Barbaraaab

Regisztráció dátuma: 2015. október 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Rocher Hydra Végétal 24H Intenzív Hidratáló Gél Krém

Yves Rocher Hydra Végétal 24H Intenzív Hidratáló Gél Krém
2019. szeptember 18.

Sajnos nekem abszolút nem vált be. Nem jó. Pattanásos leszek tőle, valami nem jó az én bőrömnek sajnos. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Valahogy az érzet sem jó amikor felkenem. Sajnálom nagyon :(

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra
2019. szeptember 18.

Ma probaltam ki először, az illatat imadom, tokeletes, az hogy milyen hatassal van a hajamra elso hasznalatra nem lehet szerintem megmondani, de eddig tetszik, konnyen fesulheto a hajam hasznalata utan, de ez hosszabb tavon fog kiderulni, hogy hogyan is hasznal, eddig teljesen elegedett vagyok vele.

UPDATE
Sajnos le kell pontoznom, mert még sem jó hosszútávon, felkenem a hajamra és semmi hatást nem érzek sajnos, pedig szuper összetevők és nagyon jó kellemes illat, de valahogy nem érzem jónak, nem érzek semmi változást.

Eveline Pure Control SOS Antibacterial Mélytisztító Tonik

Eveline Pure Control SOS Antibacterial Mélytisztító Tonik
2019. szeptember 18.

Miután abbahagytam a fogalm.tabit rengeteg pati kijött az arcomra és valamit keresnem kellett a piros foltokra, mivel nyomkodtam is magamat. Bementem a rossmannba és ezen akadt meg a szemem, szerettem volna egy tonikot és ez tetszett, hogy kifejezetten piros foltokra van. És nekem abszolút bevált, már néhány használat után is látszik, és nagyon látványosan. Még a patikon is használ, bár ezt a hatását nem csak erre fogom, mert használok niveatol is egy terméket, de a piros foltok biztosan nem attól halvanyodnak hanem ettől az eveline.től,mivel ezt a niveat már használtam, és nem vettem észre ilyen hatást, de lehet a 2 egyszerre ilyen szuper. Én ajánlom, de nem mindenkinek lehet jó. Mindenkinek más a bőre.

L'Oreal Elseve Selymes Olaj

L'Oreal Elseve Selymes Olaj
2018. július 1.

Kedvenc hajolajam evek ota!!!, a kulseje valtozasa miatt kicsit aggodtam, hogy talan nem ugyan az lesz, de szerencsere ugyan olyan jo. Egesz termejcsaladjat hasznalom, a sampont meg a balzsamot. Együtt imádom őket.

THX Spiralicious Többfunkciós Hajsütővas

THX Spiralicious Többfunkciós Hajsütővas
2016. április 5.

Imadoooom!!!!

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2016. január 26.

Ma vettem, dmben most akcios, amint haza ertem ki is probaltam azonnal, első benyomasom az volt, hogy nem eleg fekete, de aztan nem is tudom, ugy vagytam ra, meg kiserletezek hiszen csak kiprobaltam, de a teny, hogy csak ugy nem lehet onnan azt elmozditani. Egyenlore 3*, de jovok vissza pár nap mulva.

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2016. január 7.

Nekem amúgy is hosszú, fenékig érő hajam van, így nem sok növést vettem észre , de baba hajak nöttek, mint a gomba és a rövidebb tincseken vettem észre, hogy már nem is olyan rövidek. Ártani szerencsére nem ártott, sokan dicsértek, hogy szép fényes, es erősebb is lett, nekem mindenképpen megérte, és még az arcomat is nagyjából karban tartotta.
Ennyi pénzért szerintem tökéletes:)

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó
2016. január 2.

Elég jó kis alapozónak tűnik, jól fed, és tartósnak tűnik nekem, még csak egyszer kétszer használtam, úgyhogy később jövök még és remélem felpontozhatom. Maszk hatást én nrm érzek. Tetszik eddig.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2016. január 2.

Szerintem nagyon jó kis spirál, nem rég vettem, még sok van benne, így át kell fésülnöm, hogy szép legyen az eredmény, de ha már fogyni fog belőle, akkor már nem kell majd át fésülni, de ennek ellenére elégedett vagyok.

Garnier Fructis Oil Repair 3 Hajerősítő Maszk (régi)

Garnier Fructis Oil Repair 3 Hajerősítő Maszk (régi)
2015. december 16.

A legjobb hajpakolas, amit eddig hasznalatam, csodas illata van es csudi puhi lesz a hajam, imadom, az illata is napokig erezheto:)