. január 7.

A Painterly és a Soft Ochre árnyalatot szemhéjpúder alapnak szoktam használni, az Indianwood árnyalatot pedig magában. Nagyon tartós, nem ül bele a ráncokba.

Fenty Beauty Killawatt Highlighter

Fenty Beauty Killawatt Highlighter
2019. január 7.

Egy külföldi nyaralás során elhamarkodottan megvettem a Trophy Wife árnyalatot, ami egy csillámos arany szín. Sajnos nem igazán lehet kihasználni, mert túl sok. Buliba jó választás lehet, máshova nem igazán tudom elképzelni.

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30
2019. január 7.

Karácsonyra kaptam ezt az alapozót, az állaga sokkal hígabb és a fedése se olyan erős, mint a sima DW-nek. A színek sajnos nem egyeznek, a Nude Water Freshből a 2n2 kicsit világos, a másikból pedig teljesen passzol a szín.
Hétköznapokra szerintem tökéletes, nincs maszkhatása, szép egységes bőrképet ad.
Zsíros bőrön is viszonylag sokáig bírja kifényesedés nélkül.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2019. január 7.

8 éve használom, a legjobb krém bőrhibákra. Régen ez az egy termék volt az, amelyik helyrerakta a bőrömet!

MAC Extra Dimension Skinfinish

MAC Extra Dimension Skinfinish
2019. január 7.

A kedvenc highlighterem! Négy árnyalatban van meg: Beaming Blush, Oh, darling, Snowflushed és Glow with it. Az utóbbit bronzosítónak használom!

MAC Hyper Real Foundation

MAC Hyper Real Foundation
2019. január 7.

Bronze fx árnyalat van meg nekem, bronzosítóként gyönyörű, nagyon szép fényt ad az arcnak.

L'Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation

L'Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation
2019. január 7.

Nagyon jó kis alapozó, jól fed, nem emeli ki a bőrhibákat és a száraz részeket. Viszont a legvilágosabb árnyalat is sötét és összesen 4 vagy 5 árnyalat közül lehet választani.

Anastasia Beverly Hills Powder Bronzer

Anastasia Beverly Hills Powder Bronzer
2019. január 7.

A Rich Amber árnyalat van meg, nagyon pigmentált és szépen eldolgozható.

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2019. január 7.

Évek óta használok MAC rúzsokat, az állagukban, pigmentáltságukban sosem csalódok! A Matt finisht szeretem a legjobban, a kedvenceim: Honeylove, Kinda Sexy, Velvet Teddy, Mangrove, Lady Danger, Red Rock, Flat Out Fabulous, So Chaud.