BarbaraKantor

Regisztráció dátuma: 2015. július 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. július 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

La Roche-Posay Micellás Arctisztító Ultra Túlérzékeny Bőrre

La Roche-Posay Micellás Arctisztító Ultra Túlérzékeny Bőrre
2017. április 2.

Allergiás lettem egy MAC-es púderre és a bőrgyógyász tanácsára újra értékeltem a smink és arcápolási termékeimet - így kötöttem ki az extra vízhiányos és érzékeny bőrömmel ennél a micellás cuccnál, amelyet próbaképp utazóméretben szereztem be. 10 nap használat után abszolút favorit, előtte a Bioderma micellás arcápolóját használtam.

Lancôme Hydra Zen Masque Stressz Elleni Hidratáló Éjszakai Szérum Maszk

Lancôme Hydra Zen Masque Stressz Elleni Hidratáló Éjszakai Szérum Maszk
2016. november 27.

Müllerben bukkantam rá akciósan 6800 Ft-ért, amely csomagban 15 ml-es utazó termékként volt benne fényvédős társával együtt (hydra zen sp 15), illetve advance génifique szérummal. Ha eltekintünk a Lancomra jellemző intenzív parfümillattól, akkor maximális tisztelet ennek a terméknek, ha száraz és érzékeny bőrű vagy, akkor igazán kellemes ez a gél állagú hidatáló. Én hozzászoktam már az illatához ráadásul imádom a kis kiszerelésű termékeket, általában este és reggel használom, időjárástól függően a fényvédős termék nehezebb állagú és inkább szelesebb hidegebb időben jó, de összességében, ha újra meglátom ebben az árfekvésben, akkor mindenképp megveszem.

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Synchronized Complex II

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Synchronized Complex II
2016. november 27.

Kuponos akció alkalmával döntöttem a termék mellett, mert sötét karikáim vannak a szemem alatt, és bíztam benne, hogy talán kicsit halványítani fogja. Érzékeny a szemem környéke, gyakran könnyezek krémektől, és bár ez nem okozott kellemetlenséget, de több mint fél éves napi rendszerességű esti használattal semmilyen eredményt nem hozott. Éppen ezért nem fogok újra vásárolni, mert ugyan sokáig elegendő, de ilyen árfekvésben ennél hatékonyabb termékek is vannak.

Kevin Murphy Re-Store Hajszerkezet Javító Pakolás

Kevin Murphy Re-Store Hajszerkezet Javító Pakolás
2016. november 27.

Fodrászom ajánlotta, én pedig hosszú évek óta hiszek neki. Igen kevés is elegedő belőle és akár egy-egy hajmostás is kiváltható ezzel. Arra viszont érdemes ügyelni, hogy ne kerüljön belőle a szájra, mert kissé fura, amolyan zsibbasztó hatása van - bár azért túlélhető minden további nélkül.Ajánlani tudom festett és igénybevett hajra!

Kevin Murphy Born Again

Kevin Murphy Born Again
2016. november 27.

Valóban drága termék, azonban igen kevés elegendő egy-egy hajmosáshoz. Professzionális termék, kiváló festett hajra, főképpen a kondícionálójával együtt, az én szárazságra hajlamos hajamat mindig megmenti. Ajánlani tudom csak!

Bobbi Brown Full Coverage Face Brush

Bobbi Brown Full Coverage Face Brush
2016. november 27.

Vettem egy nagy levegőt, és a szokásos őszi kuponos lehetőség idején 25 százalékkal olcsóbban megvettem. Régóta vágytam rá és maximálisan megérte. Mindenkinek ajánlani tudom, hogy erre váltsa be a Douglasban a kuponjait.

Bobbi Brown Intensive Skin Serum Concealer

Bobbi Brown Intensive Skin Serum Concealer
2016. július 30.

Némiképp csodálkozom a rossz tapasztalatokon, mert nekem sok-sok év kitartó keresgélést követően az igazit jelenti a sötét szem alatti területtel folytatott harban. A tanácsadótól tudtam meg, hogy ha két típusát megfelelő sorrendben rakom fel (intensive skin serum corrector light to medium bisque3 illetve beige 3) akkor csodákra képes, és igen!

2015 októberében vettem, még ugyan van belőle, de a csomagolás miatt szinte tippelni sem tudom meddig elég, de biztosan kitartok mellette.

Bobbi Brown Face Touch Up Stick

Bobbi Brown Face Touch Up Stick
2016. július 30.

Az tanácsadótól olyan korrektort kértem, ami fedést biztosít az orromn lévő halvány pigmentfoltokra (a szemem alatti táskákra másik Bobbit használok: intensive skin serum corrector light to medium bisque3 illetve beige 3) és ez maximálisan jól, sőt kitűnően teljesít, az árnyalata 3,5 warm beige.

(Ami megfigyeltem, hogy Bobbi termékei rafinált fekete színű termék-csomagolásuk miatt nem követethető, hogy mikor fogy el, ezt pl. 6 hónapja használom, és még kb 2-3hónapinyi adag van benne, bár viszonylag kevés területen kell dolgoznia.)

Bobbi Brown Sheer Finish Pressed Powder

Bobbi Brown Sheer Finish Pressed Powder
2016. július 30.

Maximálisan egyetértek az előttem szólókkal. Megtaláltam és sosem eresztem már el!

Himalaya Herbals Lehúzható Arcpakolás

Himalaya Herbals Lehúzható Arcpakolás
2016. március 5.

Amikor azt írják a vélemények, hogy iszonyatosan fáj, azt vedd komolyan, főleg ha érzékeny bőrű vagy. Fáj, amikor szárad, és rettenes a leszedése, főleg, ha a hajadba vagy a szemöldöködve is került, és sajnos a rossz érzést azt sem enyhíti, hogy ha elmúlik (nekem 2 óra és hideg vízes borogatás kellett) a kipirosodás, inkább vörösödés után a bőröd csodaszép puha, táplált és mitesszer mentes lesz. A kín, amivel megküzdesz nekem sajnos nem éri meg. Nem is tudom el merjem-e ajándékozni.